Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ...

#21
Buna draga mea, scuze. Chiar nu am mai trecut de mult, dar am reluat. Deci:
Imi place cum dezvolti ideea, chiar ma surprinzi in fiecare capitol. Observ ca pui descriere si ca vrei sa ne arati ce simte rozalia, foarte frumos. Inca mai e loc de mai mult, un pic mai multe figuri de stil si ceva mai aprofundat si ficul e frumos. Ma bucur ca vad ca muncesti la el. Flashbacku a fost chiar frumos si nu ma asteptam la asta de la Hinata si Naruto...adica am ramas o.O De scris nu mai spun, e ordonat si se intelege si nu incurci timpurile intre ele.
chiar sunt curioasa despre Sai si ce va face Sakura.
:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#22
Wow...este o poveste interesanta. Nu ma asteptam deloc la rasturnarea asta de situatie. Imi pare cam rau din cauza ca Naruto si Hinata sunt luate drept persoanje rele( sunt preferatii mei) dar abia astept capitolul urmator sa vad ce se intampla. M-ai lasat foarte curioasa! Succes in continuare!:bv:
She's wiskey in a teacup.



#23
Heey! Se pare ca am primit un ficulet foarte bun;;). Multumesc mult ca m-ai anuntat.
Eu iti spun ca nu o sa comentez nimic despre naratiune, dialog, descriere si alte minuni, deoarece nu ma pricep deloc. Iti spun cu mana pe inima ca ma incanta ficul tau si cred ca ai facut-o mandra pe • Rusk`Key •, dar si pe ๏̯͡๏ PẤTRЦNJ≡L¥Λ ♀ .
Nu mai am nimic de comentat, doar sa iti spun ca astept urmaztorul capitol.:)
Te rog sa ma anunti :):)
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#24
Buna.
La rugamintea ta am intrat si eu sa vad ce se intampla desi imi este foaaaarte lene [m-ai prins nasol :))]. Asa ca voi incerca sa fac ceva scurt si voi comenta toate capitolele.
Mi se pare un fic dragut. Observ si eu ceea ce au observat si ceilalti useri si anume ca ai evoluat de la capitol la capitol. Bravo. In primu' capitol [sau in al doilea] am observat multe greseli de ortografie, exprimare si tastare. Ma bucur sa pe parcurs ai inceput sa fi mai atenta si sa faci un capitol fara [aproape] nici o greseala.
Off... Ti-am spus, m-ai prins intr-o stare de lene acuta si imi pare atat de rau ca mi-a fost lene sa citesc tot. Am sarit peste randuri. A si inca ceva. Incearca sa imparti textul in fragmente pentru ca te dor ochii cand citesti. E scrisul mic, pagina mare [scuza mea cand mi-e lene sa citesc carti xD]. Asaa. Nu stiu ce sa mai zic. Promit ca o sa revansez la comentariul ce va urma la next. Sa ma anunti. Oke my dear?
Succes la scris.
Hugs!
P.S: Scuze daca am greseli prins text, dar deja stii motivul.
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#25
heiiii :* scuze ca nu am comentat si celalate capitole dar nu stiam ca le-ai postat , azi am vazut si commul de la profil si am venit cu viteza luminii :D deci eu nu mai sunt asa zisa ๏̯͡๏ PẤTRЦNJ≡L¥Λ deci poti te rog sa schimbi ? ;;) da bun lasand asta la o parte am fost surprins placuta sa vad ca naruto si hinata is personaje negative dar imi place e bestiala ideea ar fi nush cum sa zic " culmea " sa-l faci pe orochimaru cel mai bland personaj =)) asta ar fi chiar bomba bombelor sau pe itachi daca apare si el prin peisaj fratele ideal si sa-si ceara scuze lui sasuke si el sa accepte , deja m-am obisnuit cu schimbarile astea dar chiar imi place si ;)) ai putea sa o faci si pe tsunade extra blanda dar deja ai schimba tot animeul deci de greseli si branzeturi deastea s-au ocupat restul userilor dar sincer nu sunt multe si nu am ce sa critic imi place mult si cred ca poti sa faci si un capitol amuzant ca prea ne-ai intristat cu celalalte :o3 deci astept nextul si daca intarzii cu commul fii sigura ca am citit dar probabil am uitat sa dau dar nu te superi ca ai destule ;) ja na :*
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#26
Buna,cei de dinaintea mea au spus cam tot ce se putea spune despre ficul tau,asa ca,n-o sa-ti scriu prea multe decat ca imi place mult si astept cu nerabdare continuarea.
[Imagine: Angel-of-the-twilight.jpg]
“Dragostea şi muzica sunt cele două aripi ale sufletului.”


#27
Buna. Acum ti-am citit si eu ficul si am ramas placut impresionata. Ai evoluat foarte mult de la primul capitol. Cu descrierea te descurci bine. Imi place cum descrii sentimentele Sakurei.
Acest ultim capitol mi-a placut si, dupa cum am mentionat si mai sus, ai evoluat mult. Bravo tie!
Hmm... greseli de tastare nu cred ca am vazut. Dialogul e bun si deloc sec.
Mi-a placut mult acel flashback, mai ales descrierea sentimentelor fetei. Observ ca te axezi foarte mult pe aceasta figura de stil. Imi place.
Pai... succes in continuare si te rog sa ma anunti si pe mine cand pui continuarea:*

P.S. Merci pentru commul de la ficul meu. Apreciez!>:D<

#28
Buna. Scuze ca iti las comm deabia acum dar nu prea am avut timp. Mersi mult ca mi-ai spus :* Imi place foarte mult ficul tau si ideea este originala. Am vazut ca ai evoluat mult de la primul capitol si descri foarte bine sentimentele Sakurei. :chuu:
Ficul tau este foarte interesant si mai uimit foarte mult. Cum am mai spus imi place foarte mult si deabia astept continuarea. Sper sa ma anunti :bye:
[Imagine: trandafir2-1.jpg]

Iubirea e asemenea unui trandafir... Prima data te vrajeste cu frumusetea si delicatetea sa apoi te inteapa si iti lasa rani adanci.
Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...
Apusul lasa in urma o amintire, rasaritul aduce o speranta... Intre apus si rasarit sunt ore fara viata

[Imagine: animeBlueMissYou.jpg]

Prietenia este un ocean pe care multi vor sa-l treaca dar pana la mal majoritatea se ineaca.














#29
Ce mai faceti lume?Nu ne-am mai vazut de mult!:))...Asa si sa incepem.Fic-ul e adorabil il iubesc pe el si pe tine :x.Ai descris foarte bine sentimentele Sakurei si alceva....nu mai am cuvinte:chuu: :love:.Sper sa pui next fiindca o sa mor aici de curioasa mica ce sunt.Te pup dulce :* si..daca se poate sa ma anunti si pe mine cand pui urmatorul capitol/next :pls:.
R

#30
Va rog sa imi scuzati intarzierea dar am fost plecata cateva zile. Promit sa va anunt pe toti de cate ori voi posta nextul. Am fost plecata cateva zile din oras si nu am avut net. Urmatorul capitol este in lucru` si sper ca il voi terminat curand. Cel tarziu miercuri ar trebui sa apara capitolul, pentru ca zilele astea sunt cam ocupata. Va multumesc ca imi cititi ficul si ca ma ajutati sa evoluez. Si multumesc ca a-ti observat o oarecare evolutie:">. O da! Si sisu` sigur ca voi schimba la semnatura :X>:D<. Va pup pe toti si revin Saptamana aceasta cu nextul . Nu va faceti griji va anunt eu la profil cand e ;)

Bye-bye
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 9.941 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.676 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.804 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.505 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Nu e exact ce mi-am dorit. Ramonitzz 10 8.557 26-11-2009, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Eve.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.247 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)