Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Untitled

#1
Majoritatea desenlor mele sunt yaoi/shonen-ai, asta pentru ca imi place genul. Personajele sunt originale, din fic-urile mele.
Orice fel de parere e bine venita. Hugs!

@Fantasy Eyes - n-ai de ce sa fii rea 4 observasem ca nu merge, nu stiam ca nu merg link-urile de deviant si o sa revin inca odata cu link-uri de pe imageshack ca sunt mai mici. Multumesc!

[Imagine: taviadin2321.th.jpg]

[Imagine: adintavi1212.th.jpg]

#2
nu vreau sa fiu rea...dar mi-as da cu parerea daca as vedea desenele. Nu ai pus corect linkurile...corecteaza-le si revin cu un edit10:

Deci, am revenit, asa cum am promis. Imi plac desenele , chiar te pricepi. Sper ca nu ai de gand sa iti lasi talentul sa se risipeasca22: . un singur sfat as avea pentru tine...ai grija cand faci formele corpurilor...unele lucruri trebuie sa le scoti mai mult in evidenta 4: .In rest, totul e foarte bine. Succes in continuare, si bineinteles ca mai astept alte desene 5:

kissu pupic

#3
Fantasy Eyes, arigatou! Ma bucur ca iti sunt pe plac. Si nu, n-am de gand sa-mi las talentul nebagat in seama 21 Am sa incerc sa tin cont de sfatul tau, imi place cand cineva imi lasa cate o observatie legat de desene pentru ca asa pot sa am si o alta opinie. Multumesc mult! pupic kissu!

[Imagine: s3l.th.jpg]

Imaginea la aceasta e inspirata dintr-o manga, dar personajele imi apartin:

[Imagine: embracev.th.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)