Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

#71
Eram la conducerea unei ţări idioate şi în pielea unui....mai bine tac. :ha:

Next: Daca erai un CD....
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

#72
Cred...eram un CD-RW...sa fii un simplu CD nu e interesant>>fiindca ramii cu o singura informatie ptu vecie...as fi unu ptu muzica...ceva in stilul de club, house dar si stilul melancolic...cind e cazul...
Daca ai fi un web site?

#73
I-as fi umplut pe toti cu inventii(da,cam metaforic,dar nu mi-a venit alta idee21)
Next: Daca ai fi un zambet....:X

#74
Las darui celor care nu-l au, care ii duc lipsa, lui Scrooge de exemplu^^...sau cine stie voi fi un zimbet asa aiuresc turbat iesit din casa de psihiatrie21....sau unu rautacios...in orice caz...ramine la alegerea creatorului4....dar nu-mi pasa...oricare va fi>>originalul e>>19
Daca ai fi un extraterestru?

#75
As incerca sa invat limba martienilor 21 Nu cred ca este foarte greu si mai mult ca sigur as prinde repede.


Daca erai un program pe calculator ....

#76
Daca eram un program de calculator m-as plimba din PC in PC instaland programul. Poate nimeream a un baiat dragut si ma holbam la el in timp de ma scriam in PC. Interesant, nu? Dar daca ramaneam la aceeasi persoana probabil ar fi fost plictisitor sa stau intr-o cutie pana ma arunca proprietarul sau cadeam din greseala pe jos si ma rupeam.

Daca erai Kaname Kuran din Vampie Knight...


[Imagine: bloody62.jpg]

#77
Probabil as fii sput sangele la toate fetele frumoase din acel anime :]]]
Daca erai un personaj din desene animate? [nu stiu daca a mai fost intrebarea asta dar nu stau sa citesc 8 pagini 17]

#78
Intrebare : Daca erai un personaj din desene animate ?

Raspuns : Daca eram un personaj din desene animate ? Hmm .. .. .. Buna intrebare . Cred ca eram Blossom [ sau cum s - o scrie -_- ] din Fetitele Power Puff . De ce am ales - o pe ea 21 ? Pentru ca are parul lung si este un copil . Mereu o sa imi doresc sa raman un copil cu parul lung . Pana pe clasa a 4 l - am avut lung pana la genunchi .

Next : Daca erai un emoticon ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#79
As fi un emoticon cu limba afara, de tip png ce se misca si as arata-o la toata lumea10
Unul suparat poate>>[Imagine: smileyvault-cute-big-smiley-animated-030.gif]
Insa dac e de tip jpg sunt deacord cu un smile sincer si pozitivist4
In fine in asa caz voi fi cel mai schimbator emotic, care av simti mood-ul vostru la scris..un smile senzorial^^
Daca erai un forum in net?

#80
Daca eram un forum in net? e.e Eram un forum anime d'uh. Unul care arata partile bune a celor ce urmaresc animeurile. Si sa`i informez ca nu toate's pentru varstele mici(pana'n 12.)

Daca ai fii o pisica...?
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)