Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire school

Amy:
-Hopa!
Rapid opresc globul si ma asez pe o banca prefacandu-ma ca citesc o carte.
-Fa rapid la fel! Daca e ingrijitorul cu siguranta vrea sa vada daca a atins cineva globul si va fi vai si amar de noi daca afla.
OOC: Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Imi iau rapid o cartea din mana si ma prefac ca citesc.Pasii se apropiau din ce in ce mai mult,iar usa se deschisese usor.Nu puteam sa vad cine este acolo,insa daca avea chef de bataie,o va primi cu cel mai mare drag.
OCC:Himisoara sau Amaya Naoko,sau oricine altcineva
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
Usa se deschise , iar eu imi iau postura de indiferenta. Nimeni in afara de Eli nu trebuia sa ma mai cunoasca. Bine ca nici macar Eli nu stia istoria mea ,dar era de ajuns ca o lasasem sa-mi spuna pe porecla.
OOC: Himisoara sau Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Chloé Esme Jacqueline Le \'Jardoneux

Ies din camera respectiva,iar in fata mea era o fata cu o carte in mana.Ma uit eu la ea cu o privire nepasatoare,ma pun in fata ei si ii iau cartea din mana rapid spunandu-i:
-Stii nu trebuie sa te prefaci ca citesti doar pentru ca am aparut eu...

ooc: who wants^^
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

OOC: noi eram in biblioteca toate
BIC:
Ma uit la cea care imi luase cartea. Nu-mi pasa cine e sau ce vrea doar sa ma lase in pacea mea aia de vampir! Ma uit la Eli sa vad ce reactie are.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Deja exagereaza fetita asta.Incep sa marai catre ea,in timp ce Amy ma privea atent:
-Auzi fetita,daca nu te superi,poti sa stai cuminte?in fond era liniste pana sa apari tu pe aici,insa nu ma puteam abtine iar urma mea se materializase intr-o aura neagra completa.
OOC:scuze ca am postat altfel,acum am editat^^
OOC:Himisoara sau Amaya Naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

OHH:]]]^^

Chloé Esme Jacqueline Le \'Jardoneux

I-am zambit putin in coltul gurii,i-am dat cartea si am continuat s-o privesc destul de curioasa.
- Imi poti spune cine esti? Nu te-am mai vazut pe aici...! Oh,da eu sunt Esme. Si tu...?

ooc: cine doreste4
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Amy:
Se pare ca nici Elizabetei nu-i placea de noua fata. Hotarasc sa raman un spectator la toata faza pana ce ma calca cu siguranta pe nervi in vreun fel.
OOC: Himisoara sau Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Chloé Esme Jacqueline Le \'Jardoneux [The Legend]

Nu eram genul care sa inceapa sa zambeasca ca o idioata in fata oricarui elev pe care il vedeam,asa ca ma uitam la cele doua fix,fara sa clipesc.Pareau destul de fragile si...incepatoare.Imi era destul de greu sa fiu draguta cu ele asa ca le-am spus:
-Avand in vedere ca nu va cunosc,ce-ar fi sa iesim la o blimbare prin curtea scolii,si sa discutam mai multe domnisoarelor?

ooc:Mercy sau Amaya
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Eli:
-Elizabeta Skellington,mda sunt noua.Da par o ciudata,si da probabil am un accent ciudat,pentru ca sunt din alte teritorii,necunoscute de vampirii ca tine,insa ca toti cei de aici,avem dreptul sa petrecem,sau sa ne prefacem cum dorim noi.Te cheama Esme din cate spui,si ca sa nu fie probleme,nu te baga in seama fara sa cunosti lumea,ii spusesem facandu-i cu ochiul.Ma uit catre Amy si ii astept raspunsul.
OCC:am dat edit,sorry,de acuma ne anuntam cand postam ok?
Himi,sau ayame naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire school- story and character Riluri 35 29.005 12-08-2011, 05:04 PM
Ultimul răspuns: Twisty Emerald


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)