Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and me forever [+18]

#4
Mama v-ati omorat nu alta cu comenturile, dar ma rog. Acesta este nextul si poate va lasa lenea si imi lasati un coment, ca nu va doare mana

Spune-mi ceva!

Dimineata veni repede, poate prea repede. Ma ridic mahmura din pat si ma intind ca o pisica, pocnindu-mi oasele. Era dimineata! Buzele mele formasera un zambet de invingator. Puteam pune pariu ca pe Hidan o sa-l ducem incurand la sectia de nebuni, ca azi Itachi v-a vorbi din nou cu mine. Ma ridic voioasa din pat si ma imbrac cu o pereche de pantaloni trei-sfert albastri-inchisi. Imi iau o bluza stramta pe trup, punandu-mi formele in evidenta, dar acestea erau cam plinute. Imi placea sa mananc mult dulce si sa fac putina miscare, dar asta nu insemna ca nu stiu sa lupt. Parul mi-l prind intr-o codita. In picioare imi iau niste sandale cu toc, negre. Dupa ce ma machiez, ies din camera, cu un zambet rautacios pe buze. Ma aud strigata si ma intorc si il vad pe Kisame, care venea spre mine. Avea in jur de 29 de ani, era intalt ca o girafa si idiot, ca si Hidan. Era tot albastru si cu un aspect de rechin, ca l-am confundat prima data cu unul. Acesta purta un halat de baie si era cam adormit.
- Cei Kisame? Il intreb, cand acesta se opri in fata mea.
Ii ajungeam pana la piept. Ii privesc fata si apoi il intreb rautacios ce vrea. Acesta se enerva si ma apuca de gat, trandindu-ma de perete. Ma lasa jos si spuse, ca atat a vrut sa-mi spuna. Imi ridic capul ametita si simt cum ceva cald, imi curgea de la tampla pe fata. Imi ating tampla si constat ca imi curgea sange. Era exact ca si puiul de pisic de aseara. M-am ridicat si m-am dus la baie. M-am spalat pe fata si mi-am tratat rana, am plecat in sufragerie. Acolo era cel mai mare cearta de pe planeta. Hidan tipa ca apucatul la Itachi si Kakuzu la amandoi, iar Kisame isi pregatea pumni in caz de ceva.
- Hidan, misca-ti hoitul o data! Avem o recompensa de prins! Lasa dracului coasa aia idioata, ca o sa-ti faci rost de alta! Tipa Kakuzu, cu vocea lui groasa si ragusita.
- Sa ma pupi in fund, Kakuzu! Nu plec pana nu gasesc coasa! Da-ti-m coasa sau va macelaresc pe toti! Tipa Hidan cel fara creier.
- Hidan! Il striga Itachi si eu m-am bucurat sa ii aud vocea din nou, dar nu stiu de ce.
Poate ca era suparat pe mine, dar i-a trecut supararea pe mine sau greseam. Hidan se uita la el si brunetul ii arunca coasa, care fusese sub canapea. Ma intreb cum a ajuns acolo? In fine. Dupa ce sotii zombi au disparut din peisaj, eu ma indrept spre canapea si ma asez comod pe ea. Il privesc pe brunet, care discuta cu Domnul pestisor si mangaia ghemul negru din poala lui. Imi parea rau acum, ca am dat cu el de perete, dar a fost la nervi. Stateam linistita, asteptand ca Itachi sa se bage inseama cu mine, dar degeaba asteptam. Am oftat si m-am ridicat de pe canapea si m-am dus in bucatarie. Urmatoriul comentariu m-a atins exact la inima.
- Itachi, de ce nu vorbesti cu ea? Acum ceva timp, te bagai inseama cu ea si acum parca ar fi invizibila pentru tine, remarca Kisame si ma mir cum, la ce creier de molusca are.
- Fiindca e o curva si si-a pierdut de mult importanta s-o mai bag inseama. Deci este ca si inexistenta pentru mine. In plus aseara l-a lovit pe Yabun si el nu i-a facut nimic. Deci pana nu-s cere scuze, nu vorbesc cu ea, il aud pe Itachi ce spusese si ochii mei se umpluza de lacrimi.
Nu stiam de ce plang, dar stiam ca plang. Ma asez la masa lunga pe un scaun si imi pun capul pe masa. Toata ziua s-a scurs foarte greu si la fel si noaptea. Asa treceau zilele una dupa alta si mie imi venea sa imi iau campi. Monotonia era aceeasi. Ma trezeam de dimineata cu speranta ca pustiul Uchiha v-a vorbi cu mine, dar era rapid spulberata, cand el tracea pe langa mine, fara macar sa-mi adreseze un cuvant sau sa se uite macar la mine. Dupa-masa mi-o petreceam fie la Pein in pat, fie la mine in camera plangand de ciuda ca nu imi vorbeste. Asa a trecut o luna incheiata.
Intr-o seara m-a trimis Pein cu Itachi - bucuria mea - in oras, sa mai luam si noi o gura de aer curat. Mergeam unul langa altul tacuti. El cu mainile in buzunar, privind in fata si eu cu capul precat si mainile impreunate. Tensiunea dintre noi, era foarte mare. Oricand puteam izbucni intr-o cearta. Oftez si il prind de mana si il trag dupa mine, intr-un gang, departe de ochii curiosilor. Il impind in perete si ma postez in fata lui cu mainile in san. Tanarul se lipi de perete, din cauza puteri cu care l-am impins. Acesta ma privea de sus, parca as fi fost o ganganie. Ii trag o palma de i-am intors obrazul.
- Sti ce m-am saturat! Spune-mi ceva1 Orice! Fa-ma in toate felurile, doar vorbeste-mi, spun eu, lipindu-mi coprul de al sau.
Sani mei, mari, se presau de bicepsi sai puternici. Ochii mei caprui, ii priveau fata lui de copil nevinovat. Avea sprancenele bine definite si arcuite, dandu-i un aer exotic si erotic. Avea buzele carnoase si putin subtiri, dar pareau foarte apetisante si le cereau sa le gust. Oare ce gust vor avea? Vor fi dulce cum arata el sau amare cum are mai nou atitudinea? Numai rezist tentatiei si le sarut. Imi trec limba peste ele, lingandu-le usor,cerandu-i voie sa ma lase in temlul limbi sale. Doamne ce buze dulci si moi avea, incat imi venea sa le sarut mereu. Gem infundat, cand imi apuca cu buzele limba mea si ma trase mai aproape de el, adancind sarutul. Aveam mainile dupa gatul lui Itachi si una dintre ele, se juca in parul sau moale. Mainile lui, ma mangaiau usor pe spate, producandu-mi fiori pe sira spinari.
Ceva ma surprinse in mod placut. Saruta foarte bine. Chiar il intrecea pe Pein la sarut. Limba lui o mangaia pe a mea, incet, ca abia o cunostea. Simt cum mana lui cobori pe spate si ma prinse de fund, strangandu-l usor, facandu-ma sa suspin de placere. Rupem sarutul pentru a putea trage aer in piept. Imi simt obraji arzand usor din cauza emotinor care le aveam in momentul de fata, parca m-as fi sarutat pentru prima data. Observ ca si obraji bruentului aveau o nuanta mai deschisa de rosu, dar si el era rusinat, dar din ce cauza? Ma apropii din nou de fata lui, pentru a simtit gustul dulce a buzelor, dar doua glasuri cunoscute ne alarma. Vocea ii apartinea lui Sasori si a lui idiotului si lunaticului de Tobi.
- Sasori-sempai, de ce nu pot sa fiu in Akatsuki? Intreba Tobi, apropindu-se de locul unde eram noi.
- Hai, imi sopti tanarul si ma trase dupa el, intr-o scara de bloc.
Ma asez pe o treapta si il privesc pe pusti. Acesta zambi pervers si veni langa mine. Imi spuse sa ma pun calare la el in brate. Fac cu mi-a spus si acum eram mai inalta decat el cu un cap. Il privesc in ochii negri si ii spun sa ma ierte pentru faza din seara aceea si el si-a cerut iertare pentru ca s-a purtat ca un nesimtit cu mine. Ii zambesc si apoi il sarut din nou. In timp ce buzele noastre se bucurau unele de celalalte, mana - fiind mai perversa de felul meu - il mangaia prin pantaloni, intre picioare. Barbatia lui se intarise rapid, aratand ca este gata de actiune. Oare era tot asa de bun la futut cum era la sarut? Vreau sa bag mana in pantaloni lui, dar un glas familiar ne intrerupse. Ma ridic rapid din bratele lui si il pe Sasori. Am incurcat-o urat de tot...

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
You and me forever [+18] - de Nywa - 20-03-2010, 12:47 PM
RE: You and me forever [Itachi and Konan+18] - de Nywa - 16-05-2010, 10:18 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 06-12-2010, 04:55 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 31-12-2010, 01:58 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 15-01-2011, 02:49 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 16-01-2011, 03:22 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 23-01-2011, 07:39 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 28-01-2011, 04:53 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 29-01-2011, 01:44 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 29-01-2011, 05:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 28.761 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.505 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.690 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.447 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.401 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 49.277 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.742 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 6.055 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  KS- Samy si Lily- BSF (Best sisters forever) aoixtenshi 10 8.809 19-11-2008, 10:01 PM
Ultimul răspuns: aoixtenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)