Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă

(14-04-2011, 11:31 PM)Ekkaterinna A scris: Vreau si eu un set cu imaginea aceasta
As vrea sa-l faca Alysu sau Mimisor,dar daca nu se poate,sa-l ia cine are chef si timp Smile
Nu vreau nici un fel de text pe sig Smile
Multumesc anticipat.

Luat - doar o mica intrebare - setul, facut de unul dintre membrii echipei, il porti de o saptamana? Daca da, il fac fara nici o problema :]]

"3. O cerere/săptămână/user"

[edit]Sa vedem, in ordinea comezilor luate, avem:
Penelope: sper sa iti placa, si nu cred ca ai mentionat si de un avatar, asa ca daca vrei, zi-mi si iti fac.

vertical style - http://i383.photobucket.com/albums/oo274...tasign.png

Restul mai tarziu, sau cel mult maine.

[edit 2]Urmatorul era altul pe lista, dar din cauza lipsei de idei, am hotarat sa fac altul, si anume, pe cel al Ekaterinei:

[Imagine: Untitled-010.png]
[Imagine: girlsignature.png]

Edit, ceva mai tarziu sau maine, [iar] in functie de ideile avute.

[edit 3]Deci, pe al lui Ayumi nu pot sa il fac, l-am facut pe al lui Ecstasy. Enjoy:

[Imagine: Untitled-1000.png]
[Imagine: animegirlinthebedsign.png]

Vrei o modificare? Pm me or say it here :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Bună aş vrea şi eu un set cu poza aceasta: http://i52.tinypic.com/28sv3ms.jpg
Puteţi să folosiţi ce efecte şi culori doriţi; mărimea avatarului să fie de 100x100.
Autor: Dacă se poate, Alysu.
Mulţumesc anticipat ^^'.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

(15-04-2011, 06:31 PM)Lexxi. A scris: Bună aş vrea şi eu un set cu poza aceasta: http://i52.tinypic.com/28sv3ms.jpg
Puteţi să folosiţi ce efecte şi culori doriţi; mărimea avatarului să fie de 100x100.
Autor: Dacă se poate, Alysu.
Mulţumesc anticipat ^^'.

Okay, luat.... sper sa le termin -.-"
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Buna ^^
As vrea un set cu poza aceasta.

Avatar - nu as vrea ca dimensiunea sa fie chiar 100X100, daca se poate putin mai mare 39
Sigul- Mi-ar placea ca in sig sa fie prezenta portiunea aia cu mainelele si ceva din trandafiri. In oarecare masura, vreau sa predomine culori vii, doar sa predomine.
Text: as vrea sa fie ceva scris acolo, ceva ce sa exprime mesajul "o sansa noua " sau cam asa ceva, dar nu imi vine minte nimic acuma ...daca imi vine - dau edit.
Autor: cine are timp si inspiratie.

Multumesc.
edit: multumesc, Mimisor 10
[Imagine: aaaakip.jpg]

(15-04-2011, 09:30 PM)Serqet A scris: Buna ^^
As vrea un set cu poza aceasta.

Avatar - nu as vrea ca dimensiunea sa fie chiar 100X100, daca se poate putin mai mare 39
Sigul- Mi-ar placea ca in sig sa fie prezenta portiunea aia cu mainelele si ceva din trandafiri. In oarecare masura, vreau sa predomine culori vii, doar sa predomine.
Text: as vrea sa fie ceva scris acolo, ceva ce sa exprime mesajul "o sansa noua " sau cam asa ceva, dar nu imi vine minte nimic acuma ...daca imi vine - dau edit.
Autor: cine are timp si inspiratie.

Multumesc.

Posibil, o voi face maine.

O sa dau edit.

Edit.

Am facut 2 variante, difera doar culorile, pentru text nu am avut idei si chiar daca aveam nu-mi imaginez unde as putea sa-l pun.

[Imagine: es6kj7.png]

[Imagine: 2sboaix.png]

Dau edit in 5-10 minute cu avatarul D:

[Imagine: 13zvd40.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Hello. As dori un set cu poza de la spoiler.
[Imagine: shutup.jpg]
Autor: Mimisor
Avatar: 150 x 150
Semnatura: Hmm, aceeasi marime ca si ultima semnatura, daca o stii. Daca vrei, poti sa lasi acel 'shut up' sau daca vrei nu, cum crezi ca arata mai bine. Daca mai ai loc undeva sa adaugi si cuvantul 'insanity' ar fi grozav, daca poti. In rest poti sa faci ce vrei. And take your time, am observat ca aveti multe comenzi. Daca e ceva in neregula, pm.
[Imagine: ak8THBQ.png]


@Abbeh

[Imagine: AvaAddeh.png]

[Imagine: chuckbass.png]

Stockul m-a cam chinuit, sa-mi zici daca vrei sa schimb ceva, si scuze de intarziere.

Sign:
Poza: here [ it's just too damn cute 43]
Text: Nu stiu. Daca gasiti voi ceva bun pentru poza, puneti, daca nu, nu106.
Marimi: ca la everybody :-J.
Preferinte: Vreau doar sa fie cute si fluffy 43. Sa aibe un backround dragut si sa fie orice altceva infara de roz in el. Oh da, credeti ca puteti sa schimbati culoarea parului tipului din stanga si imbracamintea eventual in ceva mai negru? [ pretty please please? te rog te rog]

Avatar:
Poza: here
Preferinte: as vrea din poza asta sa se vada doar cele trei capete. Am incercat sa fac eu singura ceva, but a iesit un fel de epic fail39.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


(16-04-2011, 01:29 PM)DeDal N. A scris: Hello. As dori un set cu poza de la spoiler.
[Imagine: shutup.jpg]
Autor: Mimisor
Avatar: 150 x 150
Semnatura: Hmm, aceeasi marime ca si ultima semnatura, daca o stii. Daca vrei, poti sa lasi acel 'shut up' sau daca vrei nu, cum crezi ca arata mai bine. Daca mai ai loc undeva sa adaugi si cuvantul 'insanity' ar fi grozav, daca poti. In rest poti sa faci ce vrei. And take your time, am observat ca aveti multe comenzi. Daca e ceva in neregula, pm.

io.

[Imagine: 33w5roz.png]

[Imagine: inwltc.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

@Verrine, o să încerc să o fac eu, asta dacă nu mi se închide iar ps-ul din 5 în 5 minute ca titirezu'. Dar în principiu, TAKEN.
@off - BACK, i hope so.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă ! Tox 671 200.792 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 58.143 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.896 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)