Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care lucrare este mai buna?
Prima
0%
0 0%
A doua
100.00%
2 100.00%
Total 2 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~)

#7
Dat fiind faptul că greşelile au fost menţionate am să - mi spun părerea pe larg.
Sincer, tema mi-a părut una destul de clişeică. Îngeri; nu avea nimic ieşit din comun şi tocmai de aceea am fost extraordinar de curioasă să văd cum dezvoltaţi ideile.

În prima lucrare m-a deranjat că după punct nu a fost pus spaţiu. Ah, şi propoziţiile scurte; adică aproape că abia începeai propoziţia şi deja o şi terminat. Ai un punct în plus pentru că ai scris cu diacritice, apreciez că "te-ai obosit" să faci asta.

A doua lucrare a început cu o propoziţie care pe mine un m-a zgâriat pe creier: "Apa limpede si curata ca cristalul zapezii..." - Spune-mi, ţie-ţi place cum sună?
Descrierea a fost mai slăbuţă decât la prima lucrare deşi ideea poate ar fi fost puţin mai drăguţă.

Votul meu se duce la prima lucrare care, mi-a atras atenţia ceva mai mult datorită descrierii bune şi aspectului (aici mă refer la diacritice).
Felicitări ambelor participante!

P.S. Ţin să-mi cer scuze pentru comentariul sumar şi pentru incoerenţa-mi ce e prezentă dar e târziu şi oboseala şi-a pus amprenta pe mine.



Răspunsuri în acest subiect
Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~) - de Miranda. - 13-11-2010, 02:36 PM
RE: Ingeri ( fozen soul VS ~~Andreea~~ - de Nami - 13-11-2010, 08:12 PM
RE: Ingeri ( fozen soul VS ~~Andreea~~ - de Abbeh. - 14-11-2010, 12:28 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫] Miranda. 22 10.425 26-11-2010, 07:12 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)