Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version]

#97
Nu prea m - am gandit la viitor, asa ca, nu sunt sigura ca nume as putea sa le dau "copiilor mei". [ daca o sa fac, asa o sa imi amintesc in fiecare zi ca sunt fata si asa o sa ma demoralizez mai tare .__. ]
Cand aveam unspe' ani imi placea numele "Yume" ce se traduce "vis" sunt mereu visatoare, visand la imposibil, rar cu capul pe umeri, asa ca asta ar fi unul dintre nume, mi se pare ca e unul destul de cute.
Pentru baiat cred ca... Sebastian - nu are nici o legatura cu anime-ul ala. [ nici macar nu l - am vazut =.= ] Mi se pare un nume elegant, ce suna destul de bine la pronuntie, sugerand ceva aparte.
Apoi ar veni... Kay/Key/Kei, suna destul de bine, mie chiar imi place iar asta e tot cea ce conteaza.
Lee, nu cred ca asta ar fi asa unu nume =]] . Doar ca... inainte imi placea de Rock Lee din Naruto =]] , mai bine spus, devotamentul, curajul, increderea. [ : P ]
Saiuri/ Yuki. Doua nume frumoase, al doilea pentru mine e neutru asa ca... [ va dati singuri seama ]
Anyway. Cam atat, momentan.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de Pisica de Diamant - 28-12-2009, 08:53 PM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 02:56 AM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de yaoi maniac - 19-10-2010, 03:32 PM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de *ILY Yaoi Maniac* - 03-01-2011, 12:32 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.431 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Melodii cu acelasi nume CandyGirl 10 6.483 18-11-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 26.536 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)