Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Will i be welcomed in your wonderland?

#1
Buna.Ma numesc Daniela.Am 16 ani.Abia astept sa-mi dau seama cum functioneaza mai exact forumul asta shi sper sa ma descurc...aaa.despre mine...da imi puneti intrebari,sunt mai mult decat dispusa sa raspund!
Zuppy08Some of them want to use you,some of them want to get used by you.Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

#2
Bine ai venit pe Animezup, missfuneral!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Zup e cel mai tare!!chiar k! im curious,reall curious!
Zuppy08Some of them want to use you,some of them want to get used by you.Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

#4
Bine ai venit pe animezup missfuneral!Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni,si desigur speram sa fii activa4
Cateva intrebari din partea mea:
1.Animalul preferat?
2.Culoaraea preferata?
3.Cati ani ai?
4.Ce iti place sa faici in timpul liber?
5.Sportul preferat?
6.Materia preferata?
7.Ce zodie esti?
8.Care este floarea ta preferata?
9.Ce gen de muzica asculti?
10.Anotimpul preferat?

Scuze stiu ca sunt multe intrebariZuppy02
Numele meu e Hanna si sper sa fim prietene.>:d<
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#5
Bine ai venit pe Zup. Sper sa te distrezi de minune alaturi de noi.
Ce-as putea spune 39 Niste intrebari, poate.?"
Anime-ul preferat?
Manga-ul preferat?
Iti place yaoi-ul?
Cel mai recent anime vizionat? 39
Cam atat. Sper sa te distrezi, sa fi activa si sa-ti faci prieteni multii! Si, PS. treci pe la regulament. Ai cam facut spam 4 <3
Take care.:chuu:
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
Helăăău, Dani - dacă`mi permiţi să-ţi spun aşa :] ! Bun venit pe zup şi sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi-mulţi prieteni.
Ah, să respecţi regulile, fiindcă trebuie şi să fi cat mai activă şi prietenoasă. ^^
Hm, nu prea ai zis multe chestii despre tine, aşa că-ţi voi pune câteva întrebări drăăguuţe.
a. Asculţi metal, rock sau pop ?
b. Citeşti? Dacă da, care este autorul/cartea preferat/ă ?
c. Hm, ai un serial preferat?
d. Consideri că eşti o persoană egoistă?

Well, cam atâta. Îţi urez încă o dată un bun venit călduroş şi vesel! Să nu uiţi să te distrezi, în primul rând. :]
*hugs from me*

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#7
OK- HANNA2300.

1.pisica-and always will be.
2.aaa,prefer negru peste toate,dar sa zicem ca-mi mai place shi rosul inchis,albastru inchis,shi verde-tot inchis.
3.16.
4.Sa doooormm! 21 mult.in afara de asta,sa citesc,sa desenez si scriu poezii,balade etc..
5.nu sunt mare fana a sportului,deci nuj cum sa raspund.
6.Engleza.si patrimoniu,sunt la profil economic,tine de contabilitate.
7.Varsator.
8.nu prea agreez florile.imi place mai mult fara petale.arata mai artistic.
9.hardcore.post metal.heavy metal.si influente.
10.winter!!! ador iarna,frigul,vremea posomorata,caldura ma deprima.


ms pt intrebari,mi-a facut placere sa-ti raspund4
mai vb10[posturi unite]







ok,Mini.

nu ma pune sa aleg anime-ul preferat20 e greu.


Da,sunt foarte mare fana yaoi.pur shi simplu ador acest gen.shi le-am vazut pe toate,cred eu,toate desenele de acest gen.
Cel mai recent anime vizionat a fost Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!
si in prezent ma uit la Deadman Wonderland,astept episoade,e super tare!!


am citit regulamentul,dar numi dau seama ce si cum si cand fac spam.o sa-mi ia cv timp,sorry.[posturi unite]





buna,MadHatter.in primul rand vreau sa-ti multumesc ca m-ai ajutat in legatura cu topicul,sunt foarte recunoscatoare.

a. Ascult metal si derivatii.
b.Da,Ador cartile lui Anne Rice,e cu siguranta autoarea mea preferata,iar cartea este Vampirul Armand,care,din parerea mea ,le-a intrecut pe toate din serie.
c.hm....serial preferat,par,supernatural
d.dak sunt egoista,voi spune da,dar nu peste masura.unele lucruri negative despre mine le-am dezvoltat pt a ma apara de cei mai ma ataca si asha mai departe.Daca mai ai intrebari,mai vorbim.
Zuppy08Some of them want to use you,some of them want to get used by you.Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)