Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verde.

#51
[Imagine: Untitled-1copy.jpg] [Imagine: baby_bunny_by_blooberry95-d36pyn0.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#52
Imi place sigul ^^. Nu sunt eu o experta dar cred ca ar arata mai bine daca ai micsora Opacity-ul si Fill-ul la text?.

Iar avatarul e suuper 4.
[Imagine: theDizzyfile.png]

#53
Diizzy , îți mulțumesc pentru comentariu. Acest set este de la un duel ._.

[Imagine: Crime_Scene_print_by_RobinJv.jpg]

[Imagine: Crime_Scene_print_by_RobinJs.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#54
O să comentez la ultima lucrare, dacă nu te superi, sunt prea multe, mi-ar lua o zi întreagă xD!
E super frumoasă, foarte frumoasă. N-ai încărcat-o şi arată destul [ foarte ] de bine.
Şi fata arată bine, aş vrea să ştiu cât timp ţi-a luat s-o faci?
Good Job ♥ . Ţine-o tot aşa :3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#55
Înainte și după. Săracul meu ochi o.o.

Șiiii mulțumesc • Candiboo • pentru comentariu xD.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#56
Hey hey :] Am trecut si eu pe aici. Chiar imi place ce ai facut. Atat imaginea originala, cat si cea modificata sunt superbe, ca tine de altfel. <3 Imi place mult culoarea ochiului tau, e de un verde atat de placut si linistitor, ador culoarea asta 8 Rezultatul e unul chiar uimitor si deosebit. Chiar imi place mult ce textura ai folosit si de asemenea si brush-ul e interesant. Claritatea e buna, iar contrastul e bun. So, cam atat am avut de spus, bafta in continuare *hugs*.
[Imagine: j5atg3.png]


#57
O.K., m-am uitat peste majoritatea lucrărilor tale, şi unele chiar sunt drăguţe. Spun unele pentru că nu îmi plac cele cu `Înainte ; După`. o.o
Nu văd să fi făcut mare lucru la ele, şi în plus, la ultimul post eram să fac infarct. o.o Credeam că te-ai transformat într-o fantomă. ._. Ochii tăi chiar sunt superbi, dar nu mă înţelege greşit, chiar nu îmi place ce a ieşit după. o.o
În schimb, seturile chiar sunt pe placul meu. Îmi plac efectele care le foloseşti, îi dai ceva special fiecărui set. Ai multă imaginaţie şi asta e bine. La setul acela pentru duel, ţi-am spus şi când am comentat că nu îmi place acel albastru intens în dreapta avatarului. Iar mărimea sig`ului mi se pare cam mare, dar în rest mi se pare perfect.
La unele sig`uri, textul mi se pare cam prea mare. Am văzut şi la sig`urile lui Vero, cu textul chiar şi pe lângă. o.o Asta e destul de creativ, nu ştiu dacă am dreptul să mă bag . . . dar câteodată nici nu înţeleg ce scrie. o.o
Cel mai mult m-au uimit lucrările de pe 29.05.2011 La alea chiar am izbucnit un `Wow` profund. 21

Ce să mai zic? Sper că nu te-a supărat cu nimic comm`ul meu ( în fond şi la urma urmei tu ai acceptat cu mare nerăbdare 21 ), să mai aduci lucrări frumoase pentru că chiar ai talent la aşa ceva, şi poate mai ai ocazia să îmi mai faci o favoare pentru a primi un comm. 21
Love u. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#58
LOL! Siner? Ce i-ai facut saracului ochi?! E oribil.. i mean, dupa :]] M-am si speriat. OMFG~ O sa am un MARE cosmar la noapte cu ochi zburatori T________________________T\'\'.
Sincer, ce efect ai folosit? e inspaimantator :]]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#59
[Imagine: 56.jpg]

[Imagine: 55.jpg]

[Imagine: 53.jpg]


Ăăăuuu, mulțumesc gurlz pentru comentarii, chiar nu mă așteptam - e nu -. Da, după ce am mutilat ochiul și mie mi-era frică de el, mama a zis că nu a dormit prea bine seara din cauza lui 21. Aici sunt alte trei „chestii” de prin PS 5.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#60
Prima lucrare este cam incarcata. Insa imi plac culorile...de ce nu ai folosit alt font? Arata mai bine...parerea mea. Ai incadrat bine personajul [ banuiesc ca-i Bom unnie, nu? ] Imi place...dar e cam luminos.

A doua lucrare este si ea draguta, desi ai pus peste personaj multe chestii si nu se mai intelege mare lucru din ea. Imi plac culorile, se asorteaza bine.

A treia lucrare este geniala. Imi place cel mai mult dintre cele trei. Este draguta, luminozitatea este ok, efectele folosite sunt si ele ok <3.

Cam atat 39 Sper sa vi cat de curand cu lucrari noi <33 Take care♥.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)