Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#10
Multumesc ca m-ai anuntat prin comentariu... Si acum, dupa cum am promis... Sunt aici ^^

si recunosc ceva can este cazul sa o faca - cand
Si el tocmai asata a facut! - asta
lundu-mi cateva secunde - luandu-mi
In scurt tim se auzii si vocea blondinului. - timp
doar seamana cu mine, ce dracu`. - virgula, virgula xD
Cu greu mai puteai respire sau vedea ceva. - respira

Se pare ca m-am obisnuit sa las un comentariu despre gramatica, si altul despre modul in care se desfasoara lucrurile :)) Ar fi bine sa corectezi capitolele si sa dai un edit la ele, poate vor mai citit si altii si e deranjant sa vezi uneori atatea greseli... Crede-ma! ;)
Oh, da, Randy sigur este unul din personajele preferate :X Asculta Cinema Bizarre?! :O Myamy *saliveaza*.
Citat:As fi vrut sa-l fac al meu in seara asta, dar mi-e teama ca se va speria si va pleca, iar.
Cum adica iar? A mai facut Randy asta odata...?? Whuut? Vreau sa stiu toata povestea! Apropo, cine mama masii e Daniel ala, eh? Il inseala pe Dylan cu el? Mrr... O sa il omor, chiar daca imi cam plac personajele astea ce se baga prin cadru :">

Pun pariu ca nu prea o sa fie de bine ieseala asta la club, dar imi place. Cam atat am avut de spus, sper ca nu m-am intins prea mult. Bye :*



Răspunsuri în acest subiect
RE: ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) - de Rain - 26-06-2011, 08:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.413 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 9.169 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 64.042 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 4.232 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.478 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.742 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)