Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care dintre cei doi e mai dragut?
Eyes
47.83%
11 47.83%
Ayumu
52.17%
12 52.17%
Total 23 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Spiral] Eyes Rutherford vs Ayumu Narumi

#11
Well, e o alegere grea pentru ca mie-mi plac ambele personaje.
Eyes este un adevarat pianist cu un talent minunat. Ador cum canta! <3 De asemenea, este misterios si este invaluit in acea stare de mister ce te face sa-ti doresti sa-l cunosti mai bine. Este foarte destept si este un tip ce isi pastreaza calmul in cele mai disperate situatii [ impresionant ]. Totusi, este un ucigas si nu cred ca se da in laturi de a omori pe cineva. Imi place, de asemenea, cum se imbraca si imi place culoarea parului sau.
Ayumu este un adevarat geniu. Are o logica rar intalnita si rezolva cazurile asa de rapid o.o . Este un personaj bine conturat si cu trasaturi bine definite, nu ca Eyes. Trecutul sau a fost interesant, desi mi s-a parut prea pesimist cand a crezut ca nu o sa fie niciodata mai bun ca fratele sau. Eu as fi fost mai optimist o.o. Ce m-a uimit este ca stie sa gateasca. In ziua de azi, nu stiu nici un baiat ce stie sa faca mancare.
In concluzie, il aleg pe Eyes. Desi nu are atatea trasaturi evidentiate ca Ayumu tot imi place. Aceste trasaturi nedefinite il fac atat de misterios, lucru ce-mi place. So, I choose Eyes.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#12
Daca tot sunt in cartier si dau cu matura virtuala si sparg pereti si fac gauri, am zis sa asez niste mortar pe aici.

Ca sa fiu sincera si corecta fata de ambele personaje, nu i-as alege pe niciunul, doar bazandu-ma pe inteligenta si abilitatile lor. In schimb pot spune ca si infatisare il prefer pe Ayumu, Eyes este mult prea efeminizat si ochii lui parca sunt facuti sa desfaca sticlele de soda, pare anorexic ca si complexie. In schimb imi place si cum gandeste Ayumu, spiritul lui de observatie, reactiile calculate si calme de care da dovada.

Cei doi centi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)