Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#8
Ok. Multumesc fetelor! Da, scriu din perspectiva a doua persoane. Aici nextul.:x

Capitolul 3 (Randy)

Dupa terminarea orelor, avand totul programat, m-am despartit de Dylan, lundu-si fiecare masina sa si plecand spre casa. Ma tot gandesc la ce am vorbit cu el pe drum, spre magazin. Baiatul asta este chiar sensibil, si se pare ca ii cam pun la treaba hormonii. Imi plac baietii care nu-si urmeaza mereu orgoliul, si recunosc ceva cand este cazul sa o faca. Si el tocmai asta a facut! Nu mi-a spus-o in fata, prin cuvinte, ci prin comportamentul sau de baiat cu capul in nori. Nici acum nu-mi pot scoate din cap chipul sau inrosit, si toate seriile de “nu” , ”…Randy…” , ”nu este adevarat.” , ”aaaa….Eu…” , ”de unde stii” , ”nu am spus asta”. Sincer, nici nu aveam nevoie de cuvinte, nu erau necesare. Tot ce voiam sa stiu puteam afla doar uitandu-ma la el, era de ajuns. Problema este ca nu stiu eu cum sa reactionez.
Imi conduceam BMW-ul pe soselele intortochiate ale orasului, fumand o tigara si ascultand una dintre melodiile trupei mele preferate Cinema Bizarre. De obicei nu prea eram atent la drum, mergeam cu viteza si nu ma abtineam niciodata sa injur in dreapta si in stanga de fiecare data cand aveam ocazia. Distractia zilei! Insa, acum eram cu ochii in patru, voiam sa ajung cat mai repede acasa si in siguranta, sa mananc ceva, apoi dusul si pe ultima suta de metri, pregatirea pentru club. Nu stiu de ce, dar aveam o pofta nebuna de distractie si alcool. Ca de fiecare data: sex, alcool, vulgaritate si prostie. Obisnuit.

Atept de ceva timp culoarea verde a semaforului, insa in zadar, mai aveam de asteptat ceva. Imi tineam cotul mainii in care aveam tigara pe marginea geamului si mana dreapta pe materialul fin si moale al volanului. Parca asteptam o vesnicie. Telefonul mi-a inceput a suna si vibra in acelasi timp, luandu-mi cateva secunde ochii de la semaforul pierdut in timp. Mi-am eliberat mana stanga, lasand tigara pe jumatate consumata in suport, nu inainte de a trage un fum zdravan si adanc, sa-mi ajunga. Intre timp se facu verde, eu bagand in viteza si depasind masinile ca la curse. Iau telefonul si ma uit sa vad cine este apelantul. Ranjesc pervers in momentul in care mi-am amintit toate intalnirile si belelele avute cu el. Nu stau pe ganduri prea mult si apas pe butonul verde al telefonului, raspunzand.
-Zi, papusa! Ii spun baiatului concentrandu-ma iar la traseu. Nu mai aveam mult si ajungeam in centrul orasului, unde, locuiam impreuna cu fratiorul meu mai mic. In scurt timp se auzii si vocea blondinului.
-Ce faci, mah? Mai mergi diseara in club? Ma intreaba Daniel cu o voce idiot de curioasa. De ce ma mai intreaba nu stiu, ca doar am vorbit cu el de dimineata. Owowow, cum sa uit asa ceva. Sa-mi fie rusine. Era cam ocupat pe atunci cand l-am sunat, se distra de minune cu un pusti de saisprezece ani cu care a spus ca va venii diseara in club. Acum stiu de ce nu mi-a acordat prea multa atentie. Si totusi, ma apuc din nou sa ii explic planul de diseara, punctulet cu punctulet si subpunct cu subpunct. In timp ce-i explicam am ajuns acasa. L-am salutat pe Daniel si am inchis telefonul, strecurandu-l in buzunarul blugilor, si pasind inauntru mi-am aruncat cheile de la masina impreuna cu ghiozdanul undeva pe canapeaua rosie si imensa din sufragerie inconjurata de multe alte corpuri maronii. Micutul ar trebuii sa fie la un coleg acasa, din cate mi-a zis. L-am lasat sa doarma acolo doar pentru ca mi-a zis ca nu sunt singuri, deci, nu aveau cum sa dea foc la casa sau la altceva Pe fratiorul meu il cred in stare de orice Doar seamana cu mine ce dracu`. M-am indreptat spre dormitor lasandu-mi telefonul pe noptiera patului, apoi apropiindu-ma de oglinda am inceput sa ma privesc atent de sus pana jos. Aratam bine, nu exista baiat sa nu ma placa, iar lucrul asta ma amuza la culme. Aproape toti, doar de sentimentele lui Dylan nu eram chiar sigur. Cat de multi l doresc, as vrea sa-l mangai, sa-i ofer sarutari dulci pe buzitele sale moi. Cata nevoie am de el. As fi vrut sa-l fac al meu in seara asta, dar mi-e teama ca se va speria si va pleca, iar. Si daca n-ar mai vorbi cu mine as lesina de dorul lui, pana si de prezenta sa. Un baiat ca asta nu trebuie pierdut, atat de sincer, atat de dragut, atat de firav. Off…
Intru in baie cu gandul de a face un dus rapid inainte de a ma duce sa-l iau pe Dylan de acasa. Ma dezbrac de toate hainele, expunandu-mi trupul si intru nerabdator in cabina de dus, dand drumul apei calde sa-mi curete corpul. Iau buretele si torn gel de dus, incepand sa ma sapunesc de sus pana jos, atingandu-mi fiecare particica a corpului cu miscari calculate. Aburii invaluira intreaga incapere, caldura se facu simtita si ea, inmuindu-ma si mai rau. Cu greu mai puteai respira sau vedea ceva. Dupa zece minute de relaxare am iesit din baie punandu-mi un prosop in jurul taliei. Ajung in dreptul sifonierului din dormitory si incep a rascolii pe acolo. Imi aleg un tricou negru, pe corp, blugii de aceeasi culoare, la fel de stramti, si tenesi. Era deja noua jumate, iau de pe noptiera telefonul, portofelul si parasesc dormitorul. Ajuns in bucatarie iau tigarile de pe masa, intru in sufragerie cautandu-mi cheile. Lundu-le ma indrept grabit spre usa, trantind-o si incuind-o in urma mea. Ma urc in masina, mai bine zis ma arunc, prima oprire fiind vila prietenului meu, pe care o cunosteam “destul de bine”. Inca zece minute pe drum si voi ajunge la timp. Nu statea aproape de mine, dar nici prea departe. Ajuns la destinatie, ii dau mesaj sa coboare ca am ajuns. Ies din masina si ma sprijin de aripa stanga a acesteia, punandu-mi mainile incrucisate la piept si…Astept….
Pe mijlocul strazii, aproape de mine, trece un grup de baieti incepand sa fluiere fara retinere de mama focului, si sunt sigur ca nu numai de masina era vorba aici. Le fac cu ochiul pustilor, lasandui fara cuvinte si asezandumi-se un zambet sfidator pe fata. Dupa putin timp simt o mana calda pe umarul meu stang si ma intorc. Dylan era gata si uitandu-ma la el am exclamat pervers:
-Ahhh….Arati superb! Ii spun si dand rotundul masinii, ii deschid usa, poftindu-l inauntru.
-Multumesc!


Sper sa va placa desii nu am bagat mult dialog, mai deloc.
:d
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) - de alexutzy97 - 25-06-2011, 08:27 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.413 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 9.169 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 64.040 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 4.232 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.478 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.742 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)