Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care 2 lucrari vau placut cel mai mult?
Savarina Ali [ La granite dintre viata si moarte ]
20.00%
1 20.00%
She [ Sens unic ]
20.00%
1 20.00%
Little M [ Zile pierdute ]
60.00%
3 60.00%
Total 5 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Duel: Savarina Ali, She and Little M [ Runda a doua in desfasurare ]

#12
Dragele mele prietene stiti cat de mult va urasc? De ce? Pentru ca ma puneti sa votez. Sincer nu vreau pentru ca nu ma pot hotari. Este dificil intelegeti-ma si voi 108
Hai sa iau sfatul anei si sa incep. Sper ca sunteti constiente ca am citit de trei ori lucrarile voastre corect?

♫ ♪ ╰☆╮ ღ Ana♫ ♪ ╰☆╮ ღ

Ai un titlu interesant. Am citit si se potriveste cu contextul. Imi place. Asa cum a zis si Teh este profunda. Imi place cum ai descris pe acolo cam tot ce este legat de sentimente. Ai folosit cuvinte si expresii frumoase care au dat o armonie specifica. Ideea a fost draguta si originala. Greseli eu nu am vazut si asa este bine ^.^ Naratiunea a fost la locul ei asa cum trebuie. Dialogul a fost putin la sfarsit, dar nu a fost sec ceea ce este de bine xD [m-ai molipsit]. Actiunea nu a fost grabita avand in vedere ca aveati termen de pagini. Imi plac asa cum am zis expresiile tale. Descrierea [ma intrebam ce am uitat -_ -’] este buna si ai de toate in ea. Si nu mai stiu ce sa zic ...


♫♪ ╰☆╮ ღ Miruna ♫♪ ╰☆╮ ღ

Titlul mi s-a parut iar interesant. Ma gandeam la ceva mai siropos, dar m-am cam inselat ... Contextul a fost dragut, dar ai avut cateva lipsuri. Daca te concentrai putin mai mult ai fi vazut unde ai gresit. Sincer parca am vazut vreo cateva greseli pe acolo, dar nu ma gandesc la ele ca am o zi de cacat -.-
Naratiunea a fost la locul ei. Dialogul a fost si la tine putin dar nu sec, deci e bine^.^ Mi s-a parut putin ca te-ai cam incurcat pe undeva ca ai avut o mica scapare. Descriere ai aivut si tu draga nora, dar mai putina. Adica stiu ca poti mai mult. Facem doua ficuri impreuna deci ... cam stiu cum lucrezi. Si din nou nu mai stiu ce sa zic...


♫♪ ╰☆╮ ღ Concluzia ♫♪ ╰☆╮ ღ

Deci la Ana am zis mai multe de bine decat la Miruna. Si de asta urasc eu sa votez printer prietene -.- 46 Deci asa cum este de asteptat votul meu merge la Ana …
Scuze Miru, voi m-ati obligat cu comul nu eu am vrut …
Oricum success in continuare la amandoua si … cam atat.
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Duel: Savarina Ali, She and Little M - de She - 30-08-2010, 09:24 PM
RE: Duel: Savarina Ali, She and Little M - de Teh - 31-08-2010, 01:07 PM
RE: Duel: Savarina Ali, She and Little M - de She - 31-08-2010, 05:29 PM
RE: Duel: Savarina Ali, She and Little M [ Runda a doua in desfasurare ] - de Savarina Ali - 11-09-2010, 09:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Savarina ali vs Little M Little M 7 4.731 19-08-2010, 08:50 PM
Ultimul răspuns: Little M


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)