Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

#51
Intrebare : Daca erai tu primul nemuritor?

Raspuns : Daca eu eram primul nemuritor inseamna ca deja descoperisem leacul frumusetii vesnice , ceea ce rezulta ca eram o nemuritoare frumoasa ceea ce facea ce vrea ea si se distra incontinuu 15 [ ce modesta sunt 21 ].

Next : Daca erai un nor . . . . . .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#52
Daca eram un nor ? pai as fi fost unul maaaaaaaaare si leeeneees : )) , as fi plutit toata ziua si toata noapte , si as fi mancat seminte 15 , cojiile ajungand la toti cocalarii - n cap = ))

Next: Daca erai un ghem...

punct.

#53
Intrebare : Daca erai un ghem ?

Raspuns : Eram un ghem mare , puuuufos si verde deschis 21. M-as rostogoli toata ziua si m-as desira prin toata cassa.

Next : Daca erai o frunzaaa ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#54
Eram rosie cu picaturi de roua. :X
Daca erai o meserie..
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#55
Cret ca eram sa fiu designer^^ sau arhitector^^....
Daca era sa fii fulgusor?

#56
Intrebare : Daca erai un fulgusor ?

Raspuns : Daca eram un fulgusor eram unul din zahar si eram unul sclipitor care mereue se plimba pe niste norisori albi din vata de zahar . Intodeauna implineam cate 3 dorinte celor ce ma puneau in congelator ca sa ma odihnesc si cand vedeam ca zapada disparea cadeam lin de tot si formam un strat mare de gheata din zahar ars .

Next : Daca erai un patinoar ?

P.S : Se face cam mult spam , ar trebuii sa mai si argumentam si am putea dezvolta mai mult ideea ... 21
[Imagine: Jun0xCa.png]

#57
(15-12-2010, 10:19 PM)ZuZu .! A scris: P.S : Se face cam mult spam , ar trebuii sa mai si argumentam si am putea dezvolta mai mult ideea ... 21

forum games = spam


so, daca eram un patinoar as fi fost unul mare pentru ca mi-ar fi placut sa ascult ce vorbesc oamenii...de pe mine. as fi fost rece si tare.

next: daca ai fi fost nascut Africa?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#58
next: daca ai fi fost nascut Africa?

Daca eram nascuta in Africa? pai sincer,intr-un fel...nu stiu exact de ce dar mi-ar fi convenit,din cauza ca acolo sunt tot felul de ...peisaje,lucruri interesante pe care africanii le fac.

Next4aca ai fi fost o stea....
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#59
Daca ai fi fost o stea....

As fi una cazatoare pe care toata lumea s-o admire..Le-as implini dorintele tuturor celor care m-ar vedea in timp ce stateau in cada plina cu apa calda si spuma....


Next: Daca ai fi fost un elf...
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#60
As fi fost un elf de noapte din World of Warcraft ^^. As fi fost un Night Elf Hunter si as fi avut cel mai tare combat-pet dintre toti ^w^.
Next: Daca erai Mos Craciun pentru o zi?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)