Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You're an urgent need...

#5
Intr-un final am reusit sa-mi fac si eu prezenta pe aici si pot spune ca imi place.
Titlu si idee: chiar sunt foarte frumoase si nu cred ca am mai intalnit vreun fic unde actiunea sa fie plasata intr-un liceu militar. Am prins ideea, Sakura e unul din personajele principale, dar al doilea e Sasuke sau Itachi sau poate unul inventat de tine. Cert este ca e foarte interesant.

Descriere si actiune: pai poate as fi preferat o alta introducere a personajului principal feminin. Nu cu "ma numesc..." sau ai fi putut mentine suspansul cu identitatea acestuia. Sa inteleg ca tu acum ne faci o micuta introducere si ca "suntem" in urma cu 5 ani. Nu prea vad descrierea sentimentelor si iti zic sincer puteai sa descrii pierderea tatalui, acea copilarie oribila si greata ce o simtea cand o auzea pe maicasa si pe fratesu... sentimentele de frica ca ar putea ajunge violata de fratesu. Nu zic ca nu ai avut, dar nu prea ai scos in evidenta aceste elemente.

Ai putea lasa cate un rand liber intre unele fragmente, asta daca doresti si am observat unele greseli de tastare. Mai atenta pe viitor si sa stii ca mie nu imi pasa asa mult de diacritice, desi sunt importante :))

Te-am pupat si abia astept nextul.
Bye
[Imagine: h8v.gif]
 



Răspunsuri în acest subiect
You're an urgent need... - de Too Many Dreams. - 09-10-2011, 08:57 PM
RE: You're an urgent need... [+15/+18] - de Rose ^^ - 12-10-2011, 02:25 PM
RE: You're an urgent need... [+15/+18] - de MiraA - 05-11-2011, 10:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)