Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and me forever [+18]

#14
Va multumesc pentru comenturi si acum nextul :D :D

Un moment aparte

Zdrog! Bum!
M-am trezit rapid din pat, cu un kunai in mana, pregatita de atac. Draci! Am uitat ca aici Hidan si Deidara ne trezesc in fiecare dimineata. Zombilici si Barbie rugati-va sa nu fi trezit pe ghemotocul, ca faceti un drum dus pana la Dracu. Deodata o aud pe Yune cum incepu sa scanceasca. Gata! Sunteti ca si morti! Ma ridic din pat si o iau pe cea mica in brate si incep sa o legan usor pentru a o face sa adoarma la loc, dar o data trezita nu am sanse. Mai aud o data zgomot si ies pe coridor. Vad ca nu eram singura care s-a trezit. Pe coridor iesira Itachi, Sasori, Deidara - wow nu el este devina - Kisame si Kakuzu. O dau pe a mica in bratele lui cuiva si ma duc in camera lui Hidan. Dau un picior si usa ateriza pe jos.
- Hidan, sa iti fut morti mati! De ce ai facut zgomot sa ne trezesti? Tip la el, fiind foarte nervoasa.
- Tu Konan ai mintea cat o furnica. Daca nu ii instiintez pe toti, Jashim-sama se v-a supara pe mine..., si il intrerup.
- Vai doamne si iti multumesc pentru bunatatea ta, dar... Tu zbori acum pe geam! Tip si ii dau un pumn de il trimit pe geam fara parasuta sau perna.
Dupa ce i-am facut cunostinta cu asfaltul - pacat ca Moartea nu il viziteaza ca il impachetez si ii pun si fundita rosie in cap - am iesit bombanind nervoasa din camera lui. Jur daca mai imi trezeste o data ghemotocul, il joc in picioare si apoi il fac tocana si il arunc la gunoi. Macar atunci hraneste caini si nu ne mai frige neuroni. Ma indrept spre camera mea si cand vreau sa deschid usa, Sasori ma prinse de mana si imi spuse sa mai astept putin. Isi apropie urechea de usa si eu i-am imitat gestul - ce face omul, face si maimuta - aud din camera ganguritul celei mici cand e vesela si mai un glas. Era glasul lui Itachi? Ce cauta el la micuta? Ce ar trebui sa fac? Stiu! Deschid usa si intru furioasa in camera, dar ce am vazut mi-a muiat inima. Brunetul statea trantit in pat, pe o parte si in mana avea ursuletul, miscand din el. Yune gangurea fericita si intindea manutele spre el. Tatal ei o pupa delicat pe frunte si o mangaie delicat pe capusorul ala negru, cu cornite de dracusor.
- Micuta mea printesa, jur sa te apar de tot ce este rau, mai ales ca sunt tatal tau. Chiar daca nu sti asta, te iubesc din suflet si te-am asteptat timp de opt luni lungi sa te intalnim fata in fata, ii sopti micutei si in glasul sau se simtea un tremur ciudat.
Parca ar plange de bucurie. Itachi sa planga? As vrea s-o vad si pe asta, cum plange. Inchid delicat usa si inaintez usor spre pat. Cand ma vazu, adolescentul o lua pe a mica in brate si ii ridica o manuta. Incepu s-o miste si ii spuse ca "uite-o pe mamica" si o pupa cu dragoste pe obrajori bucalati. Yune gangura fericita si se intindea spre mine, dar il prinse si pe tatal ei de coada si il tragea de ea. M-am asezat pe pat si abia i-am scos manuta din parul lui negru. Dupa ce am reusit - minune - m-am gandit sa o schimb, ca mirosea urat pe langa ea. Dupa ce am facut imposibilul si am schimbat-o, fara indicati, am imbracat-o cu o bluzita grosuta din lana albastra si o pereche de pantalonasi din stofa neagra. I-am pieptanat cu atentie si delicateze, zulufi intunecati si i-am prins in doua codite, foarte simpatice. Tot timpul, fetita a stat cuminte si si-a privit tatal, cum se joaca cu degetelele ei. Dupa ce am terminat cu aranjarea micului ingeras, Itachi o lua in brate si incepu sa o arunce in sus si in jos.
- Ai grija! E destul de greuta! Am strigat alarmata, ca ar putea sa o scape pe jos si atunci l-as fi scapat eu pe jos, dar de la etaj.
- Doamne, Konan, lasa-ma sa ma joc cu ea. Fara frica ca nu o dau pe jos pe printesa mea, spuse si o pupa delicat pe frunte.
Am inchis ochi, ca nu cumva sa se vada ca plangeam, fiindca ma intepeau ochii de la lacrimi. Am tras aer in piept, incercand sa ma calmez si sa arat ca numai sunt slaba precum eram. Simt cum sunt prinsa de nas si deschid ochii. Micuta mea era faptasul care m-a prins de nas si m-a tras de el. Ii zambesc si apoi il rog pe brunet, daca poate sa stea putin cu ea, cat timp ma duc sa cumpar cele necesare pentru ea si niste haine pentru mine. Acesta aproba fara sa mai stea pe ganduri si pleca cu micuta la el in camera. Am stat vreo cateva minute, privind usa pe care au iesit cei doi. Nu stiam de ce, dar ma simteam atat de bine sa o stiu cu tatal ei, incat ma facu sa regret ca am spus acele lucruri lui Itachi, inainte sa plec ca sa nasc. Dupa ce am varsat lacrimi amare, mi-am luat niste bani si am iesit pe usa, afara. Trec pe langa usa neagra a tatal fetitei mele si din interior se inaintau gangurielele micutei, chicotele infundate a baiatului care mi-a intrat in inima fara sa vreau si nu il mai pot scoate si a motanului, care miona de zori. Ce ii face Yune? Il trage de coada? Il omoara? Deschid usa cu un scartait infiorator, de imi dadea furnicaturi de frica pe sira spinari. Pe langa mine iesi Yambu, ca o sageata lansata din arc. Ce i-a facut a mica sarmanei creaturi negre?
Cand ma vazu a mica, se intinse spre mine, dar Itachi o tot tragea inapoi - erau pe podea, pe un covor vechi - la el, de picioruse, pana incepu fetita sa planga de ciuda ca nu putea ajunge la mine, mama ei. Vreau sa ma duc sa o iau in brate si s-o linistesc, dar...
- Ma descurc eu cu printesa noastra. Am avut grija si de prostovanul ala de frate al meu si aveam cinci ani. Am sa ma descurc, ma asigura, land-o in brate si incepu sa o legane usor.
Ghemotocul meu, incepu doar sa sughita, in timp ce statea cu fruntea lipita de gatul, tanarului si strangea in pumnul ei micut, bluza tatalui ei. Mi-am lasat capul in jos, pentru a-mi ascunde lacrimile de bucurie, care se ivira in ei. Simt cum ma imbratiseaza cineva si imi ridic capul, vazandu-i privirea ingrijorata a brunetului. I-am zambit stins si l-am pupat usor pe gat, apoi mi-am lasat capul pe umarul sau. L-am cuprins cu o mana de bazinul sau si am ridicat cealalta mana si am inceput sa imi mangai copilul pe capul acela intunecat. As fi stat asa, pentru totdeauna, ca o familie adevarata. Era un moment aparte, un moment magic, sacru... Dar dura un moment, ca cineva a trebuit sa il strice. Acel cineva a fost Deidara, care alerga saracul motan ca i-a furat salamul din farfurie. Ma indepartez rapid de Itachi si ies din camera si... BANG! Papusa Barbie se ciocni de mine si am picat amandoi pe jos. Ne-am lovit cap in cap, ca si berbeci.
- Scuza-ma Konan-sama, dar... Uchiha sa-mi iei salam nou! Tipa idiotul asta, de ma facu sa ii fut un pumn la mandrie.
Blondul isi acoperi cu mainile barbatia si pica in genunchi, dupa ce scoase un mic tipat de soprana.
- Dobitocule asculta-ma bine. Fetita e la Itachi si el v-a avea grija de ea. Se dea dracu sa aud ca te-ai razbunat pe Uchiha cu bombele tale idioate si nu ai lasat-o sa doarma, sa nu dai atunci ochi cu mine sau cand ii dai, sa vi cu costiugul si ponama pregatita, il amenint, apucandu-l de tricou si ridicandu-l putin.
Acesta dadu din cap si apoi pleca de acolo. Mi-am luat la revedere de la micuta, pupand-o delicat pe crestet - intre timp veni si baiatul, in usa pentru a vedea ce se intampla - si am plecat in oras. Am mers direct la magazinele pentru copii mici, cumparand de acolo, cateva jucari si hainute pentru fetite, apoi am mers la magazinele de haine pentru tinere. Am cumparat cateva cat de cat decente, dupa parerea mea. Dupa ce am mai cumaparat cate ceva pentru a mica, m-am intors acasa. Am intrat in sediu, in care era liniste si pace. Am ridicat o spranceana, gandindu-ma ca am gresit adresa, dar nu am avut eu norocul asta, ca am descoperit coasa lui Hidan, infipta in tavan. Cum ajunse acolo? Pot pune pariu pe dinti lui Kisame ca e opera lui Zetsu. Am inaintat timida pe coridoarele intunecate, ale sediului, cand doua maini puternice mi se incolacira pe talie. Offf, de ce nu ma poti lasa o data in pace, Pein!
- Konan, cat mi-ai lipsit, imi sopti in ureche si incepu sa ma pupe pe pielea gatului, facandu-mi scarba de felul in care ma atingea.
- Pein, sunt obosita. Am fost la cumparaturi si azi-noapte nu am putut odihni prea bine. Sti... fetita..., am incercat sa ma scot, pentru a nu ma culca cu el.
- Konan, trebuie sa scapi de copil. Organizatia nu e un loc potrivit pentru un bebelus sau e copilul tau...
- Tu esti idiot sau ce? Cu cine dracu as putea ramane insarcinata? Daca ai observat sau nu, fata nu seamana nici cu tine, nici cu mine - ce minciuna mare am spus aici, cum dracu sa nu semene cu mine, cand avea ochii mei copiati la exatictate - este o orfana. Daca o sa fie antrenata, v-a deveni o luptatoare de exceptie. Pein, alta data, sunt obosita, si plec.
Doamne, te rog sa ma uite de tot si sa isi gaseasca o noua jucarie sexuala. Am oftat usor si dupa ce am lasat cumparaturile in camera mea si le-am pus la locul lor, m-am dus in camera brunetul pentru a lua pe a mica. Ciocanesc foarte usor in usa, apoi o deschid. Imaginea care mi se intinse in fata ochilor, ma lasa fara cuvinte. In pat se afla Itachi la bustul gol, pe spate. Pe pieptul sau se afla Yune cum dormea dusa si in pumnul ei micut, se afla o parte din parul tatalui ei, dar nu smuls. Ce premiera. Mana brunetului se afla pe spatele ei, ca o aripa unei pasari, care isi protejeaza puiul. Motanul torcea fericit, pe patratelele lui. Imi sterg lacrimile cu manicile bluzei, apoi ma urc in pat cu multa grija, asezandu-ma langa Itachi. Cealalta mana a lui, ma lua de dupa umeri, iar capul meu se aseza pe umarul sau. Am pus degetele pe pumnul micut al fetitei. Am adormit foarte repede, intrand in lumea viselor...

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
You and me forever [+18] - de Nywa - 20-03-2010, 12:47 PM
RE: You and me forever [Itachi and Konan+18] - de Nywa - 19-08-2010, 10:33 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 06-12-2010, 04:55 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 31-12-2010, 01:58 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 15-01-2011, 02:49 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 16-01-2011, 03:22 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 23-01-2011, 07:39 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 28-01-2011, 04:53 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 29-01-2011, 01:44 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 29-01-2011, 05:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 28.761 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.505 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.690 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.447 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.401 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 49.277 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.742 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 6.055 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  KS- Samy si Lily- BSF (Best sisters forever) aoixtenshi 10 8.809 19-11-2008, 10:01 PM
Ultimul răspuns: aoixtenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)