Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care dintre cei doi e mai dragut?
Eyes
47.83%
11 47.83%
Ayumu
52.17%
12 52.17%
Total 23 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Spiral] Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi

#11
Well, e o alegere grea pentru ca mie-mi plac ambele personaje.
Eyes este un adevarat pianist cu un talent minunat. Ador cum canta! <3 De asemenea, este misterios si este invaluit in acea stare de mister ce te face sa-ti doresti sa-l cunosti mai bine. Este foarte destept si este un tip ce isi pastreaza calmul in cele mai disperate situatii [ impresionant ]. Totusi, este un ucigas si nu cred ca se da in laturi de a omori pe cineva. Imi place, de asemenea, cum se imbraca si imi place culoarea parului sau.
Ayumu este un adevarat geniu. Are o logica rar intalnita si rezolva cazurile asa de rapid o.o . Este un personaj bine conturat si cu trasaturi bine definite, nu ca Eyes. Trecutul sau a fost interesant, desi mi s-a parut prea pesimist cand a crezut ca nu o sa fie niciodata mai bun ca fratele sau. Eu as fi fost mai optimist o.o. Ce m-a uimit este ca stie sa gateasca. In ziua de azi, nu stiu nici un baiat ce stie sa faca mancare.
In concluzie, il aleg pe Eyes. Desi nu are atatea trasaturi evidentiate ca Ayumu tot imi place. Aceste trasaturi nedefinite il fac atat de misterios, lucru ce-mi place. So, I choose Eyes.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Yaiba - 12-09-2008, 06:22 PM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Lye - 02-10-2008, 11:28 PM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Blacky - 02-11-2008, 03:27 PM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Ryuu - 09-01-2009, 11:51 PM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Lorelei - 18-01-2009, 06:22 PM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Me†al. - 14-07-2010, 12:13 AM
RE: Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi - de Lia - 25-01-2012, 12:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)