Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

neata la toata lumea

#1
neata neata.. eu sunt iulia. a.k.a Pandora's Box. Am *shaishpe ani* fara cateva luni. am aterizat si eu pe aici si observ ca nu ma descurc deloc pe aici21 *abia am gasit unde sa scriu asta >_> sunt un caz pierdut* deci.. cateva chestii despre mine:

animeuri preferate: Blue gender, Ergo Proxy, Paradise Kiss, Spiral, Read or die

"trupe" preferate: Red, Thousand Foot Krutch, Three days grace, Taylor Swift, Flesh Field, Porcelain and the tramps, Marilyn manson (cand am nervi).. si cateodata James Blunt.. cand ma apuca melancolia21

hobbiuri.. well.. imi place sa scriu chestii.. imi place sa mananc!21 *da' nu's grasa. am aproape 40j de kile4 cu toate ca mananc TONE de mancare si junk-food >_> nu pricep..*

am un motan nebun.

nu-mi plac dulciurile.. decat ciocolata.

sunt scorpion.

sunt draguta si dulce doar cand am chef10


si in final.. nu ma pricep la descrieri21 cam atat4 *da stiu.. reusesc sa fac o parere minunata despre mine21*
miorlawww?..

[Imagine: 2503302837_f768b914d7.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, lead.flowers!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna.Bine ai venit pe Animezup Iulia!Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi prieteni..Cateva intrebari...
1.Culoarea preferata?
2.Yaoi sau Yuri?
3.Ai frati/surori?; Daca da,cum ii/le cheama?
4.Citesti manga?
5.Anotimpul preferat?
6.Ce ficuri iti plac de pe Animezup?
7.Vrei sa fim prietene?

Pai cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine.Si inca o data bun venit printre noi!
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#4
hey hey4 ma mir cum de nu s-a luat nimeni de scrisul meu oribil de pe forum21 sa vedeeeem

1. rosu si gri
2.ambele415
3.n-am frati si nici surori4
4.nup. nu citesc manga
5. toamna10
6. umm.. nu prea m-am uitat.. dar promit c-o s-o fac curand
7. normal ca vreauhug sunt pe forum ca sa-mi fac prieteni, nu?Smile doar ca va trebui sa ma inveti cum sa ma descurc pe aici21 sunt un dezastru MONDIAL!!!

#5
1. Mi-ai furat salutul!! O sa platesti 19
2.
Citat:am un motan nebun.
Mi-a muirt motanul 20
3. Pune-ti un sig mai mare 78 (asta merge pentru 75% din oamenii de pe aici; si asta mi-a dat o idee pentru sigul meu)
4.
Citat:1.Culoarea preferata?
Fete 29
5.
Citat:2.Yaoi sau Yuri?
23
6.
Citat:mi place sa scriu chestii
Fa-o intr-un mod mai usor de citit ca asta te face sa pari 5% piti. Nu ai greseli, doar felul 10
7. Te enervez? 15
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#6
Sa mai salut si eu lumea noua... XD
Welcome here, darling~ *hug* sper sa'ti placa pe aici, sa te distrezi and so on. Nu am putut sa nu observ trupele alea trei pe care le ascult si eu si le ador +__+" mai exact Red, Thousand Foot Krutch si Three days grace.

Intrebari am doar cateva:

1. Iti place sa scri, bun. Dar ce? Ficuri ceva? =D
2. Genul de anime fav? XD
3. Cum il cheama pe nenea motanas? :3 [curiozitatea ma omoara si sunt scorpion ca si tine. Banuiesc ca sti ca scorpionii sunt foarte curiosi :-']

Cam atat... see ya around za forum~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#7
21 hah21 welllll5 draga YKashim 10 nu ma enervezi21 e stilul meu de "nu-mi pasa, n-am chef, dispari" de a scrie si putin imi pasa daca pare sau nu piti10 got it?10 cum o sa platesc ca ti-am luat salutul?521

doamne esti mai ironic ca mine21 *asta daca e posibil >_> trecem peste*

Hey si tie Topaz4 pai da.. ficuri.. chestii.. in general proza.
gen de anime.. ermm.. habar n-am >_>.. imi plac chestiile cu mult sange care implica perversitate si romantism in acelasi timp24 e destul de greu sa gasesti asa ceva.

iar pe nenea motan il cheama "matzu". De fapt, numele lui intreg e Matzu Matzescu Matzescovici. 4 hug si tiieeehug

#8
Pai vad ca ti-ai facut cativa prieteni Iulia,spor in continuare si daca ai nevoie de ceva ajutor sau ai vreo intrebare trimite-mi un pm[gasesti la profil].Sper ca iti place aici si ca te distrezi.Hmmm ,ti-am citit ficul ,este destul de bun doar sa schimbi titlul 21 si adauga dialog la el.Este doar un sfat,stiu ca trebuie sa comentez la fic ,dar daca tot sunt aici de ce nu?Hmmm cam atat ,distractie in continuare!
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#9
Da' sunt mai vechi ca tine deci tre' sa-mi spui "nenea Kashim". Si acum sa ma dau mare: eu cunosc lume de pe aici de pe alte forumuri b-)

Sa pun niste intrebari:
1. Care-i forma ta geometrica preferata?
2. Care-i numarul tau preferat?
3. Care-i litera ta preferata?
4. Care-i ziua ta preferata?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#10
ok. asta sunt cele mai ciudate intrebari ever21 dar o sa raspuuuund10 domnule 'nenea Kashim10' ma ierti21

1. habar n-am... 22.. cred caaa... ermm... rombul?21
2. numar preferat... 4
3. S
4. marti21

altceva?5



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nea?a AikoK 11 3.241 26-03-2014, 08:41 PM
Ultimul răspuns: AikoK
  neata si eu FastBullet 4 1.940 08-02-2013, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Helau, toata lumea Anu-chan 3 1.987 16-12-2012, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Anu-chan
  'Neata Biencuza 4 2.881 23-03-2011, 10:06 PM
Ultimul răspuns: Biencuza
  Neata, dude. Julliette . 15 7.961 27-11-2010, 10:01 AM
Ultimul răspuns: Julliette .
  `Neata ... 9 3.985 04-09-2010, 04:00 PM
Ultimul răspuns: ...
  Neata! :) Kashim 17 7.961 15-06-2010, 08:56 PM
Ultimul răspuns: Nidryne
  Hm...'neata! Ayda-Chan 6 2.944 29-04-2010, 10:36 AM
Ultimul răspuns: Arken
  Buna la toata LuMeA ChoCho_miss 3 2.407 03-05-2009, 08:11 PM
Ultimul răspuns: ChoCho_miss
  Buna la toata lumea! Miss.Diva 10 5.276 25-04-2009, 06:26 PM
Ultimul răspuns: Miss.Diva


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)