Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Stay by my side!(sakura&sasuke) by Naraku no hana si Lisistrata

#15
Capitolul 8:
Aventura!
Atentiune hentai +14!


Orele trecura repede...se facuse deja dimineata,iar zgomotul infernal de obisnuit al ceasului desteptator o facura pe rozalie sa deschida ochii.Ii revenira in minte imaginile,pasionale,intr-un fel,petrecute cu Ren aseara.Dar stia foarte bine ca,in acele momente,intre ei doi,nu era decat prostia,sau mai bine zis,in Ren,nu era decat prostia si visele sale "de viitor",pe care le avea cu o fata care ii iesea in cale.
Dupa ce isi facu siesta de dimineata,rozalia se indrepta catre dulapul din camera ei.Isi alese de acolo un maieu mov cu un decolteu destul de generos,asortat cu o fusta alba mulata.Deodata aude un un sunet infundat care semana cu cea a soneriei.Acesta se grabi sa deschida usa si cand o deschide il vede pe Sasuke.Acesta dadu buzna in casa peste ea,pretinzand ca a venit sa o conduca la scoala.
Acesta se facu comod pe canapeaua din living,intreband-o:
-Si...ce ai mai facut ieri?intreba acesta curios,nebanuid ce ii va raspunde rozalia.
-Pai..stii..as avea sa-ti spun ceva?spuse rozalia pe un ton putin stins.
-Da,zi! ii raspunse brunetul,foarte relaxat.
-Ieri...hum...Ren...
Cand auzi numele "Ren",brunetului ii veni sa innebuneasca.Era nervos.
-Ce dracu' legatura are Ren asta cu tine?spuse Sasuke pe un ton drastic,foarte nervos.
Sakura isi indrepta privirea in pamant,dupa care incepu sa-i povesteasca brunetului ce i s-a intamplat ieri,scapand si cate o lacrima pe obraz.
Brunetul asculta nervos spusele rozaliei,imaginandu-sil in fata lui pe Ren,in forma de sac de box si tragandu-i cate un pumn,tapetandu-l de perete.Sasuke o auzi pe Sakura suspinand.O lua in brate pe aceasta,unindu-se amandoi intr-un sarut.Sasuke rupse sarutul,afisandu-si un zambet pervers pe fata.Acesta o impinse pe rozalie pe canapea,aceasta banuind gandurile brunetului,il impinse,ca si cum ar fi spus "Nu".
Sasuke stia ca rozalia il va impinge,insa in adancul ei,aceasta isi dorea sa-i faca "jocul' acestuia.Acesta se uita la ea,studiind-o,dupa care o lua in brate si o saruta tandru,iar aceasta ii raspunse la sarut cu mai multa tandrete.Amandoi simteau cum apropierea dintre ei ii indeamna la mai mult.Sasuke lua o fata serioasa,intreband-o pe Sakura :
-Tu chiar vrei sa faci asta?spuse brunetul cu o fata suspicioasa.
-Pai...rozalia se balbai,tu vrei asta?spuse "intorcandui-o" brunetului.
-Mai intrebi?ii raspunse acesta pe un ton pervers,ridicand din spranceana.
-Cu o conditie o fac!exclama Sakura cu o voce dura.
-Care?raspunse Sasuke ridicand din sprancene.
-Ca dupa aventura asta sa nu cumva sa ma lasi balta sau sa nu ma mai bagi in seama!spuse sakura cu multa seriozitate
-Sigur,draga mea!ii raspunse brunetul cu multa ironie
Sasuke nu mai astepta ca acesta sa spuna ceva ca deja ii dadu bluza si fusta jos.
Sub aceste haine de ascundea un corp bine lucrat,cu forme.Pielea rozaliei era alba ca spuma laptelui si sclipicioasa ca un glob bine lustruit.
-Sasuke mi-e frica!spuse Sakura cu o voce joasa
-De ce,tu nu ai mai facut-o?spuse Sasuke cu multe semne de intrebare
-Nu...cum sa o mai fac,eu nici nu m-am sarutat de mai mult de zece ori!spuse sakura aproape urland
-Dar ai optsprezece ani!spuse Sasuke incantat de ideea ca rozalia era virgina si ca el e primul din viata ei.
-Da ce vroiai sa am pana acum si un copil,poate gemeni ,ce zici!? spuse Sakura indignata de intrebarea brunetului.
-Ha ha ha,ce haios!
Sasuke incepu sa o sarute.O saruta pe tot corpul si nu se mai oprea.
"Parca ar fi altfel cu Sakura,e mai speciala fata de celelalte fete cu care am mai facut dragoste,e mai deosebita,mai delicata,mai pretentioasa!"isi spuse Sasuke in gand
-Fii atenta o sa trec mai departe! o atentiona brunetul
Rozalia stanse puternic materialul din care era facuta canapeaua si ingana un simplu "Gata".
Sasuke o patrunse puternic,iar aceasta scoase un tipat infundat de durere si o lacrima cazu' usor ca o perla pe obrazul sau fin ca de piele de caprioara.
Dupa 20 de minute de momente fierbinti,Sasuke cade la pamant vlaguit de toate puterile la pamant si ii spuse Sasuke lu' Sakura:
-Cu tine a fost deosebit!
-De ce?intreaba aceasta confuza
-Pana acum am mai facut dragoste cu alte fete,dar pana acum nici una nu se compara cu tine.Tu ai ceva anume care ma atrage,esti mai delicata,mai retrasa.
-Mersi pentru complimente!
-Adica eu sunt genul de baiat mai rebel,care se crede macho,si imi place sa am o prietena mai delicata,fara fite,si mai retrasa care nu se baga unde nu-i fierbe oala.
-Mdea...!spuse Sakura putin suparata
-Bine,bine,promit ca nu ma mai sarut cu Ino sau cu alte fete!spuse Sasuke cu un zambet larg pe fata
-Bine!spuse Sakura dapa care ii sarise in brate lu' Sasuke.
......................................................................................................................................................................
stiu nu are sfarsit dar asa e capitolul....
sper sa va placa criticati,comentati si nu stati^:)^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Stay by my side!(sakura& sasuke) by pinky-punk & anyoka - de ::::yamashita ayumu:::: - 21-07-2008, 12:57 PM
RE: Stay by my side!(sakura&sasuke) by mimoshikitoka & anyoka - de Corina. - 26-09-2008, 06:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.725 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Let me be by your side [+16 / +18] Pixxie.' 2 3.114 02-10-2010, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Otrava
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.918 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.242 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.641 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.467 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 15.313 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 15.336 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 12.015 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 53.252 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)