Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#7
Acum parerea mea! In sfarsit am avut timp sa trec pe aici, sti uneori am o lene in mine, orium sa revenim la fic. Dupa ce am aflat frumoasa veste pe care miai transmis-o si era sa fac acolo infart am considerat ca trebuie sa las comm mai ales ca-s prima so....let's start!!! Greselute am vazut cateva pe ici pe colo, nu foarte importante probabil greseli de tastare. Dialogul nu mi se pare sec indiferent de ce spun ceilalti, eu am o parere buna despre ficul tau. Ideea este originala, lol, si chiar imi place. Titlul pana acum nu reflecta actiunea din fic dar presupun ca pe parcurs vom afla mai multe, muuuuuult mai muuuuuuuuuulte!!!:ha: da nu ma pot abtine sa nu spun acel lucru de pe mess dar fie ma abtin pentru tine. Asa akm ce trebuie sa spun, stai ca am uitat, urmeaza..............:eto: ce poate face oboseala din tine........ a da actiunea....nu e deloc grabita, ceea ce imi place. Naratiune ai si e buna. Descrierea sincer imi place inafara de micile tale iesiri, greselutele, :?: da pai cam atata ca akm imi e un somn de as adormi pe tastatura, chiar daca nu e prea comfortabila. Asa sa ne intoarcem la scopul pentru care sunt aici. In general pana akum ai un fic in regula/bun/ok.So........


Zbye,
a trecut p'aci nebuna Helen :crazy:
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10



Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de Elena. - 25-04-2010, 10:40 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.206 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
15 Vizitator(i)