Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dryadales

#41
Nu, nu era viol. Dar nu cred ca ar putut sa ma violeze, in adevaratul sens al cuvantului.
Simt cum pur si simplu nu mai pot respira, nu mai am aer. Akira era prietenul meu, dar niciodata nu m-am gandit ca eu voi fi de acord cu asta. Nici eu nu stiu ce sa mai cred de mine.
Il simt inauntru, adanc dar simt si durere. Acea durere era pedeapsa pentru incalcarea legilor naturii. Asta nu era permis si totusi daca acesta era pretul pe care il plateam pentru ceea ce faceam, il acceptam fara regrete.
Se purta bland cu mine, bland si pervers. Nu credeam ca poate fi asa. Ii simteam buzele peste tot pe corpul meu, vreau sa zic, peste tot. Nu mai stiam daca roseam, daca spuneam ceva sau daca doar eram in extaz. Atingerile lui ma faceau sa iau foc si nu puteam sa fac nimic pentru a opri acea nebunie. Tot ce stiam era ca in fiecare secunda, cu fiecare clipa ce trecea, stiam ca nimeni nu ma mai putea face sa simt asta. Eram al lui, pentru totdeauna. Un contract care nu exista garanta acest lucru.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#42
În cele din urmă m-am oprit. Deja eram foarte excitat şi simţeam că nu mai am aer. M-am întins pe pat şi priveam tavanul. Sunt plin de o stare de euforie ciudată, dar plăcută. Îmi plăcea ceea ce tocmai făcusem şi sincer aş vrea să se mai întâmple vreodată. Blodinul mă privea cu ochii mari, roşind. A vrut să se acopere cu un cearceaf:
- Stai. Nu e nimic ce nu am văzut deja. Nu te mai ascunde.
Când i-am spus asta, a roşit şi mai mult apropiindu-se pentru un sărut. Şi aşa am încheiat seara. Am adormit unul în braţele altuia. Mă întreb oare ce se va întâmpla mâine.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#43
Ma trezesc buimac si imi ridic capul. Simt cum imi e frig si privesc in jos. Eram gol...CE NAIBA?!
Sar din pat si atunci il vad pe roscat. Si el era gol. Simt cum ma sageata o durere de spate. Incet, cobor din pat, socat si incerc sa ma imbrac. Nu reusesc sa stau intr-un picior pentru a-mi trage pantalonii asa ca ma impiedic de propriul meu picior si cad la pamant, facand zgomot. Akira tresare spre groaza mea si se scarpina, apoi isi atinteste privirea spre mine. Sta o clipa nemiscat, sare de pe pat si ma prinde de picioare, aruncandu-ma in aer cativa metrii, apoi cad pe pat.
-Ce vrei sa faci?
Il privesc uimit si el ma priveste si mai uimit. Stiind ca trebuia sa ii dau niste explicatii si aducandu-mi aminte de seara trecuta, ma concentrez si pur si simplu dispar de sub el, folosindu-mi viteza mea super-sonica. Il aud cum ma striga dar incerc sa ignor asta. Imbracandu-ma din mers, cotesc pana ajung in locul unde se tinuse festivalul.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#44
Acolo era Saya care parea cam adormita...Ma indrept spre ea sa o salut si sa-i dau explicatii pentru ziua trecuta.Ea ma priveste ,uimita si spune:
-Wow!dar rau mai e Akira...nebunilor *perv smile*
-Ce vrei sa spui? Adica de unde stii? Asa de tare tip sau?
-Nu ti-a spus... Eh lasa ca o fac eu : Simplu! Faza cu sarutul de ieri a fost doar ca sa te testeze... si sa vada cat de mult il iubesti ... Frumos nu?
-Da...Of doamne ce spun aici...Mai bine nu ma mai gandesc...Imi pot da seama cat de mult ma iubeste8
-Da stiu cum e...Si tu ce mai zici?
-Ma doare spatele ingrozitor de tare!
-Nasol... Hai ca iti fac cinste cu niste mancare ...E vre-un popas pe aici?
-Da hai ca te conduc eu...
Si pe drum se intalnesc cu Akira...
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#45
Cine-l mai înţelege ? Iar a fugit mâncând pământul, aşa ceva e inadmisibil. M-am îmbrăcat şi am început să merg pe acelaşi drum pe care am şi venit. M-am apropiat de un local pentru a mânca ceva, muream de foame. Sper că blondinul nu ştie încă despre înţelegerea mea cu Saya, şantajista !
Am comandat ceva uşor pentru dimineaţă şi m-am aşezat la o masă, când pe cine văd ?! Pe Saya şi " iubitul " meu râzând şi stând la o masă, extrem de relaxaţi. Am simţit o uşoară gelozie, dar nu ştiu de ce. Dacă a acceptat înseamnă că pe mine mă iubeşte nu pe ea. Firar ea ! Nu-mi spune că vrea să mi-l fure acum ! O pun eu la punct. M-am grăbit să ajung la masa lor şi am zâmbit ironic.
- Voi ce dracu' căutaţi aici ? m-am răstit eu la ei, dar privind-o pe Saya cu subînţeles.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#46
-Pai ce sa facem...Radeam de niste momente haioase din trecut...Tu?...
-Nu ma lua cu deastea Saya!
-Da ce suparat asa de dimineata? spuse blondul.
-De parca nu ai sti despre ce vorbesc Saya@!!
-Aaaa.Si atunci ma ridic,il iau pe Akira de mana si il duc in spatele localului.
-Asculta4aca te superi ca vorbesc cu un prieten pe care nu l-am vazut de ani de zile nu-i nimic dar vorbesc in spre binele tau!
-Adica!
-Eu incerc sa va ajut in relatia voastra iar tu tipi la mine mai!
-Pai normal doar incerci sa mi-l furi!
-Parca am vorbi de un lucru ! Nu incerc sa ti-l fur ci sa il conving cat de mult il iubesti! Dar daca nu vrei sa afli ce are de spus nu-i nimic!
-Ba vreau! spune te rog *puppy eyes* ...
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#47
Încercam să cântăresc cât de cât informaţia pe care Saya mi-a dat-o. De ce ar vrea ea să îi dovedească iubirea mea, blondului ? Nu prea are logică, dar nu aş vrea să-i fac un scandal monstruos, aici.
- Ai grijă ce faci sau vei regreta ! Nu te pune cu mine Saya sau vei avea de suferit.
- Asta este o ameninţare ? a întrebat ea cu o voce tremurândă.
- Nuuuu deloc .. Cât de bătută în cap eşti ?!
Şi am început să merg spre blondul meu cu paşi repezi.
- Ce s-a întâmplat ? m-a întrebat acesta.
Nu am spus nimic, doar m-am aşezat şi am început să-l sorb din priviri.

Occ: Dedal N.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#48
Ma priveste de parca sunt o bucata de carne. Saya se aseaza la masa, palida. OK, care e faza?
-Voi doi, ce se intapla aici, ii intreb dintr-o data.
Saya tresare, ii arunca o privire pe furis lui Akira si isi intoarce privirea. In schimb roscatul, care pare mult mai relaxat, imi zambeste si mormaie.
-Nimic important. Doar 'discutam' cu prietena noastra unele lucruri, spune, punand in aer ghilimele. Nimic ce te priveste, adauga apoi, privindu-ma smechereste.
-Scuza-ma?! Eram de-a dreptul socat si vizibil dezgustat, caci Saya ma privea uimita.
-Nu, nu, spune aceasta repede, incercand sa acopere totul, vorbeam doar, asa, aiurea...
-AIUREA?! Ma ridic de la masa cu zgomot. Probabil ca roscatul nu se astepta la reactia asta, caci ma priveste cu ochi mari.
-Vorbeati cumva despre mine?!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#49
-Vorbeam despre... Dar Akira ma intrerupe:
-Da vorbeam despre tine!
-Ce! Saya... chiar?
-Da vorbeam despre faptul ca ar trebui sa te tunzi ...Inca putin si arati ca o fata. Nu ca nu mi-ar place *perv smile* Spuse roscatul foarte calm.
-De ce? Ce treaba ai tu cu parul meu?
-Pai cam greu in pat...Nu vreau sa te trag de el *smyle*
Ma uitam socata intrebandu-ma daca chiar acestia sunt prieteni mei. Raspunsul veni rapid:
-Ce te uiti asa! T-i se pare ca ne-am schimbat? Spuse Akira apucandu-ma fortat de mana.
-Nu si dami drumul!
-De ce! cam asta spune privirea ta... Adauga blondul.
-Cel putin eu nu va stiam asa...
-Fetito! Incearca sa revii la realitate! Lumea se mai schimba... Si tu te-ai schimbat....Mai ales ca acum arati mai bine! Spuse roscatul uitanduse la mine.

Occ:Midnight Mystery.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#50
- Parcă erai gay, de ce îmi spui că arăt bine ?
Ahhh ce n-aş da să o pleznesc, dar am o forţă destul de mare şi nu vreau să-i fac rău. În schimb le-am zâmbit amândurora, mai mult un zâmbet fals şi am adăugat:
- Mergem să ne antrenăm puţin ?
Blondul a dat din cap, iar Saya nu prea avea ce să mai facă, era doi contra unu. Bărbaţii la putere, doar în cazuri extreme, cum ar fi acesta.
Când am ajuns în curtea din spatele institutului am pus mână pe un arc şi o săgeată. Am fixat cu atenţie ţinta, care pentru început fusese Saya, dar m-a văzut uitându-mă la ea şi s-a strâmbat, aşa că am schimbat-o cu cea reală. Când i-am dat drumul sagetei, a zburat cu o viteză destul de mare şi s-a înfipt în mijloc.
- Vreau să ne batem ! i-a spus Saya blondinului.
- Haideţi nu vă mai prostiţi ! am spus eu serios de data asta, ceea ce nu era prea des întâlnit la mine.
- Sunt de acord, a spus iubitul meu. [ Ce fel sună ! ]
Sigurrr !! Doar ca să mă sfideze a făcut asta. M-am aşezat pe iarbă şi am început să mă uit la lupta lor prostească.

Occ: DeDal N.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dryadales Lenny. 8 7.565 22-04-2011, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Pixxie.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)