Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dryadales

#31
Nu pot să cred că tocmai m-a sărutat şi chiar mi-a plăcut. Când mi-am schimbat orientarea sexuală ? Dumnezeu ştie sau poate nu. L-am urmărit până când s-a oprit şi s-a rezemat de un copac, probabil a obosit. În timp ce el fugea, eu mergeam calm şi liniştit încercând să-mi aduc aminte fiecare detaliu al sărutului. Aş fi vrut să fie ceva mai lung. A ridicat privirea înspăimântat, când m-a văzut :
- Ce s-a întâmplat acolo ?
- Cred că ne făceam de cap, am spus eu amuzat.
- Nu e deloc amuzant. De ce te-am sărutat ?
- Hei, nu mai face faţa asta de copil nevinovat şi inocent, pentru că nu eşti. Aş avea o întrebare pentru tine: Regreţi ?
A aşteptat câteva minute, timp în care a cântărit întrebarea, presupun. O presiune se simţea în aer, una de nesuportat, până când, în sfârşit, a rupt tăcerea.
- Nu.
A fost suficient pentru a mă apropia şi a-l săruta chiar eu. Nu ştiu cât a durat, dar vroiam cu orice preţ să ajungem mai departe.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#32
Nu vreau sa se mai intample asta. Nu din nou. Incerc sa ma departez dar de data asta e mai greu decat imi inchipui. Probabil ca isi da seama de gandurile mele, deoarece se retrage.
-Daca nu regreti, de ce incerci sa pleci? Nu te inteleg.
-Nici eu nu ma inteleg, crede-ma, dar asta nu ar trebui sa se intample. E ceva...e ceva interzis.
Roscatul ma priveste o clipa, apoi zambeste usor.
-Ti se pare amuzant, il intreb iritat de atitudinea lui?
-Nu, dar esti atat de dragut cand te enervezi. Si asta se intampla destul de rar. Stii, adauga acesta, privindu-si varfurile panfofilor, ar trebui sa uiti de ce spun altii, sau mai bine, sa nu bagi in seama.
-Cred ca ti-e usor sa spui asta, ii raspund nemultumit. Ai vazut ce reactie au avut ceilalti.
-Ceilalti conteaza sau doar noi doi?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#33
Nu pot să cred cât de mult m-a enervat şi nu pot să cred nici că îi pasă de părerile celorlalţi. Pentru mine mult mai important e el, decât o mie de păreri de prost gust. Mă strâmb nemulţumit văzându-l că nu răspunde, într-un fel atrăgându-i atenţia asupra faptului că, încă aştept.
- Nu ştiu. Nu-mi pot da seama, încă sunt şocat.
- Ţi-a plăcut sărutul ? Da sau ba ?
- Da, dar ....
- Vrei să te conving că noi doi suntem cei mai importanţi aici ?
- Nu cred că vei reuşi.
- A, da? Priveşte-mă.
Enervat pe cuvintele lui m-am apropiat şi l-am împins pe iarbă aşezându-mă posesiv peste el. I-am căutat disperat buzele. Am început să-l sărut nebuneşte. Poate reuşeam să-l fac să mă dorească.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#34
Ce Dumnezeu se intampla cu el?! Nici nu reusesc sa respir!
-Inceteaza !!!
Reusesc sa il arunc de pe mine, socat fiind. Ce naiba are? Acesta ma priveste avand o fata livida, apoi isi intoarce privirea.
-Ce se intampla cu tine? Ti-ai pierdut mintile? Crezi ca daca ma violezi, o sa fiu de acord cu asta?
-Cu ce 'asta'? Si nu, nu sa te violez...
-Dar ce atunci? Asta ce se numeste, ce vroiai sa faci?
-Nu viol oricum, imi raspunde ridicand din sprancene si ridicandu-se. Il privesc manios apoi imi aranjez parul.
-Cred ca ar trebui sa luam o pauza, ii spun nevrand sa ma ridic de teama sa nu mai aiba o iesire de acel gen.
-O pauza de la ce, imi spune incet. Nici nu am inceput ceva ca sa luam si o pauza.
-O pauza de la prietenia noastra.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#35
Dupa aceea cearta fiecare plecase intr-o parte opusa.Pe un drum care parea a nu se termina... Legolas se oprise sa ia o pauza.Din spatele unui copac apare o fata urmata de un leu:
-Mai,mai....Pe cine avem noi aici?
-S-s-Saya?
-In persoana!
Atunci acesa a imbratisato pe fata ,aproape, lasando fara respiratie.
-Da ..Si mie mi-a fost dor de tine dar inca mai vreu sa respir...
-Ops! Scuze dar ma bucur sa te revad!Credeam ca ai disparut!
-S-ar putea spune si asa dar... Am revenit temporar ...Am auzi ca Claude este prin partile astea si...
-Nu vreau sa mai pleci! Spuse baiatul cu o voce trista.
-Da...Stii ca vreau sa ma razbun pe acel ticalos!
-Bine dar....ai unde sa stai?Si Kai unde e?
-Nup!...de asta am venit sa te caut... Kai nu mai vrea sa mearga cu mine! Sa alaturat lui Claude! 20
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#36
Dupa ce spune acestea, se apropie de mine. O privesc uimit, nedandu-mi seama de ce vrea sa faca, pana cand isi apropie chipul de al meu.
-NU.
Aceasta isi trage capul speriata de tonul vociii mele. Eram uimit, ce vera sa faca? De CE vrea sa o faca? Nu eram doar prieteni? Dar nu asta ma stresa. Cand vrusese sa ma sarute, primul lcru la care m-am gandit a fost roscatul si sarutul lui. Ce naiba se intampla cu mine?
-Uhm...scuze, am crezut ca...ti-a fost dor de mine.
-Mi-a fost, Saya dar nu...eu vreau sa fim prieteni. Asta e tot.
Fata isi intoarce capul nemultumita.
-Bine atunci si cum facem...
-Adica...aaa, da. Nu iti fa griji, o sa ne descurcam, ii spun sincer, apoi adaug.
-Saya, eu trebuie sa plec, vorbim mai tarziu.
Fara sa astept un raspuns, ma intorc si o iau la fuga catre festival. Speram sa il gasesc, vroiam sa imi reglez conturile cu el. Chiar daca era aiurea, chiar daca ma simteam ca ultimul om pentru cum am vorbit cu el, trebuia sa il vad. Simteam asta.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#37
Mă aflam pe tărâmurile necunoscutului. Când a plecat de lângă mine, a comis o prostie. Nu pot să cred că nu vrea să fie cu mine, dacă pot spune aşa. Cred că mă simt prost, poate l-am forţat să facă ceva ce nu vroia, dar eu sunt prea egoist şi când vreau ceva mă impun trup şi suflet. Am mai dat un pahar peste cap. Alcoolul mă liniştea cât de cât şi mă făcea să mă simt mai bine. Când l-am văzut pe prietenul meu, dacă mai este, apropiidu-se am crezut că visez.
- Ce cauţi aici ? am rostit mai mult pentru mine.
- Aş vrea să-mi cer scuze. M-am comportat ca un copil râzgâiat şi cred că şi eu simt ceva pentru tine, altfel nu văd de ce aş fi lăsat-o pe Saya acolo stând ca o proastă şi privindu-mă după ce am respins sărutul ei. Vrei să joci dur ? Bine, accept.
Nu puteam să cred ce spunea, încă credeam că visez sau că e din cauza băuturii. Dar cu siguranţă m-am trezit din vis când buzele lui le-au atins din nou pe ale mele. M-a luat de mână şi m-a scos de acolo.
- Unde mergem ?
- Surpriză ! a spus el, zâmbind.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#38
Il taram dupa mine, atat de surprins era de ceea ce faceam. Reusi sa ma intrebe.
-A-ai zis cumva Saya?
-Da, Saya. ACEA Saya.
Nu am mai spus nimic altceva pana cand nu am ajuns la destinatie. In padure, o coliba micuta dar dotata cu tot ce trebuia. Imi placea sa ma retrag cateodata aici si sa imi pun gandurile la punct.
Am intrat si am inchis usa dupa mine, apoi m-am intors cu fata spre roscat care ma privea uimit.
-De ce suntem aici?
Trag aer adanc in piept, apoi ii spun simplu, fiind si eu mirat de decizia mea.
-Vreau sa ma violezi.
Acesta se holbeaza la mine, probabil crezand ca ceea e auzise era un efect secundar al alcoolului.
-T-tu..tu vorbesti serios? ma intreaba dupa cateva minute.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#39
Incepe sa imi placa povestea19 :perv: Si scuze dar nu stiu cum sa sterg postul... Ce fraiera sunt20
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#40
- Sigur că vorbesc serios, de ce aş minţi ? Haide odată.
Nu cred că trebuia să beau atât de mult, dar când s-a aşezat pe pat şi m-a ademenit, a fost aşa de convingător, încât a trebuit să reacţionez. Doar un prost nu ar fi reacţionat la o asemenea chemare. M-am pus peste el sărutându-l fără oprire şi în acelaşi timp dându-i jos pantalonii, sau în fine hainele. Acelaşi lucru îl făcea şi el, chiar mă vrea. Muşcându-mi buzele de dorinţă, am început să-l mângâi uşor introducandu-mi mâna în boxerii acestuia, pe care aş fi vrut să-i fi dat jos, dar nu m-a lăsat. Era bine şi aşa. A gemut de plăcere.
- Nu ştiu cât mai rezist, blondinule. Ar cam trebui să te am acum.
- Fă-o ! a spus acesta, cu ochii rugători.
Wow, certurile fac minuni. Îl penetrăm încet, pentru început, dar aveam să măresc pasul pe parcurs. Şi-a înfipt unghiile în carnea mea făcându-mă să-mi pierd minţile. Mărind pasul am început să gem chiar eu, împingându-mă mai adânc. Eram o singură persoană acum, iar senzaţia era unică.
- Ăsta nu este viol să ştii, am spus eu amuzat.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dryadales Lenny. 8 7.238 22-04-2011, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Pixxie.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)