Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#39
Spence. Deci, tu, draga mea leoaică, eşti o tipă super de treabă. Eşti, ofc, leoaica mea pe jumătate genială şi, deh, împreună suntem geniali :]] . Din câte ştiu, toţi de plac and stuff şi nu te-ai certat cu nimeni - nici cu mine, also. Anyway, nici nu ştiu ce să spun căci nu îmi găsesc cuvintele necesare pentru a te descrie. Cum aş putea face asta când cuvintele sunt de prisos? : - ? Oricum, eşti o scriitoare genială şi ciupită - nimeni nu a mai şters un capitol de atâtea ori ca tine ! :]] Sunt sigur de asta. Pariez. Şiii.. ce aş mai putea spune? Oh, da, că ai muuultă răbdare fiindcă ai stat să-mi explici despre personajele din Pretty Little Liars pentru ca eu, as always, să le confund :]] . Eşti glumeaţă, mă faci tot timpul să râd şi chiar îmi face plăcere să stau şi să vorbesc cu tine. Şi, doh, cum nu mi-ar putea face plăcere când noi am avut atâtea peripeţii împreună? 21 Ultima noapte de... ăhm, ştii tu, pe care nu am mai reluat-o * laughs * şi cum noi stăm şi glumim pe seama... altor ' deştepţi ' şi... mda, am rămas fără idei :]] . Că mi-ar lua o zi să scriu tooot.
Anyway, tu eşti leuţa [ cum suună :]]] ] mea şi, doh, îmi place să stau de vorbă cu tine.
Eşti genială. hug
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Me†al. - 17-07-2011, 08:56 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.456 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.782 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)