Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Inceputul unei relatii ciudate +18.

#1
frumooos,l-am citit si mai devreme e frumos,interesant,descrii sentimentele foarte bine(mama ce n-as da sa am norocul tau8->),imi place mult,pana si faza cu motocicletele mi-au placut,o faci sa para mai curajoasa:*
Astept nextul,daca poti si vrei,ma poti anunta cand pui nextu?ms mult:*
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#2
buna scumpo:*

sa nu te mai aud k e vre\'un capitol banal...da....e chiar sooper sweet:x imi place k ai pastrat putin din caracterul lui naruto ...adik e asa putin prostut si timid cu fetele si nu prea stie cum sa le abordeze precum sasuke care a mai si facut rost de nr de tel
greseli nu am vazut ...decat lipsa acelor cuvinte de legatura...deci e foarte ok:-bd
mi\'a placut foarte mult inceputul capitolului...atunci cand ai avut acea descriere ...foarte frumos:x

deci ficul e foarte frumos:x ideea super:x spor la scris si astept nextu\' :*:*:*poopici

P.S. sa nu ma tii prea mult in suspans:P
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#3
Bunaaaaaaaaaa^:)^^:)^
Ai un fic WOW fantastic nu am cuvinte descri sentimentele la maxim si fiecare particica din fic mia atras atentia
Desi nu o vad pe Hinata la concurs de motociclete........@-) imi place muuuult ideea:chuu::chuu:
iar Naruto asa......nu stiu asa de CALM nu hiper-activ si mereu cu zambetu pe buze..... zici ce e Sasuke in mare parte nu stiu exact unde va duce ideea dar imi place la nebunie ficul mult spor la scris si multe idei:bye::bye:
Cine-i, oare, in lume acel om
Sa nu cada, o dată-n ratacire?!
Poti fi maracine, poti fi pom
Dar nu poti trai fara iubire....
[Imagine: speranta1.jpg]

#4
buna scumpo:*

in sfarsit nextu mult asteptat>:D< ai descris mult si bine sentimentele hinatei...cred ca a inceput sa'l placa chiar daca nu si'a dat seama inca de asta;) si cu naruto aceeasi situatie...
capitolul urmator sper ca o sa fie mai romantic...adik sa descrii asa cum stii doar tu plimbarea pana la casa hinatei cu moticicleta si pe ploaie...inca mai ploua nu?;;)

soooooper capitol:x

spor la scris si sa ma anunti cand pui nextu:*:*:*:* poopici>:D<
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#5
Buna>:D<. Am vazut o gresala sau doua, dar cui ii pasa? E super o//o .

Nu are rost sa mai spun altceva... E superb, chiar este :-bd

Te rog sa ma anunti cand pui nextu :pls:
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#6
Ola! :zuppy02: Ti-am citit si eu ficul si este superb. Povesteti totul cu lux de amanunte , lucru care m-a captivat foarte tare, fiindca imediat ce am inceput sa citesc nu am putut sa ma mai opresc. :)) Descri superb sentimentele Hinatei in fiecare moment prin care trece. Imi place cum combi genurile si cum , ca sa spun asa , vorbele fiecarui personaj. :D Tine-o tot asa si mult spor la scris!^.^ Sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul! Please! :bye:

#7
a fost perfect:x

nu stiu cum iti iese treaba asta cu sentimentele...cert e k trebe sa ma inveti si pe mine:o3 ...glumeam.. nu vreu sa fur secretele nimanui...;)

ce mai pot spune...m'ai cam dat pe spate cu descrierea..mai ales cea de la inceput:x ...da sunt obisnuita cu descrierile tale:-j

sper sa aduci cat mai repede nextu' si spor la scris:*:*:*
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#8
mersi ca mai anuntat:X:X.........ca si celalalt capitol a fost foarte interesant ............Oare ce parere va avea Hina despre el acum...............in ori ce caz deabea astept nextul si mersi inca o data ca mai anuntat :bye!: :bye!:
Cine-i, oare, in lume acel om
Sa nu cada, o dată-n ratacire?!
Poti fi maracine, poti fi pom
Dar nu poti trai fara iubire....
[Imagine: speranta1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ciudate si imprastiate ganduri Evvie. 3 2.855 21-02-2012, 07:39 PM
Ultimul răspuns: Alisha
  Inceputul unei relatii ciudate +18. Mina-chan 15 8.852 24-08-2011, 09:23 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.081 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Ura si dragostea doua sentimente ciudate Yoko-sama 2 2.618 15-09-2010, 01:56 PM
Ultimul răspuns: L'pti.chat
  Inceputul are intodeauna si un sfarsit, dar asta nu inseamna ca totul se v-a termina. MemoriesOfNobody95 3 2.821 21-04-2010, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Cap 1:Inceputul unei noi fete.. Crazy Person 3 4.476 21-01-2010, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Inceputul unei noi aventuri ellamanu 2 3.667 18-09-2009, 03:32 PM
Ultimul răspuns: ellamanu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)