Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

huh cu toate ca Ten-chan nu arata asa bine o voi alege pe ea, pe Kaku l'am vazut doar in careva episoade, la examenun Chunin, nu prea multe despre el asa k o aleg pe Ten Ten 78



Next: dintre Gaara si Shukamaru, cei doi frati ai mei 21

ma intreb care e mai tare O__O"""
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

Logic ca il voi alege pe Gaara. Dupa Naruto, este cel mai bun ninja. Parerea mea. Ce a reausit el sa faca, nu oricine poate, anume sa il controleze atat de bine Suckaku. A avut una dintre cele mai triste vieti si totusi s-a shimbat enorm de mult in contact cu Naruto.


Urmatoarii condidati sunt:

1. Guren --- 2. Kabuto

poi chiar dak nu sunt un fan al lui kabuto il voi alege pe el pt ca este mana dreapta a lui orochimaru shi mie imi place ffff molt de orochimaru

urmatorii : suigetsu vs. konan

uff.......poi imi plac amandoi .........dar cred ca o voi alege pe konan..
ba nu pe suigetsu sau pe konan.........offff doamne.....o aleg pe konan pentru ca aspreciez ca ea e singura fata din akatsuki shi totushi...nu sunt yo asa de inebunita dupa sui cum e lethal nightmare
deci....konan
next::sui vesrsus deidara

pai il aleg pe deidara nu pt ca face parte din organizatie,ci pentru ca este amuzant,dragut si puternic!
next:kin vs tayaya

Kin desi nu apare decat la vre-o 3 episoade este dragutza si imi place puterea ei cu clopotei ei parca 39 si oricum de tayuya nici nu am auzit
next:
Gaara-Shikamaru
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

hm.. il aleg pe Gaara.. E puternic si mai ales e destul de dragut in shippuden :X . Shikamaru e lenes...enervant si toate cele.
next:
Gaara-Sasuke

poi....e shi logic ca o sa il aleg pe gaara....adic e asa de dragut:X.....shi puternic...

Sasuke desigur e mereu in centrul atentiei,e foarte arogant,shi ......e enervant...


next:deidara vs gaara15

uhmp...ma lasi putin sa ma gandesc?

...
..ok ms...

Poi sa o luam cu inceputul:
Deidara e sexy , imi place parul lui , mai ales suvita aia ce ii cade pe ochi . Faptul ca face parte din Akatsuki este o calitate de a lui , dar ma cam enerveaza limbile alea care ii tot ies din palma :]]
Gaara si el este sexy,de asemenea . Imi place comportamentul lui si trecutul acestuia foarte trist :[ . Ah si imi place semnul sau de pe frunte .

Amandoi sunt sexy 1515 Dar totusi cred ca il aleg pe Gaara !!

Next: Kimimaro vs. Kabuto
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

kimimaro :X ...uratel dar am inceput sa ma obsinuiesc 24.


orochimaru/jiraya ? 15



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.525 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.412 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.236 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.009 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.287 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)