Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verde.

#41
Am trecut si eu pe aici, dupa o lunga absenta. Scuza-mi intarzierea, am vrut sa dau com mai demult, doar ca problemele m-au acaparat complet si am uitat. Anyway, voi comenta acest nou sign.
Imi place. E reusit. Personajele sunt centrate bine, iar background-ul e chiar reusit. Imi plac efectele pe care le-ai folosit, se vede ca te-ai straduit la el. In partea stanga, ar mai fi trebuit putin scazuta luminozitatea, si marita opacitatea, dar e bine si asa. Nu prea mai am de spus, decat bafta in continuare si mai astept noi gfx-uri. hug
[Imagine: j5atg3.png]


#42
[Imagine: Jun0xCa.png]

#43
Am ajuns din nou pe aici. Ti-am zis si pe mess, imi place mult, mult de tot. Rezultatul final e foarte bun. Imi plac toate efectele care le-ai folosit. E foarte cute si hawaii. Nu stiu ce sa mai zic, fiindca chiar imi place. A meritat tot efortul pe care l-ai depus in al realiza. Iti urez multa bafta pe mai departe si mai astept gfx-uri noi. hug

P.s: esti cea mai tare. hug 15
[Imagine: j5atg3.png]


#44
Hellow :]]

Nu puteam sa am abtin, si am zis sa zic si eu ceva. Imi place rezultatul final, dar nu inteleg din prima poza ce ai luat de acolo si ai pus in lucrarea facuta? Nu am vazut ceva de acolo sa apartina in lucrare. A doua poza e si normal, dar prima, nu stiu care ii e rostul.

Puteai sa dai lucrarii un farmec in plus, punand sharpen si ceva accentuari la lumina si umbre. Oricum, frumos lucrat. Bafta mai departe.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#45
[Imagine: red_shoes_by_nvdhoekcopy.jpg]
EDIT: Nu musc :-S.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#46
Ah, n-am mai trecut demult pe aici. Sa-mi fie rusine. Acum, ca tot sunt aici, mi-am zis sa-ti las si un com.
Imi place sig-ul facut si arata mult mai bine pe verticala, decat ar fi aratat pe orizontala, deci ai facut o alegere buna pozitionandu-l asa. Imi plac efectele folosite, in special brush-ul si textura. Foarte interesante. Si imaginea in sine e chiar foarte interesanta. Banuiesc ca ar fi mers si un border ceva, dar parca e mai bine fara. A, da si un text ceva... 106
Cam atat. Nu prea mai am ce zice, fiindca nu ma prea pricep eu la gfx. Iti spun decat bafta si mai astept lucrari in continuare.
Spor! hug
[Imagine: j5atg3.png]


#47
[Imagine: 18.jpg]

[Imagine: 21.jpg] [Imagine: 37.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#48
[Imagine: 38.jpg]

[Imagine: 39.jpg]

[Imagine: 40.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#49
După mult timp lipsă şi după multă lene revin cu un set pentru Kira.

[Imagine: B_U_N_N_Y_S_U_R_P_R_I_S_E_by_MikedXsjado.jpg] [Imagine: B_U_N_N_Y_S_U_R_P_R_I_S_E_by_MikeXsjoado.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)