Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minciuni dulci

#23
Eto... Am venit si eu cu nextul... Umm... N-am scuze. ;_;

October and Kid Skittles, merci pentru replies si va mai asteptam pe aici... Daca nu ati uitat de noi... :o3
>:D< >:D<

Ch. 11

Tsukasa se lasa ametit de parfumul lui Daichi si de buzele lui atat de dulci si de moi. Ii atingea usor corpul, degetele aproape tremurandu-i la contactul cu pielea catifelata. Era excitat si vroia mai mult decat doar niste atingeri, dar stia si ca nu poate sa strice momentul doar pentru ca nu are rabdare. Vroia sa ii acorde atentie lui Daichi, sa se bucure amandoi unul de altul.

Scopul lui nu fusese nicidecum acesta, trebuia doar sa se ascunda, nu sa cunoasca un tip care sa il faca sa il doreasca, iar acel tatuaj pe care il observa pe abdomenul lui Daichi il facu sa se intrebe care este scopul satenului. Dar nu era o intrebare care sa il preocupe prea mult, concentrandu-se pe a-l saruta si a-l atinge pe Daichi. Satenul ii raspundea la sarutari si ii atingea lent corpul, lasandu-si capul pe spate cand buzele lui Tsukasa ii atinsera gatul. Una din mainile brunetului a ajuns la boxerii lui Daichi si a tras usor de ei, apoi i-a zambit satenului, sarutandu-l scurt de mai multe ori. Cu siguranta vor face lucruri ilegale, dar admise de amandoi. Mai trase putin de boxeri si apoi ii prinse cu ambele maini, lasandu-l gol in fata lui pe Daichi si ii privi corpul, trecandu-si limba intr-un mod pervers peste buze. Daichi ii atinse parul si il trase spre el, lipindu-si buzele de ale lui si sarutanu-l lent, limba lui facandu-si loc in gura lui Tsukasa si masand-o pe a lui.

Intre ei era atat de viziba atractia si nu doar cea fizica. Tsukasa il dorea pe Daichi, dar se bucura de preludiu, de miscarile lente si atente ale lui si de saruturile calme. Ii placea sa il simta asa, sa poata sa il atinga si sa il sarute fara ca acesta sa il respinga sau sa il trateze cu indiferenta. Ii simtea palmele umede pe spate si coborand spre fundul lui, prinzand boxerii si tragandu-i in jos, reusind sa il dezbrace. Tsukasa ii zambi si il saruta apasat, il impinse pe pat pana cand atinse suprafata moale si isi freca penisul tare de al lui, ceea ce il facu pe Daichi sa isi muste buza si sa il zgarie usor pe Tsukasa.

- Putin agitat?
Reactiile lui Daichi ii pareau putin cam timide, ceea ce il surprindea putin dupa atitudinea satenului.
- Imi plac stelele, ii raspunde Daichi ridicand usor o spranceana, ceea ce il facu pe Tsukasa sa chicoteasca.
- Da, sunt dragute.

Daichi ii zambi lui Tsukasa, fiind incredibil de dragut dupa parerea brunetului. Satenul putea sa fie chiar foarte simpatic cand vroia. Il saruta din nou, lent si ii departa picioarele cu mana, ii tachina putin intrarea si apoi il penetra cu un deget, al doilea adaugandu-l aproape imediat, ceea ce il facu pe saten sa isi muste din nou buza si sa i se observe roseata din obraji.

Incepu sa isi miste mai rapid degetele in interiorul lui, scotandu-le si bagandu-le din nou. Il privea pe Daichi care parea stanjenit de actiunile lui si ii evita privirea, strangand cearsaful in pumni. Brunetul zambi si ii prinse barbia sarutandu-l apasat, apoi scoase degetele din interiorul lui si ii ridica fundul, penetrandu-l usor. Vroia sa fie calm si atent cu Daichi care isi arcui spatele si gemu infundat, bratele lui aflandu-se pe spatele lui Tsukasa si strangand, apasand si zgariind. Nu avea nimic impotriva zgarieturilor, dar Daichi era deosebit de sensibil, ceea ce il determina pe Tsukasa sa il lase sa se obisnuiasca ceva mai mult cu senzatia.

Incepu sa se miste usor si il privi pe Daichi care parea putin pierdut.
- E totul in regula? intreba soptit si respirand neregulat.
- Da, ii raspunse Daichi si il trase spre el pentru a-l saruta, apoi isi apropie buzele de urechea lui. Poti sa te misti mai repede?
Un zambet satisfacut isi facu aparitia pe chipul brunetului si incepu sa se miste mai repede, asa cum ii ceru Daichi, intrand si iesind rapid din el. Gemetele se auzeau clar in camera, dar nici unul dintre ei nu parea preocupat ca cineva ii poate auzi.

Tsukasa s-a oprit putin pentru a se ridica in genunchi si astfel avand un unghi mai bun de penetrare, intensificandu-si miscarile si provocandu-l pe Daichi sa geama mai tare. Mainile lui erau pe picioarele lui Daichi si il privea in timp ce il penetra cu furie, simtindu-i interiorul fierbinte contractandu-se atunci cand satenul ejacula. Tsukasa se elibera in interiorul lui Daichi si se lasa pe el, savurand senzatia.

Brunetul s-a miscat usor si s-a asezat langa Daichi, zambind larg si atingandu-i usor bratul cu mana.
- Cred ca imi plac chestiile ilegale, satenul il priveste si chicoteste, apoi se ridica putin si isi face cruce, incepand sa rada.

- Ce e? intreaba Tsukasa amuzat.
- Ce sa fie? Tocmai ne-am futut intr-o biserica, ii raspunde Daichi si Tsukasa incepe sa rada.
- Nu suntem chiar in biserica.
- Da, suntem pe propietatea bisericii.
- Si?
- Si... Cand te-ai hotarat sa devi preot?
- Schimbi subiectul, spune brunetul razand.
- Tu il schimbi. Zi-mi scurt ca nu vrei sa raspunzi si tac.

Il privi amuzat. Era draguta conversatia si Daichi era cel care schimba subiectul. La fel si cand a zis de stele.
- Nu ti-a placut? Nu te-am satisfacut? intreba zambind.
- Ba da, raspunse rece, redevenind indiferent, ceea ce nu ii placea deloc lui Tsukasa si nu se astepta ca satenul sa aiba o astfel de atitudine dupa ce au facut sex.
- Asta e bine, ii raspunde incerand sa para cat mai indiferent.
- Ce vrei de la mine de acum incolo? M-ai futut, altceva? vocea satenului ii era rece, dar in acelasi timp prezenta un interese destul de vizibil.
- De ce te comporti asa? Tsukasa era putin surprins de replica lui.

Daichi il privi putin confuz si clipi des, apoi zambi trist. El nu prea pricepea cum si in ce fel ar trebui sa se comporte.
- Scuze.

Brunetul se ridica in sezut si il privi pe Daichi, parca incercand sa inteleaga ce este cu el. Stia ca nu il cunoaste destul de bine si asta il frustra, vroia sa il cunoasca si vroia sa stie de ce este asa. Se apropie de el si il atinse usor, trecandu-si degetele peste buzele lui si zambindu-i cald, apoi il saruta scurt.
- Suntem impreuna acum, nu? intreba satenul dupa ce il saruta apasat pe Tsukasa. Era destul de deschis la acest subiect.
- Da, suntem, ii raspunse vesel.
- Sigur? Sa stii ca e ok daca nu vrei asa ceva.
- Sigur, ii raspunse si il imbratisa, sarutandu-l scurt.
[Imagine: LCGbvGa.png]



Răspunsuri în acest subiect
Minciuni dulci - de Noesis - 21-02-2011, 10:50 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Liar - 21-02-2011, 10:58 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de hiimera - 22-02-2011, 11:25 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 26-02-2011, 01:08 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 03-03-2011, 10:14 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 07-03-2011, 11:34 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 08-03-2011, 03:04 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 18-03-2011, 08:27 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 18-03-2011, 08:41 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 30-03-2011, 08:56 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 31-03-2011, 07:33 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 08-04-2011, 01:37 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 08-04-2011, 08:48 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 22-04-2011, 12:47 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 26-04-2011, 01:14 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de October - 12-05-2011, 11:47 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 04-06-2011, 06:31 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Rain - 05-06-2011, 04:42 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de October - 13-06-2011, 12:51 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 13-06-2011, 01:04 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 14-06-2011, 09:25 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de October - 14-06-2011, 10:39 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 22-08-2011, 11:47 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Addeh - 23-08-2011, 12:19 AM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 29-09-2011, 04:37 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Noesis - 04-02-2012, 02:09 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de hyoko - 06-02-2012, 09:05 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Addeh - 09-02-2012, 05:05 PM
RE: Minciuni dulci [yaoi | 18+] - de Yaku-chin - 09-02-2012, 09:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  In dulci stiluri CyBeR 5 4.424 23-08-2012, 02:20 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  34563 de minciuni Mitsukai Yoru 6 4.009 22-06-2011, 08:38 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Amintiri dulci-amare Trioxide chocolate.۩ 7 4.681 26-06-2010, 01:46 AM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)