Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#11
Citat:6. - Dialog , putin si nu sec . Incearca sa faci capitolele mai lungi .Ca doar tu erai cea cu capitolele lungi , cand le commentai la ceilalati de pe zup.com

da atât de mult te afectează pe tine ? Se vede că mai mult o critici pe EA decât ficul ei.

on:

Well, evoluezi. Nu pot lua la puricat momentan tot ficul pentru că doresc noul capitol. O să îţi spun greşelile generale pe care le ai. În primul rând când începi un fic, nu începi diresc cu acţiunea propriu zisă ci mai întâi creezi o mică legătură către adevărata acţiunea ce va urma.
E foarte bine aşa, căci asta oferă cititorului un moment de suspans prin care îl laşi să parcurgă fiecare episod, fiecare scenariu.

Intrii prea mult în acţiune, te grăbeşti prea mult. Ar trebui să descrii în vreo 5 paragrafe multe chestii pentru a ajunge la faza iniţială. Deci acţiunea ar trebuie să fie mai mult descrisă şi pe deoparte, îmi place că nu ai greşeli de tastare, sau nu am văzut eu bine, dar în mare parte scrii foarte îngrijit ceea ce mă încântă pentru că nu voi sta niciodată să descifrez cuvintele dacă sunt greşeli de tastare.
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de Flash - 01-05-2010, 10:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.208 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)