Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫]

#6
Hei^^
Sa zic de la inceput , e prima oara [cred , nu mai stiu sigur] cand comentez la un duel . So , posibil sa fiu varza la comentat =]] Sa revenim xD K ? Deci sa incepem:
"Lacrimile visului":sincera sa fiu , nu'ti pot spune cat de uimita sunt de evoluarea ta in materie de fic[poveste] . Deci cand am citit acele randuri , chiar ma intrebam esti chiar tu ? Pe bune m-ai uimit rau de tot la duelul asta xD Atat de frumos si totusi atat de trist ... Ce face dragostea din om...frumos sfarsit , frumos xD Daca de acum incolo o sa scrii la ficuri exact cum a fost one-shot-ul asta , cred ca voi ajunge in Rai mai repede 71 Ce sa mai zic , aa..da greseli nu am vazut . E bine ca nu e lung-lung si nici scurt-scurt , e potrivit xD Ai descris asa frumos , si nu stiu si titlul e superb , iar eu deobicei cand citesc ficuri citesc cu viteza luminii , dar acum ceva ma oprit ..titlul e devina xD[am vazut titlul si mi-am dat seama ca e sad si mi-am zis sa citesc incet ca sa intru si eu in poveste]
"Ea":atat de scurt si atat de frumos . Ma surprinde faptul ca "sa-ul" ala al tau , face one-shot-ul asta mai "jmecher" [cica xD] . Mi se pare cam scurt iar din aceasta cauza nu prea am ce comenta . Greseli nu am vazut , la fel sfarsitul sad . VOi imi pune'ti inima la incercare , aa? Intr'un cuvant frumos one-shot , but , o votez pe ♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫ xD In orice caz nu renuntati fetele , vor mai fi si alte dueluri si tot asa , ve'ti deveni experte xD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Dragoste [Bloody Doll &♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫] - de *ILY Yaoi Maniac* - 07-11-2010, 11:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bloody-chan ÅŸi AlerimxD. AlerimxD 6 5.132 14-12-2011, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ingeri ( Fozen Soul VS ~~Andreea~~) Miranda. 8 5.799 06-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)