Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Yoyo-ul,jucaria preferata a vietii +14

#15
aleluia, am ajuns si la sfarsit
scumpa, cum sa-ti spun?, capitolul in sine nu e plictisitor, chiar de loc, doar ca daca le faci atat de lungi ii greu sa te pastrezi concentrat de la inceput pana la sfarsit si la un moment dat pierzi firul si nu mai sti pe unde esti, si intr-un final risti sa te plictisesti ca nu mai intelegi nimic

sau cel putin asta am patit eu, adica sti ca-s mai aeriana, ma concentrez greu si nu pentru prea mult timp
ai un fic frumos si de asemenea extrem de interesant dar cu capitole atat de lungi ii scazi din calitate si imputinezi cititori, adica nu stiu cati chiar au rabdarea sa citeasca capitolul asta pana la sfarsit (nu ca ar fi plictisitor)

esti o fire visatoare, lucru asta sa vede din plin in fic-ul tau, totusi mi se pare ca ia exagerat, adica descrierea sentimentelor nu se limiteaza la niste stari de visare sau la niste meditati cu prpria persoana, adica nu se limiteaza la niste ganduri, trebuie descrise mai mult atat reactile interioare cat si cele exterioare

in rest nu am nimic de comentat, ai un stil frumos, probabil ti sa mai spus asta si ininte dar cred ca si jumate din capitolul asta era un capitol destul de lung, cu totule enorm
incearca sa postezi mai des, adica daca iar vi cu un capitol peste luni intregi probil o sa uit ce sa intamplat in acesta, citesc multe fic-uri si totusi...
4



Răspunsuri în acest subiect
RE: Yoyo-ul,jucaria preferata a vietii +14 - de crazy little red - 25-08-2011, 10:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Yoyo-ul,jucaria preferata a vietii Twisty Emerald 0 2.137 28-04-2011, 06:19 PM
Ultimul răspuns: Twisty Emerald


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)