Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O dragoste haioasa(Naruto and Hinata)

#11
9.Operatia
-Se pare ca ai toate organele de care are nevoie Hinata.Dar puteti muri daca faceti operatia.spuse Karin
-Nu-mi pasa.Vreau sa o fac bine pe Hinata.Nu conteaza pretul.
Doctorita chema cativa asistenti si asistente ducandu-i pe Hinata si Hiashi in camera de operatie.In camera unde se afla Sakura Sasuke statea neclintit de acolo privind-o cum se odihneste.Din cand in cand o tinea de mana spunandu-I sa lupte si sa isi rervina repede.Din cand in cand o saruta pe frunte si isi spunea in gand ca e o adevarata eroina pentru ca a reusit sa o readuca pe Hinata la viata.El acum simtea altceva pentru rozalie si fara mici ezitari se apropie de buzele ei sa o sarute dar Naruto veni si spuse:
-Deci o iubesti pe Sakura.
Brunetul se intoarce iar cu calm spune:
-Nici nu stiu daca o iubesc.
-Hai ca vroiai sa o saruti.spuse acesta cu un zambet rautacios pe fata
-Hai sa mergem sa vedem ce zice Karin.
-Corect!
In sala de operatii.
Karin cerea tot felul de unstensile pentru a isi pune in aplicatie operatia.Lua cate ceva de la Hiashi si punea cu grija la Hinata.Operatia a durat 2 ore.Doctorita a iesit din sala de operatii si Naruto spuse:
-A mers?
Doctorita ii privea pe toti incercand sa spuna ca operatia a avut success dar nu putea de emotie.
-Ce s-a intamplat?intreba ingrijorata sotia lui Hiashi
Pana la urma Karin reusi sa isi invinga emotiile si spuse:
-Operatia a fost un succes.spuse Karin
Toti cei care se aflau acolo erau foarte fericiti.Pana la urma sotia lui Hiashi intreba:
-Hiashi o sa moara?
-Nu sunt sigura.Vom afla in curand.spuse doctorita
-Si Sakura cum se va simti?intreba Sasuke
-Pai se va simti bine.Trebuie doar sa se odihneasca.spuse Karin
-Pot sa ma duc la ea sa vad cum se simte?intreba Sasuke
-Sigur.
Brunetul se duse in camera Sakurei si vazu cum statea si dormea.Era asa frumoasa cand dormea,parca era un inger.Brunetul se apropie de rozalie si incepe ai mangaia chipul angelic si a o strange de mana.Naruto si ceilalti il privea pe brunet in secret ca la cinema.,,Hai sarut-o!Sa raman eu cu Hinata”.gandea rautacios Naruto
Sasuke se apropia cu buzele de ale lui Sakura.Toti ramaneau fara suflare pana cand se aude:
-Hapciu!
Sasuke se intoarce si ii vazu pe cei care statea si il privea ca si cum ar fi jucat intr-un film.
-NARUTO!!!ESTI UN MARE FRAIER!spuse Sasuke nervos
-Hai,saruta-ti iubita.spuse Naruto razand
-Asa am sa fac!spuse brunetul
El se apropie cu buzele sale spre Sakura ce dormea ca un inger si ii dadu un sarut foarte romantic.Sakura isi deschise ochii de smarald si vedea doi ochi inchisi simtind niste buze catifelate lipite de ale ei.Aceasta isi dadu seama cine e si il imbratisa sarutandu-l pasional.



Răspunsuri în acest subiect
O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de denisa - 04-07-2008, 01:55 PM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de ::::yamashita ayumu:::: - 04-07-2008, 11:35 PM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de ::::yamashita ayumu:::: - 05-07-2008, 01:31 PM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de denisa - 28-08-2008, 06:36 PM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de ::::yamashita ayumu:::: - 05-10-2008, 10:26 PM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de jocker_94 - 14-11-2008, 05:17 AM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de jocker_94 - 18-11-2008, 04:39 AM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de jocker_94 - 13-12-2008, 03:10 AM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de rosegur - 30-12-2008, 01:36 AM
RE: O dragoste haioasa(Naruto and Hinata) - de andreea_sakura - 04-01-2009, 04:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.991 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) :XDark~Sakura~Angel:* 31 38.279 28-02-2009, 12:38 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen
  Hinata Naruto Sasuke sakura o iubire nebuna hinata_flory95 16 22.344 19-02-2009, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Andrutza
  E prea tarziu (Naruto & Hinata) jocker_94 12 10.434 24-01-2009, 07:49 PM
Ultimul răspuns: BlueGum
  Vis si Realitate (Naruto & Hinata Love story) jocker_94 13 10.598 16-12-2008, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Apathy
  o dragoste interzisa (hinata&neji) pufu_pis_pis 8 6.777 23-08-2008, 07:55 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)