Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

#51
Yoruichi

Yaoi ! - ar fi cazul sa mai citesc ceva normal , deja vb prostii . Nu stiu daca iti place , dar asta mi-a venit in minte 4 srry if that its wrong 4
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#52
graffy -> pai... graffiti
nu stiu daca nick`ul provine de la cuvantul 'graffiti' dar prima oara cand l'am vazut m'am gandit la un perete colorat in acest stil si la 'arta strazii' ^^..

#53
ღ ஜ♥ Black~RoSe ♥ஜ ღ : Imi spune ca esti o persoana draguta care este mult mai influientata de florii decat de baieti sau alte fete cu fite.Dar (deci exista un dar)ma face sa ma sperie acel Black,ori iti place cum suna ori ascunzi ceva care ti-ar putea "pata" partea draguta din tine.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#54
Teh

Prima data ma duce cu gandul la felul in care scriam eu the (teh). Imi mai inspira si numele unui baiat care lucreaza cu arme si calculatoare de ultima tehnologie. O persoana luptatoare care adora lucrurile moderne... noi... ^^"

#55
DDA - dam din aripi o.O
Sincer , eu la asta ma gandesc cand il vad 24))) Hai ca e misto 15

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#56
D.D.A prima oara cand l-am vazut ma dus cu ganul la numele maicami "Dana"
hmm acum ma duce cu gandu la o boala
o.o

#57
ma duce cu gandul la un baiat si la iubire ,dar nu stiu de ce...
si la eo fata mai bine numai continui..cne stie la ce ajung prin concluzii 21 ...

#58
demon...desi nick-ul incepe cu cuvantul "angel", antonimul celui spus de mine, partea cu intunericul ma face sa cred ca defapt numele vrea sa spuna exact opusul, gen un fel de sarcasm mai mult sau mai putin...Iar de imaginat vad un personaj nebun dintr-un anime, imbracat in negru si rosu, ceva sange prin jur, niste cutite infipte in capetele altora si un zambet malefic de psihopat... [e clar trebuie sa ma culc21]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#59
Myuu, draga mea, 21 nicku tau ma face sa-mi imaginez un mieunat de pisicuta, una dulce kre nu ar zgaria pe nimeni... doar ca, eu stiu ca nu esti chiar atat de cuminte precum pari 65
Ah, si pe langa mieunatul ala, imi imaginez pisica aia stand in sezut cu privirea spre... ceva 106 mieunand intruna O.o
Kissez ^__^"
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#60
Kaname♥Gackt
Înţelesul este mai mult decât evident. Nick-ul tău nu poate semnifica decât un singur lucru: faptul că îţi place... îl "idolatrizezi" pe Gackt. Şi inimioara care este pusă între Kaname şi Gackt... indică ardent lucrul ăsta. Şi titlul "Yaoi & Gack Maniac" susţine ceea ce am argumentat mai sus.
Easy...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.767 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)