Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photohunter

#4
Ti-am zis ca o sa postez aici, mai greu dar deh.
Nu am de gand sa iti iau fiecare poza in parte ca m-ar apuca dimineata, daarr prima poza, imi aminteste mult de HIM - The Funeral Of Hearts <3.Unde e facuta poza?nu gasesc nimic de zis la naiba. Sunset , asta imi aminteste de Vamuta mea :[ , imediat plec doamne can't wait, desi suna ciudat te plictisesti pana la urma si de Brasovul asta.
Cele din seria "palatuh d@ haur" , ar fi bune sa le folosesti pe un pliant cu reclama la vila, hotel, pensine sau ce o fi.Of ce as mai sta acolo, la o cafea sau ceva rece, asa la soare, fara griji si fara bani 21.
La From underneath the structure. i-ai scazut nivelul de Saturation? :[, cred ca arata bine mai contrastata, gen summer hot colors, some contrasts 39 .
Lilies , ai folosit blitz? :[ nuuu, asta defocalizeaza putin floarea, desi incep sa cred ca e facuta cu zoom, iar blurul din spate e de la zoom? [sau probabil ca nu, doar blitz 21].Ce frumoase culori are poza de la acel rasarit din egipt, e aproape orgasmica 43.Imi place mult cum prinzi astfel de peisaje, niciodata nu am fost prea buna la peisaje, sau poate nu le-am acordat destula atentie.Dar tu esti omul care sa stie cand, unde si cum sa faca o poza in cazuri din astea :3.
Din cele doua, cu acel parfum , imi place mult mai mult cea in care ai luat subiectul [lol, parfumul 21 ] din unghiul diferit decat cel usually, de sus cam asa.Ah ce ma bucur ca nu ai facut poza gen alb negru si ai lasat doar o pata rosie xD, e la moda sa faci chestia asta dar pe mine ma enerveaza teribil separarea culorilor.Imi place asa, rosul asta predominant, alegi culori frumoase you know
Ice cold , as i said, te pricepi la pozele de genu.Ma gandesc cum era daca incercai sa apropii aparatul si sa focalizezi o singura creanga, iar apoi restul sa fie blurry, fara sa se vada si soseaua 39
In the white , inainte sa citesc descrierea eram like "asta e Brasov bai <3" , ai avut o idee buna cu acel text, care btw e foarte frumos ales, pozitionat, imi place si outer glow-ul :3, poza asta imi aminteste de tonele de pasteluri cu tema "iarna" , serios 43.Desi e simpla, mi-as face un sig cu ea, hmmm 39, asa de sarbatori.[de ceva timp, eu nu prea mai fac vreun signature in afara de cazul in care am niste idei pentru poza, si imi place mult mult mult si simt ca ma reprezinta in vreun anume fel]
Fields of green cred ca e singura care nu mi se pare asa speciala, nu am neaparat un motiv, poate lumina, caci culorile sunt frumoase, dar parca e prea proeminent acel verde, si prea seaca imaginea, in schimb imi place de mor cea cu trandafirul, e destul de sugestiva, pe ideea ca "flowers fade away", si la propriu si la figurat.Oricum asta sigur e lentila de Canon, isn't it? <3Nice colors, e preferata mea, si cateva cu panorame.Din cele cu Brasov, imi place "dupa ziduri" , ti-am zis si pe a-e, cred, ma trimite cu gandul la Zidurile stiu ca ne-am iubit danceUn sarut dura pe-atunci cât discurile cu Pink Floyd , nee devin plicticoasa-melancolica and stuff.Pozele tale inspira stari sufletesti sa stii.Imi plac majoritatea, doar alea super verzi imi ies din "top", nu e stilul meu, adica nu vad nimic in ele.
Acum mai posteazaaaa, vreau poza cu care te-ai inscris la concursul de fotografie, e geniala.
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
Photohunter - de Lia - 06-08-2010, 08:01 PM
RE: Photohunter - de George - 07-08-2010, 02:35 AM
RE: Photohunter - de βεκi - 09-08-2010, 12:38 AM
RE: Photohunter - de dark_anime - 09-08-2010, 12:41 AM
RE: Photohunter - de Lia - 20-08-2010, 03:23 PM
RE: Photohunter - de Lia - 10-09-2010, 09:24 PM
RE: Photohunter - de Utlaning - 12-09-2010, 01:36 PM
RE: Photohunter - de Lia - 14-11-2010, 06:59 AM
RE: Photohunter - de Lia - 13-10-2011, 03:12 PM
RE: Photohunter - de Ana - 04-01-2012, 06:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)