Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto?

#15
Habar nu am cand am vazut prima oara Naruto... a fost acum foarte, foarte mult timp. In orice caz undeva inainte de 2005, tot pe Jetix ca majoritatea; ca daca nu acolo, unde? Inca eram in clasele primare, undeva prin a doua cand am urmarit prima oara Naruto. Eram si-n febra Shaman King atunci, tare mult mi-a placut si animeul acela, l-am vazut cap-coada de vreo doua ori, cu toate reluarile si episoadele pe care le repetau la infinit... Tin minte cum ma bucuram de fiecare data cand dadeau episoade duble din Naruto sau chiar triple intr-o singura seara, a fost frumos. La un moment dat m-am atasat de Naruto si-a inceput sa-mi placa cu adevarat, undeva prin clasa a treia, il urmeaream pe nerasuflate cu o alta fosta colega si actualmente inca prietena in fiecare seara. Episoadele pe care le-am vazut atunci au fost cuprinse intre inceputul animeului pana pe la 50-60, cu examenele pentru a deveni Chunin... nu cred ca au dat mai mult de atat.

Either way, le urmaream c-un foarte mare interes pe vremea aia si-acum tot la fel o fac, am amintiri frumoase legate de inceputul Naruto, mai ales pe la scoala cand ne jucam de-a Naruto cu alti cativa colegi... Memories...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? - de Fiction - 12-09-2012, 12:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.272 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Care a fost cel mai bun Hokage? Kuromi 10 9.997 07-07-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.409 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)