Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Povestea unui nebun [+18]

#4
* K.OG - Multumesc enorm de mult pentru comentariul tau si pentru cuvintele spuse. Sper ca povestea sa nu te dezamageasca prin continutul care v-a urma.
* Moon princess - Si tie iti multumesc enorm pentru reply-ul tau. Sper sa nu te dezamageasca nici pe tine continuarea si sa-ti placa in continuare...

Mentionez inca odata ca povestea este scurta, avand doar trei parti, ca este +18 ani, avand scene ce pot marca ... Este o drama, nimic romantic, o poveste psihologica...
Nu este deloc stralucita povestea si nici nu apartine adevaratului meu stil...

Partea a doua!
Lectura placuta!


Amintirile-i fusesera întrerupte în momentul în care cineva intră-n cameră, persoana ce tocmai şi-a făcut apariţia pe uşă se uită la el speriată, văzând sângele ce curge de pe mâna sa şi totuşi realizând că-i o rană superficială.
- Ce-ai făcut copile? Max, înnebuneşti mai rau pe zi ce trece, vocea celei ce tocmai intrase-n cameră se aude. Este o femeie subţirică, cu forme bine dezvoltate şi destul de tânără, avand in jur de treizeci şi şapte de ani. Pare a fi speriată de ceea ce se petrece-n camera copilului ei, însă ştia că boala sa n-avea leac, ştia că-n orice moment ar putea s-o omoare, însă avea să-i fie alături, cunoscându-l pe adevăratul „ el ”. Aceasta priveşte pereţii pictaţi de sângele fiiului ei. Simte frica, realizând cu fiecare secundă ce trecea, că adolescentul ce-l privea nu mai era băiatul ei, ci o altă persoană, dubla sa personalitate. Boala mentală a lui Max începu a-şi arâta colţii, îngrozind-o pe mama acestuia. Încercă să se apropie de el, însa ura din ochii copilului au speriat-o şi mai tare, făcând-o-n cele din urmă să dea câţiva paşi înapoi.
- Femeie!!! o vedea pe iubita lui, iar dorinţa din el nu-i putea fi stăpânită, nebunia fiind prea mare. Se aproprie de aceasta, îndreptând cuţitul spre ea şi cu privirea sa cea rece cercetând-o din cap până-n picioare. Simţea nevoia de distracţie, de dorinţă trupească şi mai simţe nevoia de-aş scălda trupul în acel lichid roşiatic ce avea să curgă din trupul doamnei din faţa sa în momentul în care avea s-o ucidă. Cu o mişcare bruscă închide uşa şi o trânteşte pe mama sa pe jos, aşezându-se deasupra sa, privindu-i lacom formele bine făcute. Femeia urlă şi încearcă să-l oprească, însă se zbate degeaba, acesta nici măcar nu-i acordă cea mai mică atenţie, fiind prea concentrat asupra ruperii hainelor de pe aceasta. Şi-a deschis şliţul pantalonilor, dându-i jos şi aşezându-se mai confortabil peste femeia inconştientă, ce fusese brusc lovită de fiiul ei. Începuse să-i lingă gâtul, plimbându-şi mâinile pe corpul cald şi moale, pipăindu-i sânii. Femeia simţind durerea se trezeşte din leşin, începând din nou să tipe, însă băiatul îi acoperă gura continându-şi jocul pervers, satisfăcându-şi plăcerea. Pătrundea înăuntrul acesteia, simţind savoarea dulce a buzelor sale, muscând-o cu dinţii de sfârcuri, lăsându-i semne pe întregul corp.
Au trecut câteva minute bune, timp în care acesta şi-a bătut joc de biata femeie ce acum zace aproape moartă pe covor. Se săturase de acel joc, dorea ceva mai palpitant, mai însângerat, aşa că şi-a scos cuţitul începând a-i zgâria pielea fină, iar mai apoi, străpungând şi mai mult în carnea acesteia până ce sângele a început să-i curgă. Un ţipăt asurzitor s-a auzit de pe buzele femeii în momentul în care adolescentul a început sa-i tăie sânii, iar mai apoi degetele mâinii stângi. Îi mutilase până şi faţa, făcând-o de nerecunoscut. Începuse să se joace-n balta de sânge, părând a fii un copil ce se scaldă-n rau, mai apoi se îndreptă spre colţul întunecat al camerei, aşezându-se acolo şi adormind.
Soarele-şi pierdea din stralucire lăsându-se pradă întunericului, făcându-se pierdut printre nori. Cadavrul începuse să miroasă îngrozitor, iar multe musculiţe, ba chiar gândaci începuseră a-i devora din carne. Uşor, uşor tânărul şi-a deschis ochii, privind în jur, speriat de sângele de pe corpul său.
„ Ce-am făcut? ” această întrebare-i străbătea prin gânduri, măcinându-l. Se ridică-n picioare zărind cuţitul plin de sânge împreuna cu corpul mamei sale. Nu i-a fost uşor să-l recunoască, însă-n inima sa parcă ştia cine este. A început să ţipe, să se lovească cu capul de pereţi, să-şi de-a palme peste faţă, parcă dorindu-şi ca totul să fie un coşmar. Făcuse o altă victimă, omorâse încă o fiinţă dragă lui, un om nevinovat ce-l iubise enorm de mult.
*
Zgomotul făcut de acesta a alarmat vecinii şocaţi, chemând poliţia şi totodată ambulanţa, sperând să nu existe vreun rănit. În scurt timp în casă au intrat câţiva poliţişti împreuna cu alte câteva rude de-ale băiatului. Ajunşi în camera tânărului au avut un şoc extrem de mare, unii priveau sângele de pe pereţi, alţii se uitau la copilul ce picta cu roşu geamul, iar alţii erau pur şi simplu prea şocaţi pentru a mai putea privi în vreun alt loc înafară de cel în care se afla balta cea mare de sânge. Unul dintre persoanele „ nou venite ” realiză că acel corp, aflat în imensa baltă rosie nu era nimeni alta decât mama lui Max.


Momente sadice, cred ca stirile pe care le-am tot vazut si auzit pe la tv m-au facut sa scriu aceasta poveste, nu-mi mai amintesc cu exactitate, insa nu a iesit ceva stralucit... Astept comentarile voastre, orice fel de reply este bun [ si critici si sfaturi, ba chiar si laude ]. Sper doar ca nu a fost asa esec.
* Z-Bye *



Răspunsuri în acest subiect
Povestea unui nebun [+18] - de Little Star - 15-01-2011, 09:22 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de hiimera - 15-01-2011, 10:20 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de Moon princess - 16-01-2011, 12:36 AM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de Little Star - 16-01-2011, 12:46 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de hiimera - 16-01-2011, 02:18 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de Moon princess - 16-01-2011, 07:05 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de Little Star - 19-01-2011, 08:59 PM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de Mariah . - 20-01-2011, 12:09 AM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de ultimate wulf - 20-01-2011, 12:10 AM
RE: Povestea unui nebun [+18] - de hiimera - 20-01-2011, 11:00 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Povestea unor stele. BlackER 4 4.375 10-12-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: BlackER
  Flacăra stacojie. Povestea se repetă SnowFlake. 18 6.813 13-06-2011, 02:45 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Povestea incepe acum ! Ƭσσ--- !Ʋиιզʋɛ ! - ☠ 50 27.471 21-05-2011, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  Povestea mea, poveste noastra . Îngeraşş 8 5.444 23-01-2011, 02:55 PM
Ultimul răspuns: Katniss
  Povestea ei ... Marra 1 2.353 01-03-2010, 01:41 AM
Ultimul răspuns: Yuki `
  Povestea lui Elyn si a lui Uto ellamanu 7 22.859 05-10-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: A'Svear
  Sora si Leon, Povestea mea. Zyspar 21 15.660 23-07-2009, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Minna-chan
  Povestea mea Cabbage-pult 2 2.775 09-06-2009, 07:38 PM
Ultimul răspuns: Yoko
  Povestea unei slujitoare Erina Ozaki 4 3.819 12-03-2009, 04:46 PM
Ultimul răspuns: black_rose
  Povestea unui inger ... Zollitha 6 7.064 21-02-2009, 01:21 AM
Ultimul răspuns: Hitman


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)