Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Every girl needs her own Prince - Charming

#8
Aşa...Cât am aşteptat continuarea. Pur şi simplu ador Crăciunul! Merci, Nya, că te-ai grăbit cu nextu...poate pentru că nu vroiai să te stresez zi şi noapte :))
Revenind la capitol... Prima părere: Îmi place! A doua părere: Îmi place şi mai mult! Am putea să o continuăm la nesfârşit. :))
Acum să fiu serios şi...să îmi spun părerea ^^ . Îmi place din ce în ce mai mult atitudinea lui Shu, deşi mi se pare mult prea ciudat comportamentul lui. Nu înţeleg de ce este atât de pervers la şcoală şi când e acasă se comportă total diferit. Sper că voi afla destul de curând. ^^
Citat:Chiar când să intru în clasă, brunetul mă prinse din urmă şi mă lipi de perete, ţinându-mi mâinile, în timp ce mă privea în ochi, cu un zâmbet ce nu prevestea nimic bun.
Aici primul cuvânt, cel scris îngroşat, este la prezent, iar al doilea cuvînt îngroşat şi scris cu italic este la trecut. Ai grijă cu timpurile. Ori scri totul la prezent [ ce ar fi bine pentru că textele scrise la prezent fac acţiunea să fie mai dinamică], ori la trecut. Eu v-aş sfătui să scrieţi la prezent, dar totul rămâne la latitudinea voastră.
Geşeli n-am văzut, dar nici nu am stat să le caut.
Presimt că o să se întâmple ceva picant între ei doi...Am I right? ;;) Eu sper să am dreptate :))
Abia aştept să văd ce se va întâmpla în timpul meditaţiilor. So, vă urez succes şi, Mels, sper să te grăbeşti! ;;)

P.S.: Screţi foarte frumos în echipă. Vă completaţi perfect stilurile! Pur şi simplu ador fiecare capitol!
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Every girl needs her own Prince - Charming [by Nya & Mels] - de Me†al. - 27-12-2009, 01:34 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)