Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu si al meu Paint

#9
Ei bine asa cum am promis...in urma unui santaj emotional, am aterizat si eu pe aici. Ca sa nu o mai lungesc ( desi esti prietena mea) o sa fiu ridicol de sincera. Nu o sa ma apuc acum sa-ti comentez fiecare desen in parte...nu-s nebuna duh, asa ca o sa aleg doua desene preferate si doua...mai putin preferate.
Primu' dintre preferate e si primu' pe care l-ai postat. Nu am fost niciodata un fan al anime-ului respectiv insa ti-a iesit. Defapt tie toate iti ies, dar asta e alt film. Ideea e ca-mi place modul in care ai ales si imbinat culorile. Ooo da! Si faptul ca respectivi ne privesc cu coada ochiului pe "noi" e absolut genial. Nu o sa intrb de ce nu au haine pe ei...e de la sine inteles.
Cel de-al doilea desen care-mi intra in gratii e cel de-al doilea pe care l-ai postat...logic. Daca nu ma insel l-ai facut la cererea mea...so, ar fi cam aiurea sa nu-mi placa.
Ok...am zis doua , dar nu am putut trece cu vedere si chibi-ul pe care l-ai desenat special pt mine...evident.
Bun, am terminat cu cele preferate asa ca o sa trec la "nepreferate"
Primul este tipa bonda (al treilea din prima serie). Hmm cred ca stii parerea mea despre blonde asa ca nu o sa mai comentez. Aaa da si nu-mi place fundalul (no ofence). Tehnica e bunicica si daca nu ma insel, tipa e imbracata int-un kimono. Cu toate astea, nu pot trece cu vederea motivele de mai sus.
Urmatorul care nu-mi place e...al cincilea din prima serie. Nu stiu de ce dar am impresia ca te-ai cam grabit cand l-ai creat...tipic. N-am nimic cu tipa insa...tehnica nu e la fel de buna ca si la celelalte. Adika cand vezi desene atat de reusite te astepti la mai mult.
Ok cam atat am avut de spus...sper ca nu ma urasti. Mda nici n-ai cum...ma adori. So sisule ne mai citim...aaa da, iesi odata din concediu si mai intra si tu in paint. Ja ne!
[Imagine: geishao.jpg]

O.o'Destinul lucreaza prin amanunte'o.O





Răspunsuri în acest subiect
Eu si al meu Paint - de kame. - 30-04-2010, 11:24 PM
RE: Eu si al meu Paint - de hiimera - 17-01-2012, 12:37 PM
RE: Eu si al meu Paint - de kame. - 22-04-2012, 10:31 AM
RE: Eu si al meu Paint - de hiimera - 24-04-2012, 11:23 AM
RE: Eu si al meu Paint - de kame. - 30-08-2012, 01:02 PM
RE: Eu si al meu Paint - de hiimera - 31-08-2012, 08:03 PM
RE: Eu si al meu Paint - de Dodotu - 02-09-2012, 03:19 PM
RE: Eu si al meu Paint - de Aggie - 05-09-2012, 11:14 AM
RE: Eu si al meu Paint - de mady - 14-09-2012, 01:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My work in Paint :) [Updated] Makii 6 8.048 24-07-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: Dark Blue


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)