Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care lucrare este mai buna?
Prima
0%
0 0%
A doua
100.00%
2 100.00%
Total 2 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~)

#5
Hey! Trebuie sa rcunosc faptul ca imi place tema pe care ati ales-o. Tocmai de asta am citit^^.
Prima lucrare: Mi-a placut! Recunosc, e foarte frumoasa , iar sentimentele fetei le-ai descris perfect, doar ca...nu stiu, nu ai reusit sa ma faci pe mine sa simt ceva. Chiar daca ai descris bine sentimentele fetei, eu nu am simtit nimic. Cu estetica stai bine, doar o greseala am vazut si eu, dar ti-a fost mentionata mai sus. Imi place ca ai scris cu diacritice.

A doua lucrare: Dupa cum a spus si ௰that_little_crazy , tu te-ai bazat mai mult pe partea teoretica, dar chiar si asa, aceasta lucrare m-a emotionat. Putin, ce-i drept, dar m-a emotionat. Spre deosebire de prima lucrare, in aceasta au fot mai multe greseli de tastare.

Pfff... trebuie sa reunosc faptul ca nu ma pot decide pe cine sa votez. Ambele lucrari au fost bune in felul lor.
Pai... votul meu merge catre a doua lucrare.
Credeti-ma ca mi-a fost greu sa iau aceasta decizie.
Si sa fiti sigure ca am fost obiectiva deoarece nu le cunosc pe participante[ma rog, cu ~~Andreea~~ am mai vorbit, adica mai mult ne-am certat, dar ea chiar a meritat votul meu!]
Felicitari ambelor concurente!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Răspunsuri în acest subiect
Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~) - de Miranda. - 13-11-2010, 02:36 PM
RE: Ingeri ( fozen soul VS ~~Andreea~~ - de Marina. - 13-11-2010, 07:24 PM
RE: Ingeri ( fozen soul VS ~~Andreea~~ - de Nami - 13-11-2010, 08:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫] Miranda. 22 10.425 26-11-2010, 07:12 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)