Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

sasuke and sakura love

#17
Doi ninja ataca...
O noapte de neuitat.....

Rana nu era adanca dar destul de pericoloasa. Intr-un moment de neatentie in care ma uitam la Sasuke, Itachi incerca sa ma atace cu un kunai, dar imediat brunetul aparu in fata mea si intoarse kunaiul spre adversar. Acesta cazu jos. Pentru ca niciunul din noi nu mai puteam lupta Sasuke m-a luat de mana si am luat-o amandoi la fuga.
-Sasuke... am spus eu in timp ce alergam.
-Ce e? Nu vrei sa te intorci cu mine in sat?
-Ba da! Dar...Crezi ca voi fi bine venita? Cred ca toti ma urasc acum...
-Nu-i adevarat! Toata lumea asteapta sa te intorci, Sakura! Mai ales Hinata...Se simte foarte vinovata... Crede ca din cauza ei ai plecat. Spuse Sasuke cu tristete... Hinata ii era ca o surioara.. si tinea mult la ea.
Eram cam nehorata... As fi vrut tare mult sa ma intorc in sat, dar ma simteam foarte prost pentru ce le facusem...Mai ales lui Kiba si lui Sasuke...Imi era dor de mama...Imi era dor de casa...imi era dor de tot...Mai ales de prietenii mei...Am hotarat sa ma intorc...Dar i-am zis lui Sasuke ca o vreme nu vreau sa ma vada nimeni. Si cum acasa nu ma puteam duce brunetul mi-a spus sa stau la el.. Bineinteles ca am zis nu...Dar acesta a insistat. Pana la urma m-a convins...Ca de fiecare data.Pe drum ne-am hotarat sa mai stam undeva pana se intuneca, ca sa nu ma vada nimeni. Ne-am oprit la un lac. Ne-am asezat jos si am inceput sa privim lacul. Era foarte liniste..Niciunul din noi nu scotea niciun cuvant. Eu stateam si ma uitam la apa si din cand in cand mai si oftam. Sasuke incepuse sa arunce cu pietre in apa..De plictiseala... Mai erau vreo 2 ore pana se intuneca...dupa cateva secunde Sasuke sparse tacerea.
-Sakura?
-Da Sasuke.Ce este?
-Tu...Mai tii la mine??? intreba brunetul foarte hotarat, dar in acelasi timp uitandu-se in jos..
-Pai...
-Lasa...Nu mai conteaza...Banuiesc ca in acest timp ti-ai concentrat iubirea asupra lui Itachi.
Cand a spus asta m-a facut sa ma simt foarte prost. Stiam ca suferise mult cand plecasem...Inca tineam la el..Dar nu ca inainte.Avea dreptate in legatura cu Itachi...Dar in acel moment nu-mi doream decat sa dispara de tot. Cand m-am uitat la brunet si i-am vazut tristetea de pe chip m-am inmuiat toata...Nu stiam ce trebuie sa fac..Nu stiam ce simt...Dar stiam ca vreau sa-l sarut. Si asta am si facut. La inceput nu a reactionat, dar apoi s-a retras brusc. Cred ca mai rau facusem...
-De ce ai facut asta? intreba el putin suparat, dar in acelasi timp nervos.
-Sasuke...Inca tin la tine.Poate nu cum tineam inainte, dar tin. Ce se intampla cu noi? M-ai iubit vreodata? Deja aveam lacrimi in ochi, dar ma abtineam foarte mult...Nu vroiam sa plang in fata lui.Dadeam semne de slabiciune si nu vroiam asta.
-Da. Te-am iubit enorm. raspunse el cu capul in jos..
-Si de ce nu mi-ai zis niciodata?? Gata...Plangeam..Dar nu ma mai puteam abtine...Poate daca stiam ca ma iubeste nu mai plecam.Ramaneam langa el.. Era cam tarziu sa ma gandesc la asta acum...
-Hai sa mergem...Deja s-a intunecat... spuse el ridicandu-se si apoi ajutandu-ma si pe mine sa ma ridic.
-Bine. Dar Sasuke... Esti sigur? Adica...Nu e nicio problema?
-Normal ca nu...Stau singur...Ce problema sa fie? Acuma lasa asta. Hai sa mergem.
Ne-am continuat drumul...Pana am ajuns la casa lui Sasuke..Nu ne vazuse nimeni.. Deschise usa si facu un semn sa intru eu prima. Am ezitat umpic, dar acesta imi spuse sa intru ca e bine, asa ca am intrat. Nu mai fusesem niciodata la Sasu...Si am ramas oarecum socata de cat de primitoare era casa acestuia.Am mers in sufragerie, m-am asezat pe canapea, iar Sasu s-a dus sa aduca ceva de baut.S-a intors cu doua pahare de suc si le-a pus pe masa. Era sucul meu preferat asa ca nu am refuzat.
-Vrei sa ne uitam la un film? intreba el.
-Pai...Sigur.Ce film?
-Aici nu mai am decat doua filme...Restul i le-am imprumutat lui Shikamaru.
Mai avea 2 filme...Unul deja il vazusem, iar celalalt era horror. Cu toate ca nu-mi placeau filmele de groaza l-am ales pe acela. Sasu a dat drumul la film si s-a asezat pe canapea langa mine. Era cel mai de groaza film aparut asa ca m-am apropiat mai mult de brunet. Dintr-o data brunetul a tipat... A vrut sa ma sperie...Si a si reusit. In secunda a doua eram la el in brate. Nu-i venea sa creada cat de rau m-am speriat. Apoi...Au inceput privirile intense..Dupa care....Sarutari fierbinti...Nu-mi venea sa cred ca eram din nou in bratele lui. Ca...Ii simteam din nou buzele cele moi...Simteam ca mi se taie respiratia...Nu ma mai interesa de nimeni si de nimic...Eram in bratele lui. Ma simteam perfect...Credeam ca e un vis... Corpurile noastre nu mai urmau comenzile...Controlul dispruse de tot..Oare ce faceam? Era bine? Dar...Niste batai in usa spulbera tot.
-Cine naiba e la ora asta??? spuse Sasu nervos.Dar avea drepatate...Era ora 12.. Am vrut sa ma dau jos ca sa poata merge la usa, dar acesta ma trase inapoi si imi spuse ca nu se duce...Au inceput iar sarutarile pasionale...Dar...Ma simteau aiurea..Nu stiam de ce...M-am ridicat si i-am spus sa se opreasca.Nu prea a inteles de ce...Dar apoi si-a dat seama ca nu eram pregatita...cu toate ca aveam 17 ani...Am ramas uimita de cat de intelegator a fost...Dupa cateva minute am inchis filmul si am mers la culcare..Camerele noastre erau una langa alta. Sasu merse si scoase un tricou de-al lui.
-Nu stiu ce altceva sa-ti dau. Cred ca o sa-ti vina bine. spuse asta si apoi se intoarse lasandu-ma sa ma schimb.Cand l-am luat pe mine m-a apucat rasul. Sasu s-a intors pentru ca nu stia de ce rad. Cand ma vazu incepu si el sa rada. Tricoul lui imi era ca o rochita.
-E perfect. Nu mai imi trebuie nimic. am zis eu razand.
-Pai...Si nu o sa-ti fie frig la picioare?
-Nu. E bine. Mersi mult.
-Bine.N-ai pentru ce. Acum...Culcate...Cred ca esti obosita.Noapte buna.
-Noapte buna, Sasu. am spus eu pupandu-l pe obraz.
Apoi, m-am bagat in pat. Era asa de bine...Moale...Un an cat am stat la cabana aia patul era foarte necomfortabil... "O sa dorm ca un ingeras" mi-am zis eu in sinea mea. M-am bagat in pat si in nici 10 minute m-a si furat somnul. Pe la ora 2 noaptea s-au auzit niste batai la usa, apoi in geam.M-am cam speriat...Si m-am dus la Sasu. Cand am deschis usa acesta deja se imbracase si isi luase un kunai.
-Sasu??? Ce se aude? Cine e?
-M-ai speriat! Puteam sa te lovesc. Nu stiu ce se aude...Dar ma duc sa vad.
-Nu! Ia-ma cu tine.
-Bine. Dar nu te misti din spatele meu.spuse acesta hotarat.
Am ajuns la usa. Sasuke a deschis-o si in fata ei statea un ninja din satul sunetului...Se pare ca era cam beat. Brunetul ii spuse sa plece dar acesta il provoca la lupta. Bineinteles ca a refuzat...Stiam ca nu vrea sa ma sperie...Numai cand auzisem "te provoc" imi daduse un fior. Cand a vazut ca a fost refuzat a devenit nervos. Iar in a doua secunda un alt ninja era in spatele meu tinandu-mi o sabie la gat. Sasuke se intoarse si a vrut sa-l atace. Dar cand a auzit ca daca mai face un pas imi zboara capul, s-a oprit.
-Jur ca daca va atingeti de ea va omor!!! Ce vreti?
-Stai linistit...Nu o sa o atingem. Nu e placut ca altul sa-ti atinga iubitica nu? Te lupti cu mine aici si acum. Sau...Stii ce se intampla.spuse ninja cel beat.
Sasuke stranse din pumn, semn ca era foarte nervos apoi spuse ca accepta. Cei doi au iesit afara iar celalalt ninja a ramas in casa tinandu-mi mie sabia la gat.
-Iesi afara! Sa fiu sigur ca nu o atingi! spuse Sasu... Offf....Cuvinte lui imi ajungeau pana in suflet...Se lupta cu acel ninja doar ca sa nu patesc eu ceva...De ce facea asta? Mai tinea la mine? Ma simteam atat de trista...
-Sasuke! Te rog nu face asta! Te implor! am strigat eu cu lacrimi in ochi. Ma durea sufletul ca el facea asta pentru mine, iar eu ii facusem atatea...Stiam ca poate invinge, dar nu vroiam sa fie ranit. Era destul de obosit...Apoi brunetul se apropie de mine....Barbatul care ma tinea i-a spus sa nu se apropie...Dar Sasu ii spuse ca nu face nimic. Imi puse mana pe fata si ma saruta. Pana acum nu mai simtisem golul acela in stomac cand ma saruta...Acum era diferit. Ma apucat plansul cand l-am vazut ca se indeparteaza si stiam ca incepe o lupta...Pana sa-mi dau seama cei doi incepusera. Cand barbatul acela se apropia de brunet ma treceau fiori prin tot corpul. Au inceput cu lupta corp la corp... Cu asta stiam sigur ca nu poate sa-l atinga pe Sasuke, dar apoi barbatul a scos o sabie ca cea care era tinuta la gatul meu.Era imensa... La inceput nu l-a atins nici cu aia, dar intr-un moment de neatentie l-a taiat putin la umar. Nu era prea afectat..Ii placeau luptele...Dar cand a vazut ca barbatul din spatele meu m-a atins s-a enervat foarte rau. A inceput sa lupte foarte violent, numai ca sa termine mai repede sa ajunga la mine.
-Si..Cum te cheama papusa? Ce-ai zice daca l-ai lasa pe fraierul asta si ai veni cu mine undeva... spuse barbatul mangaindu-ma de la talie in sus.
-Nici moarta! Ia mana de pe mine jigodie! Deja lasase sabia mai moale...Era sansa mea. Chiar nu stiu cand am reusit s-o iau de la gat. Stiu doar ca eram cu piciorul fix la "bucuriile" lui. Era punctul slab...Orice fata l-ar fi imobilizat... Prostia mea a fost ca dupa ce am facut asta nu am fugit. Am ramas si m-am uitat la el. Acesta se ridica cu greu, dar nu se lasa. A vrut sa ma atace, dar era mai slabit ca mine. Am luat un kunai si am inceput sa ne luptam. Nu stiam cate sanse aveam, dar tot nu ma lasam. Ma antrenasem un an cu Itachi. Ceva tot prinsesem....Eram mai buna acum..Imi mai lipsea doar increderea in mine... Cand barbatul nu a mai fost atent la mine am folosit jutsul de inlocuire si m-am ascuns in copac.
-Haide...Iesi! Unde te ascunzi rozalio?
-Chiar aici! am spus eu sarind din copac si infigandu-i kunaiul in umar. Dupa asta am inceput sa-l lovesc cu pumnii, apoi am incercat sa fac sabia din chakra care ma invatase Itachi. Din fericire am reusit.Am alergat spre barbat si i-am bagat sabia in abdomen. Nu mai facusem niciodata asta. Putea sa moara... Nu eram genul acela rece caruia sa nu-i pese... Dar.. Acum era vorba de Sasu... Nu se descurca rau, dar amandoi erau slabiti... Am facut din nou sabia si i-am facut cunostinta si cu celalalt ninja... Sasu parca vroia sa fie uimit, dar stia cu cine ma antrenasem... Asa ca nu a spus nimic. L-am luat si am mers amandoi in casa, lasandu-i pe cei doi barbati in mijlocul strazii sangerand din abundenta. Sasu s-a asezat pe canapea, iar eu m-am dus sa iau pansamente pentru taietura sa. In timp ce il pansam amandoi ne priveam intens, parca vrand sa spunem ceva, dar niciunul nu indraznea. Ca de fiecare data el a spart tacerea.
-Te-ai descurcat minunat, Saku. spuse el, parca putin trist ca nu reusise sa faca mai mult de atat. Dar eu eram foarte multumita de el...Ar fi trebuit sa stie si el asta. Tocmai imi spusese "Saku". Era prima oara cand ma alinta... Trebuia sa stiu ce sentimente mai are pentru mine... Si cum nu eram genul care sa taca...
-Da...Mersi! Si tu te-ai descurcat grozav! Dar...Sasu?
-Da. S-a intamplat ceva?
-Nu...Doar ca... De ce te-ai suparat cand acel barbat m-a atins?
-Pai...Eu....Nu suport sa te atinga altcineva Saku! In fiecare zi vreau sa fii numai a mea. Sa stiu ca ma iubesti, sa te strang in brate si sa te iubesc cum stiu numai eu.
-Sasuke! Tu n-ai fost niciodata asa sentimental! Ce e cu tine?
-Nu stiu! Te iubesc...Si.. Dragostea asta pe care ti-o port m-a schimbat..Nu mai sunt acelasi om.. Doamne...Cat putea fi de scump..Nu-mi venea sa cred... Se pare ca plecarea mea crease si un lucru bun...Scosese la lumina un nou Sasuke, plin de pasiune si sentimente. Eram atat de fericita.. Tocmai imi spusese ca ma iubeste. Parca era un vis. Dar vanataia de mai devreme imi demonstra ca nu era. I-am spus ca il iubesc iar in urmatoarea clipa i-am sarit de gat si l-am sarutat.Cum era de asteptat..De la acele sarutari calde si pline de pasiune incepea sa se ajunga mult prea departe...Dar parca nici nu ne dadeam seama de asta..



Răspunsuri în acest subiect
RE: sasuke and sakura love - de O@n@ - 08-09-2008, 11:59 PM
RE: sasuke and sakura love - de Shilpa - 09-09-2008, 01:17 PM
RE: sasuke and sakura love - de Shilpa - 12-09-2008, 10:43 AM
RE: sasuke and sakura love - de Xoxo - 17-09-2008, 04:12 PM
RE: sasuke and sakura love - de O@n@ - 29-09-2008, 06:45 PM
RE: sasuke and sakura love - de Yukira1234 - 20-10-2008, 08:55 PM
RE: sasuke and sakura love - de sweet_girl0,07 - 31-10-2008, 06:08 PM
RE: sasuke and sakura love - de buono_airi_momoko_miyabi - 04-01-2009, 01:02 PM
RE: sasuke and sakura love - de sasuke_sakura - 06-01-2009, 08:18 PM
RE: sasuke and sakura love - de ~Designer~ - 22-02-2009, 05:10 PM
RE: sasuke and sakura love - de Elina - 22-02-2009, 08:01 PM
RE: sasuke and sakura love - de Ryuu - 24-02-2009, 11:10 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.725 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.918 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.242 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.641 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Do i love you.....Sakura? Kyung.Oppa 1 3.152 21-02-2010, 06:53 PM
Ultimul răspuns: ~Passion pour la mode~ღ♥Pisy♥ღ
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.467 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 15.313 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 15.336 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 12.015 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 53.252 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)