Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O aventura cu peripetii

#19
Dupa cum v-am promis a sosit si urmatorul capitol si sper ca sa fie pe placul vostru :D





Oare este adevarat?......




"Fata se uita putin nedumerita dupa care se uita la biletul grumos legat cu o pamblica rosie. Cand a deschis biletul a ramas uimita." Nu ii venea sa creada ce scrie acolo : " De cand am venit aici , si cu tate peripetiile petrecute mi-am dat seama ce simt cu adevarat pentru tine. Pe scurt: Te Iubesc! " . Dupa ce isi revenii putin din socul facut isi ridica privirea angelica catre chipul baiatului care nu emana nimic alt ceva decat dragoste. Vazand ca fata nu reactioneaza in nici un fel de reactie, el se apropie de ea cu pasii marunti si o ia in brate strangand-o din ce in ce mai tare fara ca sa isi controleze puterea. Din cauza strangerii puternicelor brate ale brunetului , fata scoase un mic geamat pe care baiatul il auzii si isi dadu seama ceea ce facuse . Nu vroia ca sa o raneasca, tot ce vroia el era ca sa o simta aproape pe fata si sa o protejeze chiar cu pretul vietii lui. Se pare ca Sasuke chiar se schimbase foarte mult din cauza fetei care ii luase mintile la propiu. Se apleaca putin pana la nivelul fetei care se pare ca privea in gol de parca ea ar fii fost singura pe aceasta lume. Inca nu ii venea sa creada de ceea ce ii scrise baiatul pe bilet. Ca sa fie sigura ca nu este nici un vis si ca este realitatea pura se ciupeste putin mana, dar constientizand ca o doare isi da seama ca este adevarat. Ridica putin privirea in sus si se sperie putin deoarece nu observase ca Sasuke se apropiase amenintator de mult de fata ei. Baiatul isi indreapta buzele spre urechea delicata a fetei si o musca putin de lobul urechii spunand :
-Ce, credeai ca este un vis? De asta te-ai ciupit? Ha! ....Nu Sakura, este pura realitate. Si ca sa te conving................Sasuke nu mai continua ce avea de spus deoarece buzele lui le acopereau pe cele ale rozaliei. La inceput aceasta s-a lasat devorata de baiat prin sarutul lui plin pasiune. Dar pana la urma nu se lasa mai prejos si incepe ca sa il sarute si ea cu si mai multa pasiune. In ciuda faptului ca este o fata a inceput ca sa il sarute violent pe baiatul visurilor sale. Timp de ani buni ea si-a dedecat toata dragostea pentru el. Baiatului ii placea ca fata avea atat de mult tupeu pentru o fata atat de inocenta ca ea , dar ii placea ca facea acest lucru. Ii placea aceasta fire a ei dar si cea inocenta si sensibila. Deoarece sarutul celor doi adolescenti dura de ceva vreme, o parte din oamenii adunati la carnavalul adunat, incepeau ca sa priveasca sarutul celor doi. Baietii adunati acolo incepeau ca sa saliveze vazand ce bine saruta Sakura, acelasi lucru se intampla si cu fetele. Vazand oameni adunati in jurul lor privindu-i, Sasuke impreuneaza degetul aratator cu cel mijlociu, iar celalalte degete le indoaie in podul palmei. In acel moment Sasuke o prinde cu putere pe Sakura de mijloc, in timp ce ea continua fabulosul sarut disparand intr-un nor alb si dens de fum. Cei care se aflau acolo au oftat tristi deoarece nu mai puteau viziona sarutul lor. Sasuke a dus-o pe Sakura in camera lui de la hotel, in timp ce se sarutau baiatul facea cate un pas micut si incet fortand-o pe fata ca sa faca si ea acel pas indreptandu-se spre patul cel moale acoperit cu cearcafuri albe ca si spuma laptelui care este abea varsat intr-un recipient. Cu miscari usoare a loata pe fata in brate asezand-o usor pe pat ca si cum ar fi fost ceva care la ceva mai mica atingere mai puternica s-ar fii spar in mii si mii de bucatele. Asa se comporta si mostenitorul clanului Uchiha cu iubita lui, el o iubea pe fata ca si pe ochii din cap si nu ar fii suportat ca sa pateasca absolut nimic, nici macar o simpla si neansemnata zgrietura. Dupa ce o aseza, isi de tricolul albastru de pe el si se pune in pat peste fata cu picioarele ei intre ale lui. Ii da cu grija maieul ramanant doar in sutienul de la costumul de baie, dupa care ii da si perechea de pantalon scurti care mulati pe coapsele perfecte ale fetei. Sakura roseste putin dar isi revine vazand cu cata caldura o privea Sasuke, parca doar din priviri ii spunea ca sa nu iii fie frica deoarece nu ii va face nimic rau deoarece el o iubeste nespus de mult. Dupa ce a dezbracat-o pe Sakura ramanand doar in costumul de baie care era destul de micut, isi da si el bantaloni jos ramanand doar in niste boxeri negrii. Fata devenise din ce in ce mai rusinoasa si incepea ca sa isi ascunda chipul ei angelic in perna pufoasa. baiatul ii ridica chipul in palmele lui puternice incepand ca sa o sarute cu mai multa pasiune incepand ca sa coboare pe gat si dupa in zona abdomenului. Baiatul o mai priveste o data in ochii pe fata, iar aceasta intelegand ce vrea sa faca dand din cap in sens afirmativ. Atunci baiatul ii da jos si sutienul si chiloteii micuti, dandu-si si lui dupa aceea boxerii.
-Esti gata, Sakura? o intreba din nou baiatul ca sa fie sigur ca are aprobarea fetei de a fii el cel care ii fura ce are o fata mai scump: virginitatea. Aceasta da din nou din cap spunand un "Da" incet pe care brunetul il auzii. Avand permisiunea fetei, acesta zambeste satisfacut.
-Incep! cu acest cuvant ii da de inteles ca sa fie pregatita deoarece o mare durere va urma ca sa fie. Strange cu putere cearcaful in mainile ei fine in timp ce baiatul o penereaza foarte usor ne vrand ca sa o raneasca dar acest lucru nu ar putea fii facut niciodata de care nimeni. Facea miscari usoare creendu-i Sakurei in acelasi timp si durere dar si o placere absoluta pe care nu o va mai simtii nici o data. Dupa multe minute pline de placere cei doi hotarasc ca sa se opreasca deoarece sunt vlaguiti de puterea fizica. Sakura fiind obosita deoarece era o ora tarzie se cuibareste ca un pui de pisicuta din pratele puternice ala brunetului adormind cu zambetul pe buze gandindu-se la cele intamplate. Sasuke mai ramasese cateva minute ca sa isi riveasca iubita care nu parea a fii o fiinta umana, ci un inger picat din cer. Dupa putin timp adoarme si el.




Stiu ca este mai scurt dar ce pot sa fac....imi este si somn.
Nu va suparati pe mine in legatura cu partea hentai.............
dar eu chiar nu ma pricep la asa ceva :">
Ja ne :bye:
Well there's a million other girls who do it just like you
Looking as innocent as possible to get to who
They want and what they like it's easy if you do it right
Well I refuse, I refuse, I refuse!

[Imagine: 365634ruvpqmirb5.png]

[Imagine: logosimple.png]




Răspunsuri în acest subiect
O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 16-03-2009, 08:54 PM
RE: O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 17-03-2009, 10:43 AM
RE: O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 17-03-2009, 07:36 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Vizitator - 05-04-2009, 07:24 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Vizitator - 06-04-2009, 09:01 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Vizitator - 09-04-2009, 09:35 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Isis-Zeita iubirii - 09-04-2009, 09:38 PM
RE: O aventura cu peripetii - de chrissta - 09-04-2009, 10:01 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Alany Aysee - 09-04-2009, 10:55 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Vizitator - 10-04-2009, 07:59 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Alany Aysee - 10-04-2009, 08:00 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Isis-Zeita iubirii - 10-04-2009, 09:28 PM
RE: O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 21-04-2009, 09:27 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Just Sugar - 22-04-2009, 09:11 AM
RE: O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 22-04-2009, 09:10 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Alany Aysee - 22-04-2009, 11:03 PM
RE: O aventura cu peripetii - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 25-04-2009, 09:09 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Jessi - 09-05-2009, 08:36 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Jessi - 09-05-2009, 10:44 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Jessi - 10-05-2009, 07:57 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Annya_Anna - 08-06-2009, 02:57 PM
RE: O aventura cu peripetii - de Jessi - 22-06-2009, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  PERIPETII LA NIVEL GANDACESC(la nivel de gandac) oV!K!o 1 2.493 02-01-2011, 12:44 AM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 3.146 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  O alta aventura a lui Naruto! Arken 1 2.863 27-04-2010, 09:45 PM
Ultimul răspuns: Gabriella
  Regis de Aeternum : Existenta duala [aventura / dragoste / shounen-ai] aurelia chircu 5 3.643 17-04-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: aurelia chircu
  Regasirea & Aventura [+16 / +18] ^_^M@D!^_^D3M0N!k@ 8 5.524 17-04-2010, 11:53 AM
Ultimul răspuns: Emm` :x
  Logodna cu peripetii Mishelle 25 22.741 15-12-2009, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Shadow.
  Aventura unei prajituri BlueGum 18 10.474 15-06-2009, 03:02 PM
Ultimul răspuns: Obsession.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)