Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hm...'neata!

#1
Ohayoo 4
Numele meu este... de fapt nu cred ca o sa conteze ( mai ales ca am un nume ciudat 78 ) En fine...mi se spune Agny sau Ayda am aproape saptesprezece ani si sunt din Timisoara. Am mai fost si pe alte forumuri mititele si am dat si de zup de la o prietena. Ce ar trebui sa spun ? 39 Hm...pai imi place sa cant la tobe, imi plac animalele, ciocolata, muzica, plimbarile in aer liber ( iubesc muntele [8] ) , sa joc tenis.... si bineinteles sa citesc manga... si sa vizionez animeuri ( prefer mai mult manga-urile) . Sunt o fire activa, glumeata, imi plac verile lungi cand nu e scoala, cam nepasatoare, incapatanata si deloc timida. Imi place sa-mi fac prieteni si sa cunosc persoane noi.
Alceva....sunt zodia gemeni...( cred ca daia is asa "hiperactiva") sunt o mare fana Nana... si iubesc Japonia si tot ce tine de ea ( de la kimonouri si cultura pana la mancare si mmuzica XD ) Am locuit cativa ani in Boston... ( m-am mutat in Timisoara acu' doi ani.. ) si pot spune ca imi place aici XD
So..cam atat... daca aveti intrebari, nu exitati 4

:bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ayda-Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit Ayda

Sper să te simţi bine aici şi să-ţi faci mulţi prieteni !

Câteva întrebări:

Care sunt personajele tale preferate din Nana ?

Ai vreun animăluţ ?

Vrei să fim prietene ?

Ce culoare îţi place?

ÃŽÅ£i plac HUG-urile? daca da, ai o multime de la mine hug

Hmmm, sunt curioasă cu ce nume ai fost înzestrată....

Cam atât, have fun şi spor la postat !
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#4
Hello, Ayda-Chan! ^^ Bun vezit pe A-Zup!Sedere placuta, postare placuta, distractie, iti urez! hug

Asa, sa trecem la niste intrebari:

1.Ce manga iti plac?
2.Care animal (salbatic) iti place?
3.Ce gen de muzica asculti?
4.Daca stii vreun cantaret/ trupa/ cantareata japoneza, care-ti place?
5.Vrei sa fim prietene? 5

Cam atat!
Bun venit, inca o data, pe Zup!
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#5
adiţăgirl1. Nana Osaki, Nana Komatsu, Ren,Nobu, Takumi 
2. Yep XD Am doi papagali, un acvariu plin de pesti si doua pisicute dragalase ( love cats XD ) 
3. Normal ca vreau >:d< 
4. Toate nuantele de albastru, verde, mov, gri, rosu si negru ( nonculoare) 
5. Iubesc hugurile 8 *hugs* *hugs* 6. Pai..am fost inzestrata cu cel mai penibil nume... :]] Si anume: Agnes Adelinda 
Ms de intampinare 8

Lya
 1. Orice fel de manga... romance, psyhological, drama, actiune... Unele din cele mai "importante" manga-uri au fost: Nana, Bleach, Naruto, Death Note, Vampire knight, Fairy Tale... si ar mai fi.. 39 
2. Leopardul si tigrul siberian [8] 
3. Rock, gothic rock, metal, metal gothic, house, pop... 
4. Gackt [ 8]Miyavi..in rest mai ascult si Nightmare  
5. Of course 8 
Thank's pt. primire * hug* * hug* 
Byeeepupic

#6
Hey =D Bine ai venit pe forum Ayda-Chan hug . Sau cum s-ar spune bun venit in familie =]] , caci intr-un fel suntem ca o familie aici xD . Ce pot sa spun ? Iti urez sadere placuta , sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni . Cu siguranta acest lucru nu va fi greu deloc ^^ . Sper sa fi un user activ si sa ne mai intersectam pe forum =]] . Am observat ca iti place ciocolata , eu una sunt inebunita dupa cea amaruie >.< Yami , yami...
Am si eu cateva intrebari ca tot omul 15

Deci ...
1. Am vazut ca iti place Nana ( eu una il ador <33 ) . Ai vazut cumva filmul ? Ma rog , cele doua filme =]] . Daca da , ti-au placut ? >.<
2. Sper sa nu te sperii , dar iti place yaoi? >.< . ( Gravitation alea alea xD )
3. Care sunt personajele tale preferate din Naruto si de ce ?

Cam atat pana acum , deoarece nu prea ma pricep la pus intrebari si deasemenea nu vreau sa te plictisesc xD . Soo , inca o data bine ai venit si sper sa fim prietene . Asta daca si tu vrei 5 .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Buna ayda/agny.

Sper sa te simti bine intre noi...chiar daca suntem putini, putini dar caldurosi.

Oricum, multi ani inainte...

Hmmm, as avea o mica intrebare: Nu'i asa ca imi vei da yahoo-ul tau prin PM?

Xoxo



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nea?a AikoK 11 3.260 26-03-2014, 08:41 PM
Ultimul răspuns: AikoK
  neata si eu FastBullet 4 1.966 08-02-2013, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Lia
  'Neata Biencuza 4 2.901 23-03-2011, 10:06 PM
Ultimul răspuns: Biencuza
  Neata, dude. Julliette . 15 7.980 27-11-2010, 10:01 AM
Ultimul răspuns: Julliette .
  `Neata ... 9 4.011 04-09-2010, 04:00 PM
Ultimul răspuns: ...
  Neata! :) Kashim 17 8.006 15-06-2010, 08:56 PM
Ultimul răspuns: Nidryne
  neata la toata lumea lead.flowers 19 8.238 14-06-2010, 11:31 PM
Ultimul răspuns: lead.flowers
  "neata" ciprian 7 4.200 13-12-2008, 02:32 PM
Ultimul răspuns: ciprian


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)