Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ohaayo gozaimas ^_^

#1
heey zuppers.. eu sunt Efi .. [ derivat al numelui meu real care este stefania ] sunt din barlad si hobbyul meu principal logic sunt animeurile .. animeurile mele preferate sunt : elfen lied , death note , honey and clover si full metal panic fumoffu ..
daca aveti intrebari despre mine nu ezitati sa intrebati
kyaaa ^__^

#2
Bine ai venit pe zup Efi spor la postat si sper sa-ti faci cat mai multi prieteni pe aici3.

1 Ce muzica asculti?
2 Care este personajul preferat dintr-un anime?

#3
1. pai muzica cam ascult de toate .. absolut de toate dar in special rock-punk ... [ i love mcr ^_^]
2. paai .. personajul meu preferat ar fi Nyuu [ ca forma de nyuu nu ca luci 10 ]din elfen lied sau morita-kun din honey and clover ..

#4
hello ! efi deci..... pupic [[presupun ca sti de mn..... ]] sti u 3 de pe witchclub victorie 65 dance[/i][/b] bye [color=#000080[/color]]

#5
buna si tie efi,bine ai venit sa-ti faci noi prieteni si sa te distrezi
As avea cateva intrebari pentru tine.
1.Iti place animeul Naruto?
2.Citesti manga?
3.Cati ani ai?
Cam astea sunt intrebarile mele pentru tine.Sa te distrezi si inca o data bine ai venit.:hug:

#6
Moshi Moshi!
Yupee! Inca un fan Fumoffu!! Bine ai venit pe Zup! Sper sa te simti bine aici! Si o intrebare: Ai vazut Gravitation si Full Metal Panic! toata seria?
Gravi e cam tot de ras, da e yaoi.


Ja Ne!
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." -Goethe
!btw! mi`am facut blog! KlutZoph0biA
[Imagine: EiriYukibanner.jpg]
[Imagine: Vampire_Knight_by_AestheticEnzeru.jpg]

#7
Bun venit pe forum Efi ...
Cati ani ai??
Care e pers tau pref din Death Note???
Spor la postat, sa fii activa si sa iti faci prieteni!
[Imagine: ChibiLuna.png] [/center]

[Imagine: chibi_722.gif]
Chibi meu Smile

#8
hey everyone ^_^ .. am uitat complet de thread .. pai sa va raspund la intrebari 10
- da simpatizez animeul naruto insa nu sunt fana infocata.. sunt mai in seriile mai scurte 10
- citesc si manga .. insa pana acum nu am reusit sa pun mana decat pe 2 mangauri .. princess ai vol. 1 si nana vol. 1 .. insa citesc online de obicei..
- varsta prefer sa nu mi-o mentionez .. deocamdata ^_^
- umm .. am vazut gravitation si full metal panic .. insa la gravitation nu am reusit toata seria deoarece uitam mereu sa ma uit 21 .. acum caut un site unde pot vedea episoadele subbed ..
- am mai zis prefer sa nu-mi mentionez varsta deocamdata ^_^
- paai .. din DN ar fi mello .. sau L .. nu am sincer un preferat .. insa mello ma atrage .. roar! 21

cam asta ar fi .. daca mai aveti intrebari nu ezitati ^_^ ..
chuu!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)