Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version]

#10
Mi se pare interesanta si putin ciudata aceasta intrebare.Dar e oki presupun.pentru inceput nu intentionez sa am vreun copil..Insa daca asta se va intampla candva..Ar trebui sa il ./ o numesc cumva.
Desi as dor sa fie a boy.Hmm cred ca i-as da numele de Hiei.De ce? Pentru ca ma fascineaza acest nume,mi se pare un nume puternic si extrem de interesant.L-as putea striga Hi-kun sau ceva de genu 21 Just kiddin'.Dar chiar ador acest nume.Daca nu ar fi Hiei l-as putea transforma usor in Hyeko.Why?Hmm nu stiu mi se pare interesant si acest nume.O amestecatura interesanta ce va razbi orice pericol ii va iesi in cale.Asa cum este numele ar putea fi si caracterul copilului.
Daca ar fi fata..Hmm daca ar fi fata i-as pune numele de Yuki.De ce? Imi place foarte mult acest nume si ma duce cu gandul la puritate asa cum ar trebui sa fie o fata.Un copi.Pur si cu un nume specific,.interesant ce va conduce lumea spre purificare.Mi-a placut intotdeauna acest nume si ar fi tare daca as avea vreodata a daughter sa ii pun acest nume.Pe mine m-a captivat si pot spune ca are multe semnificatii ce poate nu pot fi explicate pentru toti insa pentru unii sunt pur si simplu cuprinzatoare..

Presupun ca acestea ar fi numele copiilor,sau numele copilului depinde de gen daca as avea vreodata unul ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de Teh - 30-01-2009, 01:25 AM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de Pisica de Diamant - 28-12-2009, 08:53 PM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 02:56 AM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de *ILY Yaoi Maniac* - 03-01-2011, 12:32 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.431 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Melodii cu acelasi nume CandyGirl 10 6.482 18-11-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 26.536 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)