Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto?

#3
Putin mai neobisnuit poate pentru cineva ce momentan urmareste Naruto saptamanal insa.. la inceput mie unul nu imi placusera deloc lol. Nu stiam ce sunt alea Anime-uri prea bine, eram abia prin clasa a 7-tea si pur si simplu vazusem inceputul serialului asta nou pe Jetix, insa de fiecare data cand il bagau ma apucau toti draci considerandu-l o copie urata dupa Dragon Ball (de alt fighting-anime ne mai auzind pana atunci 21) asta pana intr-o seara cand in sfarsit aparusera ceva mai multa actiune (Zabuza Arc) iar dupa 3-4 seri respectiv episoade (parca asa era, unul nou per day, ma rog, night) picasem destul de adanc in mijlocul actiunii, singura problema fiind rabdarea, care cam lipsea asa ca dupa ziua aceea am inceput sa urmaresc toate episoadele unul dupa altul pe net, in unele zile urmarind chiar si cate 10 consecutiv (fiind in vacanta de vara si avand timp liber berechet oricum), drept urmare ajunsesem destul de rapid la 220, dupa care urmase Shippuden care nu ma incantase prea tare la vremea aceea asa ca luasem o pauza de cateva luni intre primul Naruto si acesta insa pana la urma m-am apucat si de Shipp, odata cu manga si am continuat asa pana am ajuns la zii, schimbandu-mi parerea despre el, cu partile sale bune si rele, Naruto chiar mi s-a parut un anime bun si inca mi se pare in ciuda gurilor rele. [Imagine: zuppy02.gif]

Dragut topic, thumbs up ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum a fost când ai văzut prima oară Naruto? - de George - 11-09-2011, 01:00 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.274 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Care a fost cel mai bun Hokage? Kuromi 10 9.998 07-07-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.409 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)