Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

ochii verzi niciofaya sa nui crezoi.

iarasi am gresit mult ><" btw, am ochii verzi xD

ok, revenind, next:
Mi-e foame si astept sa vina mama de la lucru sa vad ce o cumparat.
( doar la asta ma gandesc xD )
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

mi-e foame si astept sa vina mama de la luru sa vad ce a ci,arat/

ahh...si tocmai la sfarsit sa gresesc T_T
next:

Mi-e dor de inca un zambet, am pus atata suflet, si nu mi-ar fi atat de greu.
[Imagine: chibi_6732.gif]
chibi-ul lui Itsumi


[Imagine: 2yum3h1.png]
Love was when i loved you...Now is hate...

mie dor de inca un zamber, an pus atata suglet si n um miar fii atat de greau

fir-ar ><

neeext: scriu cu ochii inchisi si sper sa iasa bine.
fara inspiratie xD ora e de vina 21
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

scriu cu ochii inchisi si sper sa iasa bine.
hehe, nicio greseala 21 bine si textul a fost scurt, dar oricum nu-mi fac griji 4
ma descurc la tastat 19

Text: Maine ma trezesc la 6. Plec la 7 la scoala. Dau test la biologie si matematica. Ma asculta la istorie si trebuie sa predau un eseu la limba si literatura romana. Apoi, ma intalnesc cu iubitul/a la 5 si la 20 ma intorc acasa, pentru ca am musafiri. Dupa ce pleaca, ma asez in fata calculatorului si ma pun pe citit manga 21
[Imagine: mboi6o.png]

Maine ma trezesc la 6 .Plec ;a 7 la scpa;a .Daiu yrdy ;s bio;ofir do ,syr,stovs . / ,a asci;ta ;a ostproe do ytrnior ds [trfsi im rdri ;s /o.ns d0 ;oyrtsuots tp,sms // A[po , ma intalnesc ci oicotil\a ;a 5 do 29 ,a injtorc acdasa opemntriu ca a, musagiri .Dk;a ce ;
;.eaca ., ,a asez om fata ca;ci;arpei;io so m,a [in [e cotot manrfa .
Lol 21
Next : Iubesc sucul Mirinda , dar nu imi place Fanta . Iubesc sucul Pepsi , dar urasc sucul Coca-Cola . Iubesc sucul 7Up , dar urasc sucul Sprite . Mie imi plac doar doar doar doar doar chipsurile de la Lay's , cele de la Chio sunt groaznice . Acum sa nu mai vorbim despre bauturi , adu un whisky ! Asa ..... Maine ma trezesc la ce ora vreau eu , e sambata . Azi e vineri seara si eu scriu pe Animezup . Voi sta pe site pana cand va tipa mama la mine . Destul despre mine , scrieti si despre voi ! (si asta face parte din propozitie )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

OOOOO DOAMNE.. :help:
Iubesc suvul Mirinda , dar nu imi plsce Fanta . Iubesc suvul Pepai , dar uravc sucul Coca-xola . Iubesc sycul 8hp , dar urssc sucull Sprite . Mie imi plav doar doar doar doae cjilsulite de la Lau'd , cele de la Chio sunt groazzzznive . Acum sa nu mai vorbim despre bauyuri , aduun qisji ! Asa ..... Maine ma trezesc la ce ora vreau eu , e amvata . Azi e vineri seara si eu scriu pe Animexup. Voi sta pe sute pana cand va tupa mams la mine . Destul despre mine , scrieti si despre voi ! (si asta face parte din propozitie _

NEXT:.Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta, dar eu unde sa ma ascund? Am fost arestat pentru port ilegal de frumsete si trafic de inteligenta! Salveaza-ma!


poliria cauta persoana inekufebta, sexy. cu simyil i,pri;lio. ti esdti in siguranta dar eu unde sa ma ascund? am fost arestat pentru port ilegal de frumusete so trafoc de onmteligenta. salveaza-ma~

inekufebta 24
i,pri;lio = umorului

is praf xD

oook, next : Sunt fericita ca e week-end. Abia astept sa vina seara sa pot sa ies la mall cu cele mai bune prietene.
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

Edit21
sunt ferifiya ca e weej0enf acua astept sa boba seareasa [oi sa ies la m,all ciu crcrmai bune ptietebne.
...
Oh yeah15 superb 21
Next: Sora mea e tare suparata. Mama pleaca in excursie fara sa ii spuna. Ce mama interesanta avem noi doua.
Gambate !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


sa vedem ce iasa;
Soora meA e tare su[Rt .Mama leaca in excurdie fars sauu suna,cemama obbteresany w, nou doua
Okey.......devine din cee in ce mai rau
NEXT:Foaie verde si-o lalea, Pe profi naiba sa-i ia. Foaie verde tufanica, Astia creierul ne strica. Foaie verde liliac, Profu' e aurolac. Foaie verde frunza-ndunga, Cand ii vad borasc in punga. Foaie verde ghiocel, Dirigu-i ca un purcel. Foaie verde hop-siasa Asta-i viata-n scoala mea!

2424


Cat am de scris o.O Anyway :]] Let's started :]]

Foaie vetrde si=p lalea , Pe prpfo nauba sa ii ia . Foaie verde tudanica , Astia creierul ne styica . Foaie verbe liliac , Ptofu' e airo;ac . Foaie vetde frunza-n dunga , Cand ii caf botasc in punga . Fpaie vetde ghiobrl , Ditigu-i ca un purcel . Foape verde hop = spasa Asya-i viaya-n scoala mea.

O.K. asta a fost prea lung =___=' Dar totusi a fost funny 24

Next : Primele zile de primavara erau frumoase.Covorul argintiu de zapada tocmai s-a topit.




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)