Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita

#6
Ok am venit cu forte proaspete desii inca nu sunt destul de odihnita dat nu mai conteaza . Sa ii dam drumul . si de data asta am citit criticile sper sa ma indrept incetul cu incetul pana la perfectiune

capitolul 2
Fiecare il lauda pe saninul cu care se antrenai de obicei deoarece kakasi mai era si ambu negru si avea mult mai grele ca un junin . In timp ce Naruto , Sasuke si Sakura vorbeau de arme ninja de care ei se foloseau in fiercare misiune ninja , dintr-un nor de fum aparu Kakasi care isi puse mana ma ceafa ca de obicei cand urma sa zica o mincuna .
-Buna ziua copii suntezi gata sa mergem in satul cetei ? incteaba Kakasi
-O secumda sensei camd am vorbit cu mama Sakurei a zis ca o sa fim numai noi 3 cum de o sa veniti si dumneavoastra ???? intreaba Naruto umpic comfuz
-Pai mama Sakurei ma rugat sa va insotesc pentru a nu intra in belele
-Atunci sa mergem , nu ma deramjaza daca vine si Kakasi-sensei . zise unir-un final si Sakura
-Bine Sakura , Naruto sa mergem zice Sasuke in timp ce o privea pe sakura cu insitenta
In mintea lui Sasuke .
-E asa frumoasa srata lafel ca un inger coborat din cer . zice patrea buna a lui Sasuke
-Mai taci e doar o fata care nici cu stie sa lupte bine tot se stie e sa se fataie pe o scena cu niste haine incomode pe ea ce sa zic . zise si partea rea a lui Sasuke
-Sa stii ca te inseli Sakura lupta foatre bine deoarece este antreneta de catre Tinade -sama cel de-al doilea sanin . sare repede in apararea sakurai partea crea buna a lui Sasuke
-Da mare lucru si eu , adica corpul lui Sasuke este antremat de umul dintre sanini . zise partea intrunacata a lui Sasuke
-Hei voi 2 mai tacetii ma doare capul de la cearta voastra si ca sa inchei orce cearta intra voi eu sunt de padare ca Sakura e un inger deci partea cea bina invinge si partea mea care uraste pe toata lumea o ia in jos
-Ce bine ca ai ales sa fii de partea mea Sasuke , zise cu multa bicirie partea buna
-Da ma rog cum ziceti voi , oricum nu imi pasa . zice si partea rea a lui Sasuke care era negru de invidie pe partea buna .
(In sfarsit sa revenim in casa Sakurei )
Sakura il asculta pe Kakasi care ii zicea ce se mai intamplase in misiunile sale . Naruto era ca de obicei plin de energie si incerca ca flirteze cu Sakura ,iar Sasuke se uita numai la Sakura .
-Aceasta este masina cu care va voi duce in satl cetei . zise Kakasi
acea masina era un lamborghimi rosu ca sangele care avea niste flacarii pe el
-Uau ce frumoasa e acest lamborghini!! au zis cei 3 in acefaci timp
(Acum sa intram umpic in mitea Sakurai )
-E frumoasa acesta masina si sper ca Sasuke sa stea langa mine . isi zise sakura in mitea ei
-Aha deci esti moata dupa sasuke mu-i asa ? intraba constiinta Sakurei
-Da sunt dar nu cred ca el este atras de persoana mea isi zise rozalia in mintea ei .
-Dar poate tine la tine cine stie ! zice constiinta Sakurei


Si cam atat pentru azi :D . Daca am greselii de tastare imi pare rau
si am sa incers sa scriu din ce in ca mai mult capitole mult mai lungii dat am scris primele 3 capitpne inclusiv capitolul 3 pe calculator :bye: nu ma supar pentru comentariile voastre deoarece ma ajuta sa ma indrept si daca am uitat ceva spuntetimi ca nu ma supar stiu ca am putina descriere si un dialog cam sec dar nu ne-am nascut invatati :D :bye:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita - de ...:::LexXutzuo_O_o:::... - 23-10-2008, 10:25 AM
RE: Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita - de Who said i have to be normal - 24-10-2008, 11:16 AM
RE: Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita - de anime_sexy_girl - 30-10-2008, 12:54 PM
RE: Sasuke si Sakura o iubire nedezvaluita - de maara_chan - 24-12-2008, 08:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.725 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.918 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.242 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.641 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.467 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 15.313 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 15.336 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 12.015 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 53.252 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 75.535 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)