Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire school

Eli:
-As vrea sa fiu eu indragostita!Nu stiu cum e sa iubesti,sa saruti,sa fii obsedat,sau sa fii dependent de o persoana...si sunt asa de invidioasa ca nu aflu,sau simt acea caldura...
OOC:Kitsune sau oricine altcineva
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Aici suntem diferite oarecum. Nici eu nu stiu ce inseamna a iubi , dar nici nu vreau sa aflu. Urasc sa trebuiasca sa fiu dependenta de cineva. Singuratatea mi-a fost o prietena buna pana acum asa ca nu am avut nevoia si nici nu am nevoie sa depind de cineva , mai exact sa tin la cineva.
OOC: Ciufy sau cine vrea
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
-Aici ne asemanam,insa a devenit o rutina de acum.Nu zic ca as vrea sa imi vad dragostea pasind chiar in secunda asta,insa in curand as dori asta...adica as vrea sa traiesc si alte senzatii.O data as fi vrut sa incerc sa ma droghez,insa m-am razgandit cand am inceput sa rad in hohote cum faceau oamenii spume la gura,si am zis sa ii las pe ei sa se omoare,sa nu le stric distractia.
OOC:kitsuneehug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Hm...Sincera sa fiu nu cred ca noua ne fac rau otravurile omenesti.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
-Poate,dar era intr-o perioada nasoala...cam ca toate.
OOC:kitsuneehug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Stiu cum e...Sincer urasc muritoarele. Sunt dezgustatoare cu parfumul lor stupid sau unele care incearca cica sa fie singuratice si gotice. Oribil! De parca ar sti ce inseamna nefericirea niste vieti-scurte ca ei.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
-La faza cu gothicul,sunt si eu un adept,dar hei,viata mea e cu adevarat intunecata,a lor e doar o calatorie cu urcusuri si coborasuri intr-un univers paralel.Dar in fine,ma duc dupa Snow,si cu ocazia asta mai alerg putin sub forma mea noua.Vrei sa ne insotesti?
OOC:kitsuneehug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-In regula! Oricum ma enerveaza forma asta stupida sub care trebuie sa ma ascund.
Ma ridic de pe pat asteptand miscarea ei.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Ma transform in forma mea,flacarile cuprizandu-ma cu totul.Apoi am sarit pe geam,lasandu-mi puterea sa ma conduca departe,iar in cateva secunde am ajuns in padure.Snow deja sarise pe un om,era destul de ranit.Sangele se simtea in aer iar gatul ma durea extrem de rau.M-am aplecat asupra omului,si vazusem un baietel de vreo cinci anisori.Coltii imi iesisera la iveala,insa in mine se lupta un impuls de a-l lasa sa traiasca.Snow se uita la mine si simteam cum si Amy se uita la mine.Nu stiam ce sa fac.
OOC:Kitsuneeehug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Desii nu sunt o buna samariteana el este doar un copil. Stiu cum e sa fi copil si sa simti spaima de aceea te rog calmeza-te!
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire school- story and character Riluri 35 29.010 12-08-2011, 05:04 PM
Ultimul răspuns: Twisty Emerald


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)