Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Asta e foarte greu...
Pain a suferit atata...si Jiraya nuj..
Cred k aleg..10ain:X

Next:

Itachi sau Sasuke?:X
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

Itachi , logic !!!!! E personajul meu preferat din Naruto , plus ca nu il suport de nici o culoare pe Sasuke , e mereu infumurat si se poarta cu toti de parca ar fi cel mai bun si ca nu vorbeste cu cei slabi ! Cat despre Itachi , cine a vazut atunci cand a murit nu cred ca s-a putut abtine sa nu zica " Oooo , ce dragut ! " .
Next : Jiraiya vs Guy 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Aaaa 39 GUY21)). Nu prea am vareante mai bune asa ca intre pervert si funny guy... l-am ales pe GUY, da stiu arata ca un castron cu probleme dar macar e amuzant. In ceea ce il priveste pe Jiraia. . . mdaa si el e amuzant dar muult prea pervers>:3.
Next:Ten Ten v.S. Neji >;3.
Just the
way you know me..

pai...il aleg pe neji deoarece este frumos si lupta bine iat tenten e prea infumurata...
deci il aleg pe NEJI
next:hinata vs sakura

Sakura: In anime a fost prezentata ca si personajul pozitiv, ce crede in iubire, face orce pentru persoana dupa care tanjeste, darnica, dandu-se superioara altora doar pentru ca na', pentru ca acel personaj accepta orce din partea ei, nu vroia sa uite trecutul asa ca continua sa faca razboi cu Ino pe un lucru banal, invata totul repede si nu intelegea cum de altii continua cand stiu ca nu mai au nimic de castigat. E acel gen de personaj care are multa putere si care nu intelege ce se afla in inimile celorlalti.
Hinata: Un personaj timid, care nu poate sa le spuna lucrurilor pe nume, se emotioneaza prea repede, incercand mereu sa ajute pe toate lumea, fara ura, tristete, doar un suflet pur injunghiat de toti dar continuand sa " traiasca ". Acel gen de personaj care detine multa putere, are scopuri nobile, vrea sa le atinga, sa isi gaseasca " dirijorul " in viata, sa le arate tuturor ca si ea poate sa fie un ninja cu multa experienta. Vrea sa arate si o va face. Un inger fragil ce cauta iubirea dar nu stie cum sa o spuna.
Personaj ales: Hinata.
Next: Gaara vs Itachi
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Gara la inceput a fost infricosator dar mai incolo a devenit chiar de treaba, un adevar lider care pune pe primul loc viata satenilor nu pe a lui.
Itachi a fost judecat gresit cand a aparut prima data, dar cu timpul s-a descoperit ca el nu facea nimic altceva decat sa asculte ordinele ce i s-a dat. Il iubeste pe Sasuke atat de mult incat si-ar da si viata pt. el, asa cum a si facut.
Alegerea mea este Itachi.
Alegere: itachi vs Garra

Myranda Deea ai grija sa pui si urmatorul pe cine alegi 4 . Din moment ce nu a pus , voi alege tot dintre Gaara si Itachi .
Gaara : Ma face sa tremur , ma inspaimanta , ma face sa vreau sa nu existe . E mult prea infricosator , chiar daca a devenit mai tarziu mai bun .
Itachi : Personajul meu favorit . Asa cum a spus si Deea , a fost judecat gresit . Isi iubeste fratele , lafel cum si eu imi iubesc surorile . Ca si mine , ar fi in stare sa moara pentru fratele lui . Cred ca asta s-a si intamplat .................. Dar ma rog ............ Mereu mi-a placut acest personaj , pana si cand nu stiam adevarul . Il intrece pe Sasuke in toate privintele , pana si la dragostea fata de familia sa . Bine , poate nu e chiar corect ce spun , dar sa nu uitam cat de mult il iubeste pe Sasuke , care il uraste , trecand de faptul ca sunt frati .

So .......... Itachi 4 .
Next : Temari vs Kankuro
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Uh... nu e o alegere atat de grea... Temari pare matura si responsabila, atenta la tot ce il inconjuara pe Gaara si dedicata echipei... Nu pot spune ca dragutul de Kankuro nu face la fel insa personajele feminine sunt mult mai bine conturate...
Alegerea mea este Temari 4
Next Neji vs Kiba

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Konan bine inteles adk are parul albastru :X:X:X Si arata super in chimono

Suigetsu si Sasori

Suigetsu si Sasori
Normal ca pe Sasori ! Nu-l suport deloc pe Suigetsu fiindca este un idiot si isi baga nasul unde nu trebuie.In plus , el este obsedat de sabii.
Dar Sasori este diferit.El este foarte calm si nu suporta sa astepte.El este unul din personajele mele preferate.Si ador papusica aceea roscata...
Next :Kisame vs Zetsu
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.517 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.406 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.231 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.006 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.282 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)