Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#81
AOlo,ar suna toate la ora 07:00 in aceeasi lun idimineata cand
am intodeauna un chef nebun s amai dorm... :?: pai cred ca leas
simpusca pe toat epana la ultimul ca s anu mai sune si sa pot
adormi again wtf...as vrea eu sa mai adorm dupa ce am fost trezita 78
next:ce ai face daca ti-ar a cineva cu pusca in cap?

#82
m-as revolta si sigur ar iesi cu scandal mey , poate chiar cu bataie
Next : Ce ai face daca cineva te-ar jigni fara sa te cunoasca ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#83
Lol pai cam ce fac eu de obicei, îl fac în fel si chip până se duce naibii şi îşi vede de treaba lui, pâna la urmă nu mă cunoaşte deci respectivul e o personă care presupune că le ştie pe toate, deci astefel de persoane [Numele specific acestei specii fiind 'cocalari'] din partea mea să se joace cu mămica şi nu cu nervii mei. :ask:

Next: Ce faci în cazul în care te trezeşti cu un extemporal la isorie exact când ţi-e lumea mai dragă? 4
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#84
pai...as incerca sa o abortez pe profa si sa ii spun ca ba n-am invatat,ba sa ne mai lase sau ce merge in totdeuna sa ii spun ca e ziua unui coleg si asa uneori mai scapbla bladar daca nu scap de test incer sa copii..ca doar la asta sunt buna...21...->
Next:Ce ai face daca ai fii la carusel si ai intra de una/u singur/a in "Casa Grozei" si de o data ceva se strica si auzi numai tipete,vezi scantei ce ies peste tot si pare ca totul se darama si nici nu prea exista vreo cale de scapare?Sa vad acum ce spuneti..chiar sunt curioasa..:yes::ha15Smile...bye:bye:
I love colour blue ! :love:

#85
poi cred ca as lesina m-as trezi crezand ca am visat,si vazand ca defapt sunt treaza asi lesina din nou21)...sau in cel mai bun caz as tipa incat sa-i sperii pe aia care tipa24


next:Ce ai face daca te-ai trezi intr-o zi in mijlocul orasului,in pielea goala,toata lumea uitandu-se la tine?24)

#86
Doamne fereste-ma de asa ceva.....cred ca m-as inrosii toata si apoi as incerca sa ma acopar imediat , u orice as gasi .
Next : Ce ai face daca ai lua 5 la testul de fizica si parintii tai ar vrea sa te bata ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#87
Huh?Am luat si 2 la fizica21.Si parintii mei nu m-au batut niciodata.Dar sa ma "transfer" in situatia pusa de tine.Pai...uhm...cred ca as incerca sa vorbesc cu ei calm(ooo da) si sa le explic foarte limpede ca nu a fost decat o greseala si ca o voi indrepta(as vrea sa o vad si pe asta).
Q:Ce ai face daca ai fi la o conventie anime si o persoana care urma sa fie intr-un cosplay lipseste...si organizatorii te pun pe tine in locul ei?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#88
Wa , sa ma puna pe mine ? Cred ca la inceput m-as panica putin pentru ca nu am mai facut asta niciodata , dar apoi m-as gandi ca au nevoie de ajutor si ca va trebui s-o fac eu . Deci sigru ca ii voi ajuta cum pot eu mai bine .
Next : Ce ai face daca ti s-ar strica rau de tot calculatorul si parintii nu ar mai vrea sa-ti cumpere altul ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#89
omfg cred ca as muri:O,sia s incerca din toata rasputerea sa-i conving sa mi-l faca ca daca nu tat anu o sa mai joace niciodata zuma,si eu nu o sa-mi mai fac niciun referat(desi este in avantajul meu21 )

Next:Ce ai face daca ai merge la otaku si te-ai intalni cu noi toti acolo,da chiar cu toti?5

#90
Wa , ar fi cam un vis devenit realitate , ar fi prea super sa ma intalnesc cu toti . Cred ca abia as astepta sa ne cunoastem mai bine si m-as tine scai dupa voi 4
Next : Ce ai face daca ai ramane orfan/a ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
20 Vizitator(i)